Jak prohloubit sexuální zážitek

Jak prohloubit sexuální zážitek? Nechal jsem se inspirovat Jaiya Ma sexuoložkou z Kalifornie. Přesně tou, která žije se dvěma muži v jedné domácnosti. Psala o prohloubení sexuálního prožitku, když se lidé nebojí dívat se do očí druhého partnera.

Dotazoval jsem se lidí: „Jak vnímají sex?“ Spousta odpovídalo stejným způsobem, že raději sexuální akt vnímají jinak než pohledem do očí. Nemám proti tomu nic, když lidé vnímají prožitek jinak. Jako každý jsem jej vnímal jiným způsobem a užíval si jej po svém. Následně jak jsem narazil na tuto variantu a vyzkoušel bylo to rozhodně jiné pro mne i pro dotyčnou, že takovou opravdovou hloubku prožitku zatím nepoznala.

Věřím v to, že mocný pohled by si měl každý vyzkoušet, navzdory jejich zkušenosti. Bude to jiné a je to jiné a možná někdo z vás si tuto variantu zamiluje. Kdo ví? Že právě tobě to bude vyhovovat a žena při sexu bude z tebe hotová. Někomu to třeba nebude vyhovovat a někdo se to bude muset naučit, podobně jako oslovování.

Našel jsem, že při pohledu z očí do očí se produkuje spousta hormonů a zvyšuje se jejich úroveň. Zároveň pro páry se prohlubuje souznění. Na druhou stránku chlap vypadá, že nemá strach se dlouze a upřeně dívat do očí. Pro některé, tato technika bude úskalím!

Jak prohloubit sexuální zážitekNejvětším úskalím je pro ty, kteří se nikdy při sexu nedívali do očí. Nejlepší je začít pozvolna. Najít si okamžik a zadívat se a pár vteřin do očí a následně je třeba zavřít. Postupně zvyšovat dávky od několika málo vteřin, až řádově desítky sekund. Nemělo by to probíhat okatě ať si dotyčná něco špatně nevyloží, přirozeně a ne nuceně. Je to banální dětská hra? Někdy to připomíná hry a vezmi pohled do očí podobným způsobem, abys měl z toho prožitek, ne trauma!

Začátek je těžký, vím o čem mluvím a píši. Když zapojíš trochu dominance lehce zajedeš rukou do dívčích vlasů a jemně je vezmeš a zatáhneš za vlasy tak, že si nasměruješ její tvář na svou a zadíváš se jí hluboce do očí a následně ji můžeš líbat na krku, Když už nevydržíš její pohled.

Tuto techniku lze aplikovat i po sexu. Ideální pro ty, kteří usínají po souloži. Vyber si ideální polohu při, které víš, že neusneš. Ležet vedle sebe, poloha lotosového květu (pří této je ideální, že chytneš další dech),… Spousta poloh, spousta inspirace, myslíš?

Máš vybranou polohu? Díváš se jí do očí? Tak co teď? Jedna ze zajímavých technik jsou, že se naladíš na její vlnu, to znamená, že budeš zrcadlit její dech aby byl větší prožitek a větší spojení. Uvidíš, jak se vše prohlubuje a vyvolává v ženě dostatek hormonů i v tobě. Budete mít oba dva nezapomenutelný zážitek plný nepoznaných a nevyplavených hormonů.

Jakmile máte otevřené oči po dlouhém trénovaní a spoustu milostných zkušeností již vše zvládnuté. Umíte vyvolávat hluboké spojení, které je doprovázeno dlouhou životností sexuálního života. Jak více si užívat? Od čeho jsou volné ruce? Lze je používat k masážím, hlazením, … požívej je tak, jak ti možnosti a pohodlí dovolí. Nech prostoupit fantazii.

Jak prohloubit sexuální zážitekJak prohloubit sexuální zážitek dlouhým pohledem z očí do očí? Tato stimulace vyvolává silnou emocionální reakci, aktivuje tvou a partnerčinu nervovou soustavu. Zvyšuje tep srdce a poměrně stimuluje tvorbu určitých hormonu v těle (přiznám se nestudoval jsem, které hormony to jsou, poněvadž nejsem žádný biochemik, nebo tak něco, kterého to zajímá. Spíše vím, co to vyvolává v těle a jaký je prožitek). Uvidíš sám, jak budeš fascinován a budeš fascinovat partnerku/milenku 😉

Jakmile zaměříme svou pozornost na pohled, tak tě strhne v činnost ve, které následně frekvence mrkání poklesne. Aby jsi nepřišel o žádný okamžik a událost. Pohled vydá více než tisíce slov.

Kolik z vás pánu se dívá při milování do očí? Díval ses? Co to v tobě vyvolalo? Já vím co to ve mne vyvolalo a vím co to vyvolá i v dotyčné osobě.

Poděl se s ostatními o nezapomenutelný zážitek dej LIKE a sdílej jej s kamarády.

Podobné články

Zanech zde svoji stopu... přidej komentář! :-)