10 Pravidel pro moderní gentlemany

Jsou to malé věci, které ale dělají velký rozdíl v ženských očí. Naučte se těchto 10 pravidel etikety a zakomponujte je do vašeho života. Staňte se gentlamany.

Co tedy muže dělají v ženských očí atraktivnějšími a přitažlivějšími?

Zde jsou ony pravidla:

1.

Otevřete dveře pro ni. To prostě nikdy nezestárne toto gesto. Ano i přesto, že jste si vědomi toho, že by to zvládla i bez vás, tak není nic snazšího než ženě otevřít dveře. Nejen, že tím ukazujete, že jste gentleman, ale také že jste slušně vychovaný a máte chování jak se sluší a patří.

2

.Nechte ji sednout jako první. Opět je to prvek galantnosti. Ukazujete tím, že vám záleží na nejím pohodlí a také v ten okamžik co ji odsunete židli jste ji blíž.

3.

Sundavejte si klobouky,čepice v místnosti. Budete vypadat líp jak když si ji necháte na hlavě. Zkrátka čepice a klobouky patří ven, né do místnosti.

4.

Nedílnou součástí vašich znalostí by mělo být základy stolování. Takže najít na internetu a nastudovat. Není to nic těžkého.

5.

Nedotýkejte se věcích jiných lidí. Neberte ženě telefon, nedávejte ji tašku ze stolu, jen ji o to požádejte. Jednoduchý jak facka.

6.

Kontrolujte kolik nápojů do sebe vyklopíte, nebo nepijte vůbec. Slušnost, galantnost, může být na to fuč, jakmile se cinknete. Hlídejte si tedy hladinku.

7.

Vnímejte co vám říká. Není nic horšího, když vám žena něco povídá a vy se díváte jinam,případně ji nevěnujete pozornost.

8.

Vyhněte se vulgaritám a hloupému humoru. Nikdo nemá rád člověka, co je sociálně necitlivý. Takže bacha na to!!!

9.

Uchovávejte telefon mimo limity. To znamená, nehrajte si sním pořád, když věnujete pozornost dívce. Neřešte pracovní věci atd… Tím byste svádění či schůzku do slova zabijeli.

10.

A za poslední musí být ženě jasné co chcete co očekáváte, ale nebuďte netaktní, vždy s to dá pěkně zaobalit. Neříkejte hned chci s tebou spát. Pak možná chodit. Řekněte, že je vás s ní dobře a že máte doma láhvinku dobrého vína. To bohatě stačí.

Dodržujte chlapi tyto zásady a zase budete o krůček blíž ženským srdcím a i kalhotkám? 🙂 Pokud se ti tento článek líbí sdílej ho se svými přáteli a dej jim o něm vědět.

Podobné články

Zanech zde svoji stopu... přidej komentář! :-)