Jak se dotýkat dívky na rande

Správně načasovaný dotyk, může být jako první padající, barevný list na podzim. Opravdu víte jak se dívky na schůzce dotýkat?

Flirtování a dotyky by měli být vaší součástí plánu svádění. Ale bohužel to nefunguje tak, že se budete dotýkat dívky, kdy vy chcete 😀

Existují nějaká pravidla na co si dát pozor, ale není to tak hrozné. Takže čtěte dál chlapi.

Jak se tedy dotýkat dívky na schůzce? Určitě než vám prozradím tipy je zapotřebí nepřestřelit a nelézt na choulostivá místa, to byste si zavřeli dveře, ještě než byste zaklepali. Nejlepším způsobem jak tzv. Zahřát dívku až k dotekům je za pomoci dvou strategií 😉

plánovaná schůzka – dvoudílná

Naplánujte večer, či skleničku vína a potom příjemnou procházku, nebo zastávku na jiný místo či dezert. Tady je velká naděje, že se dostanete dál než bývá zvykem.

Restaurace

Restaurace není jen o dobrém jídle. Vyberte si restauraci, kde můžete sedět v pravém úhlu, případně vedle ní. Ze začátku doporučuji v pravém úhlu. Romantické, útulné stolky s přítmým jsou super na rande a sexuální energii.

Bavte se příjemnou konverzací a nepřemýšlejte jak se ji máte dotknout a kdy, působilo by to okatě a naučeně.

Diskrétní doteky

Diskrétní doteky mohou být obrovským sexuálním spouštěčem, pokud to děláte správně. Posuňte své nohy pomalu k ní, dokud s téměř nedotknout jejich nohou. Pořád to děláme diskrétně, aby to nebylo okaté a aby se necítila žena třeba trapně. Pokud se ji líbíte a nebo ji přitahujete, bude vám to opětovat lehkými doteky na noze. Letmý doteky, náhodné jsou kolikrát více sexuální než přímé doteky.

Používejte své ruce

jakmile jste v půlce cesty a vy už vidíte, že ji vaše doteky nevadí. Položte ji ruku do dlaní,případně se ji dotkněte s nějakou menší lichotkou.

Vyzkoušejte čtení z ruky. I když jí to bude jasné, tak na hru většinou přistoupí. A vy se můžete dotýkat a číst z ruky.

Druhá část strategie po restauraci.

Chůze z restaurace. Až budete vycházet i když bude vedle vás tak ji chyťte decentně za záda a jako ji pomůžete ze dveří ven. Je to první dotyk mimo stůl.

Na procházku společně

Pokud jdete na tramvaj či k autu, chytněte ji za bok zlehka, neboj i podejte rámě. Pokud necukne gratuluji!! Případně že by šla od vás pomalu a nebo byste cítili, že to není ono, tak dejte pomalu zlehka zase ruku pryč jako by se nic nedělo. Ale pokud jste vytvářeli sexuální napětí tak vás spíše neodmítne neverbálně.

Najít osamělé místo

Na prvním rande by mělo být trochu soukromí. Pokud jdete klidnou ulicí nebo cestou k autu či busu je to super příležitost na dotyky.

Mluvte tiše a klidně a pomalu hlubokým hlasem

To je strašně magické a dívejte se ženě přitom do očí a můžete zkusit jí na polibek. Není podmínkou!!! Jestliže se na to necítíte necháte to na další schůzku. Nebojte se dotyků, buďte přirození a uvidíte, že to bude snadný jak facka. Užívejte si dámské společnosti a neřešte to tolik. Život je na to dost krátký.

Pokud se ti tento článek líbí dej mu like a řekni o tom kámošům.

Podobné články

Zanech zde svoji stopu... přidej komentář! :-)