Jak myslet jako žena a získat ženy

Muži a ženy nemyslí ve stejném duchu a to zejména v průběhu namlouvání tzv. Hry. Zjistěte v tomto článku jak myslí ženy a jak ji jednoduše můžete získat.

Myslet jako žena, se může zdát velice obtížné, ale zas tak obtížné to opravdu není. Pochopit jak získat ženu nebylo nikdy snazší než právě teď. Nechci po vás, abyste měli výstřelky jako ženy a byli potom z ženčtělí. Chcete-li dívku, ženu, která se vám líbí tak používejte tyto rady! Ženy a muži mohou mít podobný konečný cíl při svádění, ale existuje několik cest, které se mění v průběhu svádění. Chcete-li top dívku, budete muset začít přemýšlet jako ona a přijít se způsoby jak ji zaujmout.

Pro začátek zde je několik rad, které fungují na všechny ženy nebo aspoň na většinu žen.

Choďte kolem horké kaše

Muži mají tendenci, vše říct na rovinu a být netrpělivý. Ženy naopak kolem toho uvaří mnoho té kašičky. 🙂 ženy mají rády trochu pochybnosti a dramatu ve svém životě. Nemohou vám hned říct ano, připadaly by si lacině. Nepodlézejte ji pořád, tím, že ji pořád budete říkat jak se vám líbí. Ještě jste spolu nic neměli. Jedna lichotka je ok, ale více ne, bacha na to!!

Ženy mají rády pozornost

Nezapomínejte, ženy milují trochu pozornosti, zvláště, když je to trochu romantické, případně ochranářské gesto.

Ženy potřebují trochu uklidnění

Ženy potřebují neustále ujištění, že vypadají dobře. I když víte, že máte super kost, tak občas je zapotřebí ji to říct, že ji to sluší. Ony se pořád ujišťují. Když budete galantní, okouzlující tak máte hned plusové body. Věřte, že ona se o vás bude bavit s kamarádky i kamarády. Sem tam nezapomínejte ženu uklidnit, že vypadá báječně. Řeší vzhled daleko více ještě než mi muži.

Snažte se být více empatický, ale stále buďte chlapem co umí vést a rozhodovat. Tím budete pro ženy atraktivními. Nezapomínejte na to.

A pokud se ti tento článek líbil sdílej ho s kamarády a dej o něm vědět do světa.

Podobné články

Zanech zde svoji stopu... přidej komentář! :-)