Potřebujete přítelkyni? 9 otázek, které vám v tom pomohou

Když se cítíte osamělý a v ten moment si myslíme, že potřebujeme přítelkyni. Nemusí to být vždy řešením pro všechny vaše problémy. Před unáhlením vezměte v potaz všechny tyto věci.

Viděl jsem to také mnohokrát.. Chlápek se nudí, všichni jeho přátelé jsou ve vztazích, a on si myslí, že by měl být v jednom taky. Dostává tento skvělý nápad, aby si našel přítelkyni. Jen proto, že si myslíš, že potřebuješ přítelkyni tak se na chvíli zastav, aby si zvážil, jestli tomu tak opravdu je.

Výhody když máte přítelkyni

Je zřejmé, že existuje mnoho důvodů, proč chlapi chtějí mít přítelkyně, protože, ženy jsou zkrátka úžasné stvoření! Máte s nimi sex, seznamují vás s jinými děvčaty a tvoříte si nové kamarádky.Přítelkyně také opravdu ráda dělá pro vás určité věci dělat věci. Jako udělá vám jídlo, uklidí, pohladí vás, když vám je ouvej atd.. Ale nic není tak růžové jak se na první pohled může zdát. Měli byste zvážit následující.

 

# 1 Líbí se vám být ve vztahu, protože vaši přátelé jsou taky. Znám pár chlapů, kteří jsou ve vztahu,  jen protože všichni jejich přátelé jsou také. To je špatný přístup a zbytečně ubližujete té ženě. Nikdy tohle nedělejte.

# 2 Jste jen znudění? Pokud se prostě nudíte a nevíte co se svým životem a nemáte dostatek zábavy, tak to není důvod proč potřebujete přítelkyni. Co budete prvotně potřebovat můj příteli, je koníček. Potřebuješ něco, abyste se nenudili a to není přítelkyně.

# 3 Máte čas na přítelkyni? Jen proto, že vaši přátelé mají čas na přítelkyni neznamená, že vy ho máte také. Pokud máte super práci spojení život s  prací neexistuje způsob, jak budete mít čas se moci věnovat přítelkyni. To vždy  selže v podstatě pokud máte přítelkyni a pak nikdy nebudete  mít čas, abyste ji viděl.

# 4 Víte, jak se k ni chovat? Někteří kluci nemají žádnou představu, jak zacházet s přítelkyni. Jestliže jste jeden z těch chlapů, kteří si myslí, že vztah je procházka růžovou zahradou, tak vás zklamu. Je to trochu něco jiného. Přítelkyně vyžadují hodně péče a ze všeho nejvíc respektu. Pokud to stále nevíte, nespěchejte na vztah.

# 5 Jste ochotni se vzdát určité volnosti? Kluci milují svobodu. Myslím, že děvčata ho mají taky rády, ale kluci mají tendenci si myslet, že je to jen o nich. Do určité míry je, ale je to i o věnování času tomu druhému. A najednou toho času tolik mít pro sebe nebudete.

# 6 Budete umět zacházet s vaší dívkou kolem vašich přátel? To je něco, co  mnoho kluků nechce vzít v úvahu. Nemůžete držet svou přítelkyni odděleně od svých přátel a myslet si, že to bude v pořádku. Začne být v rozpacích a bude si myslet, že se za ni stydíte. A v mnoha případech to tak i bude.

# 7 Uvědomujete si, že je to víc než jen sex, ne? Nemyslete si, že mít přítelkyni je jen  veškerý sex, který ze začátku chcete po celou dobu :-). Pokud chcete jen přítelkyni pro zábavu v ložnici, nepotřebujete vztah. Najděte si milenku! Nebo si zajděte do privátu.

# 8 Jak je to dlouho co jste měl přítelkyni? Přemýšlejte o tom, kdy jste naposledy měli přítelkyni bylo to, už nevíte kdy? Pokud by to bylo před opravdu dlouhá doba, zeptejte se sami sebe, proč. Co vás drželo takovou dobu zpátky. Máte vše vyřešené?

A to nás vede k poslednímu bodu.

# 9 Máte 100% vyřešenou ex?  Pokud si nejste 100%  jisti nad svou ex, nemusíte mít zatím ještě  přítelkyni. Bude vám lépe samotnému. Věřte mi. akorát byste ublížili sobě i nové dívce. Dejte tomu ještě čas.

 

Doufám, že vám je vše jasné a že vám tento článek pomůže. A dovolte mi vás pozvat na poslední akci v tomto roce, která vás nakopne správným směrem a vám bude zase o něco lépe. Pro více info klikni zde na odkaz: http://1url.cz/rtKLs

A pokud se ti článek líbil, tak mě podpoř třeba likem nebo sdílením článku. 😉

 

Podobné články

Zanech zde svoji stopu... přidej komentář! :-)