Jak NEpsat SMS, zprávy na FB, …. půvabnému pohlaví. 2. díl

Jak psát SMS, zprávy na FB, …. půvabnému pohlaví. Víte jak na to? Tímto článkem vám chci nastínit, jak vést konverzace se ženami. Ukážu vám, jak riskovat, sledovat stopy a dvojsmysly od žen. Vše z mé osobní zkušenosti. Nejvíce sofistikované seznamování je přes internet. Zde nevidíte, jak se dotyčná cítí, řeč těla, jaké emoce má a co v danou chvílí prožívá. Berte v potaz, že co napíšete dotyčné osobě, si může špatně vyložit. Jak reagujete, když se cítíte pod psa? Při skvělé náladě a pozitivních myšlenkách reagujete také jinak, že? Uvědomte si své pocity a pamatujte na ně!

V Předchozím článku jsem vám ukázal, čemu se vyhnout při psaní zpráv, co nepoužívat a co ženy odrazuje, který naleznete zde.

Rozdělit jsem článek na dvě části:

 1. Rozdělení žen, které můžete potkat na internetu a na jaké zprávy reagují.

 2. Ukázka a rozbor zajímavých konverzací, jak si úspěšně psát.

Tato kapitola je pro ty, co nevládnou psanou formou, začínají přes NET, chtějí se zdokonalovat ve psaní. V předešlém článku jsem ukázal, co se dá zvorat, když člověk není zběhlý. Rozhodl jsem se na FB přidat do skupiny seznamka a psát si s lidmi, tato cesta vedla k úspěšným konverzacím a skvělým kamarádkám. Poznal jsem dost slečen a jejich zajímavý život. Jediné pravidlo, které jsem zastával, bylo, že nekliknu na tlačítko „přidat do přátel“ pokud danou osobu neznám osobně. Doba, po kterou jsem posílál zprávy, mně inspirovala k rozdělení něžného pohlaví do tří skupin.

 1. Dívky, které reagují na slušné podněty typu:

  • „Ahoj, jak se dnes máš?“

  • „Čau, líbí se mi tvůj pronikavý pohled očí.“

  • Reakce na podmět z jejího příspěvku, fotky nebo textu.

Jak psát SMS, zprávy na FB, …. půvabnému pohlaví

 1. Slečny, u kterých je zapotřebí myslet a z běžného textu udělat něco výjimečného.

  • „Vidím, že hledáš prince se statky a modrou krví. To ti bohužel u mě slíbit nemůžu, jediné co mohu slíbit je, že jsem člověk, co žije naplno, baví se, myslí na budoucnost a plní si sny.“

  • Zde je třeba zapojit kreativitu, použít originalitu, reagovat na stopu v příspěvku, vždy je něčeho se chytit z textu.

Jak psát SMS, zprávy na FB, …. půvabnému pohlaví

 1. Velmi atraktivní dívky.

  • Tyto dívky jsou znuzené a otrávené pořád tím stejným oslovením (jsi krásná, bohyně). Zde je zapotřebí zapojit mozek na 100% a ne věc mezi nohama, nefunguje to! 😉

  • Dám přehnaný příklad. Vidíte na profilu slečny fotku, kde sedí ve vytuněném autě a je připoutána: „Ahoj, díval jsem se na profil a zaujala mě fotka, jak (možná bude lepší dát místo JAK, KDE) sedíš v tuningové káře. Jak se holka jako ty, dostala k takovému fáru? Závodíš?“

Každá skupina slečen má své výjimky. Stalo se mi, že slečna odepsala až po dvou týdnech. Kdo je netrpělivý ideální způsob, jak se naučit trpělivosti a nechat svou horlivost bokem. Učte se trpělivosti, originalitě a konverzačním dovednostem ať vám to nezabíjí konverzaci s vaší budoucí vyvolenou. Poznávejte nové osoby, i když ve virtuálním světě.

Trochu pro vaši motivaci, houževnatost a trpělivost:

 

„Kdyby se plukovník Harland Sanders ve věku 62 let vzdal, nešel za svým snem, neměli bychom KFC.“

Super, blížím se pomalu k závěru a konci mého článku nebojte, nezapomněl jsem. Je tady druhá polovina slíbených rad jak vést vhodný rozhovor na FB tak přes SMS. Zde dám úspěšné a zajímavé konverzace, ze kterých byste mohli čerpat. Užijte si to a posuňte se o řadu týdnů kupředu 😉

Zde se slečna ptala, že by ráda zašla na skleničku, v komentářích, nejspíše v SZ dostávala věci typu, kde chce zajít, co pije, … Nepáral sem se s tím, jak můžete vidět, co jsem poslal, jaká byla reakce. Slečna odmítla z důvodu, že byla z druhé strany republiky, nechal jsem to plavat.

 

Jak psát SMS, zprávy na FB, …. půvabnému pohlaví

Další slečna byla velice atraktivní a půvabná, která měla desítky komentářů, bylo zapotřebí nějak vyzdvihnout zájem a nejvhodnější způsob byla reakce na uchylárny a ne-originalitu, jak můžete sami vidět. 14.3 byla sobota a já byl na akci z práce v hospůdce, kolegové si ze mě vystřelili. Dali kolegyni číslo na mě, volala mi „nadržená holka, že mě chce“ člověku po pár skleničkách už to myslí špatně. Dal jsme si špatné souvislosti dohromady, vyplynulo z toho, že jsem vyrazil na smluvené místo. Ve čtvrtině cesty telefonát, bydlím v Olomouci, ne ve stejném městě kde jsem se nacházel. Kolegové si ze mě vystřelili! 😀 Na druhý den jsem toho využil, špatné zkušenosti a slečnu poškádlil jestli to nebyla ona co mi volala, jak lze vidět na obrázku.

Jak psát SMS, zprávy na FB, …. půvabnému pohlaví

Jak lze vidět reagovat jde na cokoliv od slečJak psát SMS, zprávy na FB, …. půvabnému pohlavíny, pro navázání společné řeči. Je možné, že vám uzavře cestu smajlíkem nebo jednoslovně. Stalo se mi u slečen, pokud jsem je zaujal a poslali mi jen smajlíky nechal jsem to nějakou hodinku dvě na pokoji a nepsal jsem jim. Na konec se objevila i další zpráva se smyslným textem na co se dá odpovědět. Nebo tu slečnu lze něčím, jak lze vidět, podráždit a položit otevřenou otázku. Je vhodné vést zábavnou konverzaci. Slečnu si dobírat a popichovat v konverzaciJak psát SMS, zprávy na FB, …. půvabnému pohlavíi. Je potřeba když už píšete slečně nabídnout výzvu a dobírat si ji decentně a dominantně aby souhlasila se schůzkou. Jak lze vidět z konverzace byl jsem odhodlaný chlap, co zná svou hodnotu a drží své slovo!

Poslední rady na závěr držte se zábavné, originální konverzace. Pokud žena nepoužívá smajlíky nepoužívejte je! Pokud používá smajlíky používejte v podobném množství, jak dotyčná. Podívejte se na mé konverzace, že smajlíky využívám s rozmyslem nikoliv přehnaně.

Chlapi, ukázal jsem vám jak nepsat zprávy, jak vést vhodnou konverzaci, aby se s vámi střetla na schůzce. Upozorním vás, že internet je dost anonymním místem a pokud dotyčné nejste sympatičtí, nejednodušší je už neodepsat a dát do ignor-listu. Pamatujte! Tréning dělá mistra, mistrem. Zkoušejte, seznamujte a bavte se.

Za monitorem nepoznáte, jak je svět krásný, barevný je třeba jít ven a bavit se s lidmi, seznamovat se s dívkami svých snů, tam na vás čekají, než je oslovíte.

Jedno video na závěr, pro zamyšlení:

 

 

https://youtu.be/sdgm0wPFdiM

Líbilo se ti to? Pokud ano, dej lajk nebo sdílej s kamarády, aby taky mohli vést zajímavé konverzace, jak s vámi tak s okolím. Můžeš mi napsat komentář, připomínku, co se ti líbilo nebo nelíbilo.

Podobné články

Zanech zde svoji stopu... přidej komentář! :-)