11 Tipů jak nepůsobit mile pro ženy

Proč milí kluci vždycky skončí poslední? Nemusí to být nutně. Ale pokud jste příliš milý, ženy i tak mohou toužit po vás. Je čas si přiznat, že jste nice guy – milý chlap a je čas to změnit!!

Uslyšíte tuto větu od mnoho žen, „Oh,on byl v pořádku. Já ti nevím … byl prostě příliš milý. „ Au.

Ale můžete získat několik žen, za pomoci prostřednictví drsné náplasti, když se trochu změníte. 😉 Může být skutečně příjemný chlapík * a Nežádám tě, aby si se  důrazně stal kreténem *, ale  jsou některé věci, které můžete udělat jinak, abyste šetřili čas a zbytečné odmítání.

IMG_881211 způsobů, jak zůstat milým chlapíkem, ale působit chlapsky

Příjemný chlapík, vždycky chlapík. Ne tak to vždy neplatí. Nikdo neříká, že jsi uvízl s tímto štítkem a není cesty zpět. Zde jsou ony tipy.

# 1 znát příznaky. Pokud si myslíte, že můžete být Mr. Nice Guy, možná je čas se podívat na pořádné chlapy jak se chovají.. Jakmile jste si vědomi jejich chování, tak  pak budete schopni podniknout kroky k boji, jak se stát hustým mužem,.

# 2 Přiznejte, že jste Mr. Nice Guy. To bude mít šanci pro vaše ego aby bylo v pořádku.  Je čas přijmout fakt, že jste Mr. Nice Guy. Jen si to  přiznejte  pro sebe.

# 3 Drobnosti. Je tu pár drobností, které byste měli vědět. Jestliže vypadáte neškodně a né trochu nebezpečně, rebelsky, ženy to nemusí zajímat. Tedy vy ji nemusíte zajímat.

# 4 Jsi předvídatelný. Nesmíte působit předvídatelně. Je to nuda a zvláště pro ženy. Takže změňte své návyky, koníčky, myšlení, chování atd..

# 5 Zalíbit se dárky. Jo, jsem si jistý, že mnoho z vás si bude myslet, že je to skvělý nápad. Když jdete na rande, první schůzku atd.. Ne není, věřte mi, že je to to nejhorší co můžete udělat. Pozornost jako plyšáka, kytku, čokoládu si můžete dovolit ve vztahu a to jen, když se žena k vám chová hezky. Měla by to být taková forma odměny. Tohle zkrátka dělají jen milí chlapi.

# 6 Říct ne! Naučte se říkat ne. Nejste povinni se vším souhlasit a snažit se za každou cenu zalíbit dívce. I silné, výrazné NE, dokáže s ženou udělat divy. Nebudete pro ni ňouma co na vše kývne a chce se každou chvilku zalíbit. Milí chlapi totiž se vším souhlasí. Takže kašlete na to!

# 7 Jste kdykoliv k dispozici. Jakýkoliv den v týdnu, skoro 24 hodin přizpůsobivý. To je velká chyba. Musíte mít i svůj program a ne čekat kdy zazvoní telefon a vaše vyvolená vás bude chtít vidět. Mějte svůj život, své zájmy.

# 8 Komunikujte se všemi ženami. Nebojte se v její přítomnosti telefonovat, psát sms zprávu s jinými ženami. Klidně jen na kamarádské bázi. Jde o to, že ženu to nenechá klidnou a nebude si tolik vámi jistá. A to je fajn.

# 9 Můžete se cítit špatné. Možná, že chcete být zlý chlapec, ale vy jste nervózní, jelikož to není váš styl, ale poslouchej, pokud to ženě neubliží, proč  si nechceš dovolit být tzv. zlý chlapec? Co si to užívat? A změnit to 😉

# 10 Jdi mimo svou zónu pohodlí. Ženy mají rády muže, kteří jsou dobrodružní a  mají zájem o zkoumání a zkoušení nových věcí. Pokud jste zvyklí na sezení na gauči a hraní videoher, je čas změnit svůj životní styl. Jděte mimo svou zónu pohodlí.

# 11 Dejte jí prostor k dýchání. Nechte ji přijít k vám. Můžete zahájit první rozhovor, ale věřte mi, když tě bude mít ráda, tak bude pořád mluvit.

Řiďte se těmito tipy a uvidíte, že ženy na vás budou pohlížet zase trochu jinak. Držím vám palce, pokud se vám článek líbil dejte like, případně tento článek sdílejte a dejte o něm vědět do světa. Chlapi mají držet spolu,  tak přijď na akci, která ti pomůže se změnit!!!  Více tady—->http://1url.cz/rtKLs

Podobné články

Zanech zde svoji stopu... přidej komentář! :-)