Sen vs realita!

Stalo se ti někdy, že jsi měl úplně reálný sen? Připadal sis v sedmém nebi? Prožívali jsi úžasné chvíle, které by jsi nikdy za nic nevyměnil? Sen? Realita?

SenSen

Probouzím se v krásný slunečný den, s ranním sluncem, kde mi paprsky dopadají na obličej. Zvednu první víčko následně i druhé, divám se a říkám si „Kde jsem vlastně spal. Připadám si, jako ve snu. Chvíli se nevěřícně dívám na velkou postel, ve které jsem spal, obří letiště. Po pravé ruce vidím brunetku, krásná, spící, jen tak tam ležela, jediné, co jsem slyšel, byl její dech. Pomalý, pozvolný, a jak se její hrudník zvedal bylo vidět zvedání jejich ňader, které byly přikryty saténovou dekou. Deka kopírovala její celé tělo a veškeré křivky jejího těla byly vidět.

Otočil jsem hlavu na levou stranu a jsem v úžasu. Nevěřícně se dívám s upřeným pohledem na dotyčnou. Takový to pohled mě probral z polospánku, a byl jsem úplně zmatený. Koho nevidím po levé straně? Dívám se a po boku černovláska. Ležící na boku a natočena ke mně. Dívám se níž, kde černovláska měla omotané své nohy kolem mých. „Páni, je to sen nebo realita?“

Takto probuzený a vnímavý jsem několikrát projel celou místnost pohledem, kde doopravdy jsem. Nevěřícně se dívám, mimo postele, obří místnosti, které jsem znal pouze z filmů. Místnost byla zařízena v moderním duchu s velkými obrazy na stěnách. Říkal jsem si ty obrazy znám, jsou mi povědomé, obrazy na stěnách byly od známých špičkových umělců nové i staré doby. Nic jiného mi nezbylo než vstát z postele, hodit na sebe župan a pohlédnout na postel s dvěma kráskami na obřím letišti. Chvíli jsem tam tak stál a pozoroval je. Jak tam spí a pozvolna se otáčejí z jednoho boku na druhý. V hlavě se mi mihlo několik otázek. Určitě si říkáš, jaké? Tak schválně, co se mi míhalo hlavou?

Otočil jsem se, zamířil ke dveřím a očekával jsem, co mě za nimi bude čekat. Otevřu dveře a vidím dlouhou chodbu. Na konci chodby vidím schodiště, a tak se vydám po červeném sametovém koberci ke svému cílí. Došel jsem ke schodišti a stoupám schod po schodě. V dáli slyším hlasy, stopám vzhůru a najednou vidím opět velkou místnost s lidmi v uniformě. Z ničeho nic mě zaregistroval jeden ze skupiny a slyším „Dobré ráno pane, vítejte na své lodi Destiny. Dorazili jsme dnes v 6:15 ke břehům ostrova Havaj, jak bylo naplánováno.“ V tuto chvíli jsem byl dost zaražený, co se děje. Zároveň slyším od ostatních slova „Dobré ráno, pane“. Chvíli jsem přemýšlel, kde jsem a co se děje. Ptám se kapitána, jaký je plán na další dny. Jen jsme řekl tyto slova a hned mi sděloval plán na několik dní. Na konci se otáže „pane máte v plánu změnu trasy?“ Povídám „vše necháme podle plánů“

Rozhodl jsem se vyrazit ven na palubu. Vyšel jsem ven, slunce svítilo, jako kdyby bylo pomalu poledne k tomu mírný vlhký vánek. Jsem na přídi lodi, co nevidím! Na přídi lodi ležely dvě krásné slečny, které se opalovaly. Jedna z nich byla blondýnka na sobě měla plavky, které zakrývaly jen intimní místa a nejdůležitější, co se zakrýt dá. Druhá byla černovláska a měla na sobě rajcovní plavky.

Jen jsem vyrazil ven hned mě zaregistrovaly, mávaly, blondýnka zvolá na mně „Ahoj sluníčko“ a černovláska „Ahojki broučku!“ Slečinky byly úplně milé podobně, jako dva beránci. Přiblížil jsem se ke dvěma slečnám blíže a sedl jsem si mezi ně. Pohlédl jsem jedné z nich do očí a bez jakýchkoliv zaváhání se ke mne přisála. Černovláska mne začala hladit po hrudi. Vytrhnu se z polibku, vzápětí jsem otočil hlavu na druhou stranu a už jsem měl od druhé slečny jazyk ve svých ústech. Po chvíli jsem už musel odejít, někde do klidné místnosti utříbit myšlenky a třeba něco sníst.

Vcházím do jídelny, naštěstí byla prázdná a na stole bylo připravené jídlo, káva, juice a spousta ovoce. Během snídaně jsem mohl přemýšlet a nasytit hladový žaludek. Nic jiného mne nenapadlo, než se jít převléct a vzít si plavky ze své obří kajuty. Dvě dívky stále ležely v posteli a nerušeně jsem se převlékl a vyrazil na palubu. Po dvou slečnách ani známky stopy, pouze dva ručníky na přídi. Jediné, co slyším, je chechtání přes okraj paluby. Dojdu k zábradlí, co nevidím? Dvě dívky v moři, jak si tam plavou podobně, jako dvě mořské panny. Chvíli mě provokují, abych skočil do moře a já neváhal a skočil.

Realitareality

Náhle jsem se probudil a nevěřícně se dívám po okolí. Říkám si „co to je?“ a vidím malý pokoj se známým stolem, postelí, skříní, televizí a kobercem. Zoufale si řeknu „byl to jenom sen! Ach jo.“ Sen ni nedal spát, začal jsem hledat, jak získat úspěchu v životě a tak krásné ženy. První z věcí, co mi pomohla nakopnout mé první neúspěchy byl raketový posun. Pozvolna jsem se otrkával a překonal jsem strachu z oslovení. Tak jsem začal makat na sobě. Věřím, že takový sen jsi měl taky a nějakou dobu jsi jen snil a tentokrát už na sobě makáš a neflákáš praxi. Co je dost zajímavé je Legendární BootCamp, kde dostaneš, jak teorii tak i praxi! Zažiješ nové osvícení, pokud jsi vůbec a nebo málo využil praxe.

Jaký jsi měl sen, který tě donutil něco na sobě změnit? Napiš mi jej do komentáře nebo jak jsi na tom: sen vs realita? Makáš na sobě? Věřím, že ano a neflákáš praxi! Jestli se ti článek líbil sdílej jej s kamarády nebo dej like.

Podobné články

Zanech zde svoji stopu... přidej komentář! :-)