Single Vs vztah

Zdravím vás pánové. Vítejte u nového článku, v kterém se zaměříme na téma Single neboli být sám Vs zda-li být ve vztahu. Do začátku než vám popíši mé zkušenosti a poznatky a můj názor na věc, bych vám rád řekl ať nechodíte do vztahu jen proto, že nechcete být sami a nebo, že je to in. Tak nyní nám už nic nebrání, abychom se podívali na výhody, nevýhody jak singl života tak i života ve vztahu.

Single život

Věřte nebo ne, ale i single život má svoje klady, ale také zápory. Ono se to hodně bude odvíjet od toho kolik vám je, jaké máte krátkodobé vize, ale třeba i dlouhodobé. A taky od toho co vlastně chcete. Určitě s klidem mohu říct, že první láskou by s měl každý projít bezhlavě. Možná se ptáte proč? Je to jednoduchý. Poznáte co je to chovat se neřízeně jako střela. Jak po emoční stránce, tak i po získání tzv. růžových brýlí. Zkrátka jak se říká skočte do toho po hlavě. Naučí vás to fungovat do dalších vztahů ač se to může zdát jako nelogické tak opak je pravdou. Málokterý  první vztah totiž vydrží. A těm co vydrží, tak gratuluji. I když někdy to stojí za pováženou jestli je to dobře nebo ne 😉  Zkrátka vás to malinko naučí být do dalšího vztahu střízlivý.

Pojďme se nyní podívat na to jaké to jsou tedy výhody a zápory být single.

Klady:

Svoboda: Když jste sami nejste na nikoho vázáni a nemusíte věnovat svůj čas nikomu jinému.

Ala kurevník: Když jste sami, můžete si užívat co je libo s děvčaty, když nějakou sbalíte 😉

Peníze: Ač se to někdy nezdá, tak žena vás může stát pár stovek či tisíc. Záleží jak jste štědří nebo skrblíci. Nicméně i ve vztahu by se nemělo nic přehánět 😉 Takže budete mít více peněz pro vaše hýčkání.

Více času na koníčky:  Ano, ano. Když nemáte děvče, máte více času na sebe a na své koníčky. Nikdo vám nebude vyčítat, že jste neustále na pivku, nebo v posilovně, nebo na cestách, že rádi cestujete.

Kamarádi: Kamarády si můžete nechat jen pro sebe 🙂

 

Zápory:

Sex: Když si nesbalíte ženu, zřejmě budete odkázáni na masturbaci a nebo vyhledávání placených služeb.

Smutek:  Čas od času vás zaskočí smutek a nebudete se mít k někomu přitulit.

Vypovídat se: Když nebudete mít zrovna po ruce kamaráda, nebo kámoš vám nebude brát telefon, nebudete mít možnost se vykecat.

Samota: Budete se cítit sem tam samotný jako kůl v plotě i když budete žít třeba plnohodnotný života. Zkrátka čas od času to postihne každého z nás, že se cítíme jako kůl v plotě.

Vztah

Pojďme se nyní podívat co obnáší vztahy. Jaké plus a mínusy nám přináší. Častokrát jsme strašně šťastní ve vztahu a někdy zase ne. Vztahy jsou fajn, ale je důležité s nimi umět pracovat. Já rád, říkám, že sbalit holku je daleko snazší než si holku udržet ve spokojeném vztahu. A věřte mi vím o čem mluvím 😉

Nyní se pojďme podívat na klady a zápory vztahu.

Klady:

Pravidelný sex: Jo, jo. Přesně tak, když si nenajdete frigidu tak by ve vašem vztahu měl být pravidelný sex, který je dobrý na psychiku, ale i na vaše zdraví.

Nejste sami: Ano ve vztahu se málo kdy cítíte osamoceni. Nebude vám tolik smutno a vždy bude někdo o koho se budete moci opřít, obejmout ho či si zavolat, když zrovna nebude u vás vaše polovička.

Plánování: Budete moci spolu plánovat krátkodobou budoucnost co spolu podniknete. Je to nádherné dělat věci společně a plánovat, když vás něco spojuje. Ať už je to cestování či nějaký sport.

Více kultury: Většinou když někoho máme tak automaticky více trávíme čas s tím druhým na společenských událostech. Kino, divadlo, večeře, wellness atd..

Zápory:

Hádky: Ač chcete nebo ne, tak i v sebe lepším vztahu dojde sem tam na nějakou hádku a pak se to odráží do vašeho života. Hádky jsou zkrátka na prd. To víme všichni že?

Investice: Budete investovat čas, energii, ale i peníze do protějšku. Někdy to není na škodu, ale jindy, když se vám nebude dostávat toho samého co vy do vztahu investujete tak vás to bude vysávat.

Méně času: Budete mít méně času na své přátelé, na své koníčky atd.. Tak to prostě je. Protože vztahy fungují na obětování se tomu druhému. POZOR!!! Pamatujte neměla by to být oběť, která vás bude trápit a ničit. Takže všeho s mírou pánové.

Žárlení: Ať chceme nebo ne, tak jednou přijde den, kdy se cítíme pod psa a nám zkrátka ten den není moc do zpěvu a naše sebevědomí nepracuje zrovna na 100%. V ten moment se může stát, že zažárlíme při nějaké situaci na naši drahou polovičku. Když už to přijde, snažte se žárlit s hravostí, se vtipem. Zkrátka tu situaci odlehčit.

Tak pánové a klidně i dámy, věřím, že v tomto se také najde každý z nás. Tohle byly výhody a nevýhody single života a vztahu. Věřím, že bychom společnými silami našli víc kladů a záporů, ale zde jsem vám vypsal ty základní. Takže nechám na každém z vás jestli chce být single nebo mít vztah. Je to hodně o životním stylu jaký zrovna chcete. Takže netrapte se proto, že jste sami a nebo se netrapte proto, že si myslíte, že je to už hodně dávno co jste byli single. Vše má své pro a proti. Ale to nejdůležitější je, abyste vždy byli šťastní a je jedno ať jste ve vztahu nebo sami. Základ je vaše štěstí. 😉

Pokud se ti článek líbil nezapomeň dát like a sdílet ho….

No a pokud se pořád trápíš a nevíš co se životem? Nevíš jak na ženy? Máš nespokojené vztahy či vztah, či ti zkrátka chybí sebedůvěra, tak se přihlas na blížící se akci. Více ZDE.

 

 

Podobné články

Zanech zde svoji stopu... přidej komentář! :-)