6 triků jak svést ženu

Jaké jsou alfa samce vlastnosti? No, být jistý, klidný, zábavný. Ve skutečnosti by šlo o hlavní rysy, které vám pomohou svést ženu, aniž by bylo nutné pamatovat si dalších desítky bullshitů. S těmito vlastnostmi, nebudete ani muset tvrdě pracovat, abyste přesvědčili ženy, že jste dobrý úlovek. Místo toho, můžete si být jisti, že jakmile žena uvidí, že máte k dispozici všechny z rysů alfa samce, budou prostě cítit ,že je to k vám přitahuje. Zkrátka svádění je hra 

1.Použijte své tělo, aby flirtovalo

Věřte tomu nebo ne, pokud se zobrazí obě fyzické a slovní známky flirtování , budete končit s větší šancí, že vás začne svádět žena. I přesto, že jsou ženy většinou zdrženlivější. To proto, že fyzický flirtování je obecně mnohem efektivnější ve srovnání s verbální flirtování, protože může vytvořit více intimní vztah – něco, co ženy potřebují cítit, než se rozhodnou skočit do postele s vámi. 

2. Použijte push and pull

Push a Pull techniku lze skutečně vytvořit velmi silné sexuální napětí se ženami, pokud jsou  správně používány . Jak to funguje: když mluvíte s ženou poprvé, musíte být agresivní ve stylu vedení a řízení a tlačit dopředu co nejvíce tím, že tok konverzace určujete vy, flirtovat s ní, že se ti líbí. Pak budete muset přepnout a nahodit nezájem a trochu se stáhnout, aby žena začala být agresivní ve stylu vedení a řízení komunikace. Převezme nevědomky roli svůdnice 

3. Vybudovat dobré spojení

V ideálním případě, pokud chcete svést ženu, budete muset začít budovat spojení s ní během vašich rozhovorů . Nicméně, někteří lidé mají potíže s přemýšlením, kde se mohou dotknout atd.. No, nejjednodušší způsob, jak zjistit, které části těla jsou v bezpečí a můžete se dotknout, zjistíte zkrátka tím, že se budete ptát a komunikovat a konverzovat. Kromě toho tím, že děláte to, že vás zajímá, co se jí líbí ukáže vám to a zkrátka si hrajete. Dotýkáte se na ruce, na prstech rameni,ale ne oplzle, ale hravě. To je totiž svádění.

4. hypnotizovat ji svými slovy

Některé techniky o tom jak svést ženu může vytvořit kolikrát emoční spojení.Jediné, co musíte udělat, je přidat správné hypnotické slova, věty do vašich rozhovorů, zatímco ji rozptylujete dotyky. Ačkoli někteří lidé tomu nevěří, tak věřte, že při svádění je to skutečně velmi efektivní technika po celém světě.

 

5. pan záhadný

Většina mužů ví, že ženy milují nepředvídatelnost a tajemství. No, je to pravda. Takže, pokud jste odhalili příliš mnoho o sobě, mohl bys spadnout na úplné dno a konec a je šmitec. Místo toho musíte se ujistit, že se zaměřuje na vás a že si udržujete její pozornost. Ženy mají tendenci ztrácet zájem o vás, protože jste příliš snadno čitelný a vše na sebe prásknete, v tomto případně nebudete mít nikdy úspěch ve svádění.

6. Použít tajný záměr

Musíte si uvědomit, že ve skutečnosti, hodně času s vámi ji sdělí během několika vteřin, minut či hodin ví zda o vás má zájem, Bohužel, jakmile žena si uvědomuje, že se vám líbí, že bude automaticky mít pravomoc volby a bude mít navrch.  Není to, ale tak těžké je to snadný. Jen skryjte své záměry, a to jí bude lákat se o vás zajímat. Nebude si vámi jistá.. To je jeden z nejlepších způsobů, jak svést ženu v dnešní době a užít si s ní svádění!

A to je vše co při svádění musíte dodržovat. Zas tak těžké to není, že? A pokud vás to zajímá více do hloubky, tak shlédni tohle video, které má necelé tři minutky. Video ke shlédnutí !

A pokud se ti článek líbil, nezapomeň dát like a sdílet  

Podobné články

Zanech zde svoji stopu... přidej komentář! :-)