Řeč těla aneb mocný nástroj

Řeč těla aneb mocné tajemství svádění

Zamysleli jste se někdy nad tím, proč u žen nemáte úspěch? Sami sobě se v zrcadle líbíte. Jste vyšperkovaný jak páv. Máte drahý parfém a stylové oblečení. A úspěchy nikde? Tak na to rychle zapomeňte. Na všechno, co jste doposud v životě slyšeli. Drahé hadry a parfémy vám pomůžou možná na zlatokopky. Jestli na to máte a je to váš koníček, tak s chutí do toho. Jestliže, ale chcete normální ženu a úspěchy se i přesto pořád nedostavují, tak může být problém úplně někde jinde. Problém může být ve vaší řeči těla! Protože to, jak působíme na okolí, to jak se naše tělo chová, je 90 % úspěchu při svádění žen. Představte si borce, který osloví ženu a bude přitom uhýbat pohledem a bude mít uzavřená, nervózní gesta. Zavřete oči a představte si to. Připadá vám takový člověk atraktivní? Bude žádoucím pro ženy? Odpovězte si sami. 😉 Mnoho lidí na to ale stále zapomíná a absolutně kašle na řeč těla. Já chápu, že to občas může být těžké. Když máme jít oslovit tu hezkou kočku, co se nám líbí, tak naše řeč, těla říká úúúúplně, ale úúúplně něco jiného. V tom případě je ale zvlášť důležité se na ni soustředit a snažit se být v pohodě, uvolněný a nejednat zbrkle. Nemít uzavřená gesta apod….

Aby vám to vše dávalo smysl, řeknu vám, jak by to celé mělo vypadat.

 

Abyste neverbálně na ženy působili v pohodě, je důležité dělat následující:

 

1.Budu se opakovat, ale důležitě je začít sportovat. Nejlépe fitness, aby se vám srovnalo tělo a řeč těla hned bude jiná. Uvidíte po čase sami.

 

2. Kdekoliv budete, snažte se chodit rovně a nekoukat do země. Divili byste se, kolik lidí neustále čumí na zem. Ani nevíte, o kolik možností jste se v životě připravili jenom kvůli tomu, že jste koukali do země. Oční kontakt je strašně důležitý pro navazování vztahů.

 

3. Ten se týká hlavně klubů a diskoték. Mějte v těchto prostorech roztažená gesta. Uvedu příklady: Opřete se o bar lokty a zády k baru a dívejte se do okolí. Sedněte si na sedačku a dejte si celou nataženou ruku na vršek sedačky. Uvidíte, co to s vámi udělá. Budete se cítit daleko lépe, protože roztažená gesta v nás vyvolávají větší pocit samce. Schválně si to vyzkoušejte někde v klidu domova. Jděte do bobku a do klubíčka a vydržte tak půl minuty a pak se zamyslete nad tím, jak se cítíte. Poté udělejte to, že si sednete na gauč, pořádně se roztáhnete a dáte ruku na vrch gauče opět na půl minuty. Jak se cítíte teď? 😉

 

4. Si představte na ulici, v klubu, baru vašeho hrdinu, kterého uznáváte, nemusí to být hrdina z filmu, ale klidně váš fiktivní hrdina, nebo i vy tam, kde se vidíte jako úspěšný člověk. I to vám pomůže s řečí těla. A hned bude vaše tělo říkat něco jiného.

 

5. Žen byste se měli dotýkat určitě alespoň v klubu. Tam se to zkrátka očekává, muzika je tam dost nahlas. Když se začnete dotýkat až v průběhu rozhovoru, budete vypadat divně. Dotýkat, tím myslím na rameno, na lopatce, prostě letmé dotyky, abyste upozornili na to, že chcete ženě něco říct. Nikoliv ženy osahávat, to je zase něco úplně jiného. 🙂

 

Lidé jsou tu proto, aby se seznamovali a komunikovali spolu, ale neustále zapomínají na to, co vyzařuje jejich tělo a jaké signály vysílá. Mnoho lidí na mě v dnešní době působí jako zombie, kteří se jen tak životem plahočí. Proto myslete na to chlapi, že to není jen o tom, co říkáme ústy, ale i tělem. Nezapomínejte na řeč těla chlapi!!!! Pokud se ti to líbí sdílej toto video, budu moc rád.

Podobné články

Zanech zde svoji stopu... přidej komentář! :-)