Co muži (samci) chtějí od ženy

Co tak asi muži chtějí od žen? Zajímá vás to? Čtěte dál a budete velice překvapeni.

Nádherná žena

Teď to ženy nechápejte špatně, ale my muži máme jako první věc na seznamu vzhled. Ten je pro nás chlapy zkrátka alfou a omegou. Nádhernou ženu, ale nebereme jen podle vizáže, ale tak nějak jako celek. Krásná žena s charismatem je pro nás jednoduše velice atraktivní. Jestli se někomu líbí ženy silnější či hubenější, nechám zcela na vás, chlapi. Každý jsme přeci jedinečný a máme jiné nároky a vkus.

Důvěra

Potřebujeme ženě důvěřovat, vědět, že se na ni můžeme spolehnout. Zkrátka ji chceme věřit na 100%. To je pro nás muže velice atraktivní.

A co žena, která přebírá kontrolu?

Muži milují, když jsou ve vztahu „muži“. Chceme mít pocit, že máme poslední slovo. S ohledem na naše epické ego, je snad pochopitelné, že chceme být těmi, kteří řídí vztah. 🙂 Žena, která je příliš dominantní, může dokonce vztah ohrozit. Občas je fajn, když za vás žena rozhodne, ale nesmí nám to přerůst přes hlavu!

Chceme nezávislé ženy

Milujeme, když je žena nezávislá. Když od nás vše očekává a ve všem na nás spoléhá, začínáme si být touto ženou jistí a po čase nás přestává bavit. Právě nezávislost nás u ženy velice vzrušuje. Má to své kouzlo!

Nuda v posteli

Mohl bych napsat pšššt. Ale proč? My chceme ženy, které se umí hýbat v posteli, a není to jen jedna velká nuda. Máme rádi, když jste zlobivé holčičky a umíte náležitě ukázat, že jste taky přeci jen trochu „zkažené“.

Žádoucí žena

Líbí se nám, když jste žádoucí ve společnosti. Jste naší vizitkou v životě a stejně tak i my tou vaší. Opět to trochu souvisí s naším egem. Když vidíme, že se líbíte, jsme hrdi na to, že máme takovou ženu.

Šťastná žena

Máme rádi veselé a pozitivně naladěné ženy. To je snad jasné, ne? Žena, která si pořád na něco stěžuje, nás nebere. V opačném případě to přeci cítíte úplně stejně.

Nyní už víme všichni, co muži od žen chtějí. Není to z mé hlavy, ale za léta zkušeností, rad a tipů do vztahu, které jsem dával, se mi také sami muži přiznávali. 🙂 Teď se tedy také vy, ženy, můžete poučit, jaké z vás nás přitahují. 😉

Líbil se ti tento článek? Sdílej ho s přáteli a dej o něm vědět do světa.

Podobné články

Zanech zde svoji stopu... přidej komentář! :-)