Jak zaujmout ženu aneb 10 žhavých tipů

Jak zaujmout ženu – 10 žhavých tipů

1. Image a řeč těla je základ

Pořád máte o číslo větší oblečení, mnoho sportovního, nebo málo oblečení? Používáte málo barev? Je na čase to změnit. Nakupte nové, vezměte kamarádku nebo řekněte nějaké cizí slečně, jestli by vám nepomohla vybrat nějaké oblečení, že se stáváte jiným člověkem a že s tím je spojena i výměna šatníku. Image je základ, je to vaše vizitka. Dále je zapotřebí makat na řeči těla, snažte se chodit rovně, sportovat, dívat se před sebe a udržovat oční kontakty se ženami.

2. Úsměv je mocný nástroj

Neustále se na ulici mračíte, jste zamyšlení. Pak nečekejte, že na ženu zapůsobíte. Snažte se na ženy usmívat. Pakliže vám to opětuje, pak není nic snazšího, než ji oslovit. Ale i když váš úsměv neopětuje, vidí, že se usmíváte a působíte jako v pohodě týpek a tím spíše se zastaví a dá se s vámi do řeči. Tak málo stačí a máte to zase o několik procent snazší. Zvlášť v dnešní době, kdy jsou všichni naštvaní a na úsměv skoupí.

3. Galantnost je na místě

Galantnost v dnešní době hodně vymizela a je to škoda. Každá žena má ráda galantní chování. Nepleťte si ho však s milým chováním hodného chlapce. Galantnost, jakou je otevření dveří ženě, když někam vcházíte, je na místě. Že ženě pomůžete z kabátu, že ji necháte vyjít z restaurace jako první, že jdete do schodů jako druzí a ze schodů jako první, by mělo být samozřejmostí. Věřte, že hodně žen tohle zná. Tak proč toho nevyužít? Je to magické a ženy to přitahuje.

4. Rozhodování a vůdčí typ

Ženy milují rozhodné muže, kteří vědí, co chtějí a umí rozhodovat. Co budete dělat na schůzce, kam půjdete. Zkrátka to pěkně naplánujete a pro ženu budete atraktivní. Vést neznamená, že jí budete řídit život! To je úplně něco jiného.

5. Umění říkat NE a mít svá pravidla

Pro ženy – ač jsou často rozmrzelé, že máte svá pravidla a umíte se ozvat, že se vám něco nelíbí – je to zároveň velice přitažlivé. A to i tehdy, když kolem toho mají spoustu řečí. 🙂 Mají rády muže, kteří vědí, co chtějí a jdou si zatím. Nesmíte ze svých pravidel polevit. Uděláte to jednou a ženy budou zkoušet, kam až mohou zajít, kde jsou tzv. mantinely.

6. Vaření a tanec

I tady na vás čekají plusové body. Naučte se vařit. Ženy milují muže, kteří umí vařit. Je to pro ně veliké afrodisiakum. Je to taková malá předehra před sexem. 🙂 Tip: Chlapi, uvařte slečně do půli těla, třeba jen v džínách. Řekněte, že vám je vedro, anebo nic ani neříkejte, Někdy ani nestačíte jídlo dovařit. 😉 S tancem je to stejné. Když umíte vést a aspoň trochu tančit, jste pro ženu přitažliví. Ženy, jak jsem říkal, se rády nechají vést. Obzvláště pak při tanci.

7. Slušná mluva je na místě

Nebuďte vulgární, sami víte, že ani nám u žen se to nelíbí. Ženám se to také nelíbí. Teď si říkáte, jak máte dát najevo zájem, že nechcete být kamarád. Nepleťte si to prosím s tím, nebýt sexuální. To samozřejmě buďte, ale slušně. Dá se klidně říct v rozhovoru, že kdyby věděla, na co teď myslíte, tak by se červenala. A povídáte si dál, jakoby se nic nedělo. Tohle je slušné a zároveň dáváte jasně najevo, že nechcete být v roli kamaráda.

8. Používejte emoce

Ano! Používejte emoce. Vkládejte je do příběhů. I příběh o tom, jak vám bylo 10 let, a zmokli jste, se dá vyprávět řečí plnou emocí. Proto zabarvujte slova. Ženy milují příběhy a emoce.

9. Pořád ji nechvalte

I neustálými lichotkami se dá přesytit. Když jednou řeknete, že jí to sluší, že si kvůli vám dala záležet, je správné a stačí to. Není zapotřebí neustále jí opakovat jak je úžasná, jak jí to sluší, jaké hezké má náušnice, jak moc hezky voní, a nevím, co dalšího. Takže bacha na to chlapi.

10. Bezpečí je sexy

Ano! Pro ženu je přitažlivé, když se s vámi bude cítit v bezpečí, a vědět, že se o ni postaráte. Uvedu příklady: V baru se to začne rvát, ona je u vás, tak si ji ochranářsky schovejte za sebe. Popřípadě na ulici jdete vedle sebe a proti vám jde pochybné individuum, tak si ji za pas převedete na svou druhou stranu. Není však zapotřebí se tím chlubit a vyzdvihovat to. Ona si je toho velmi dobře vědoma a je to pro ni atraktivní.

Takže pamatujte na to chlapi a pokud se ti toto video líbilo sdílej ho se svými přáteli a dej o mě vědět 😉

 

Podobné články

Zanech zde svoji stopu... přidej komentář! :-)