Vydržet v posteli déle. Jak na to?

Byly chvíle, kdy jsem si přál, že chci vydržet v posteli déle a oddálit vyvrcholení. Vše začalo prvním sexem. Vzpomínáš si na první sex? Vím že 99% chlapů si vzpomene na svůj první sex. U někoho byl dobry u někoho strašný. Já bych se přikláněl k ucházejícímu. Ale nečekal jsem, že se udělám až tak rychle. Následný sex už si člověk začal užívat a získával zkušenosti. Jediná věc mě trápila, jak vydržet v posteli déle a neudělat se tak rychle. Vyzkoušel jsem různé věci a techniky, o některé ti popíši, co mi fungovalo a čemu bych se v budoucnosti osobně vyhnul.

Jak oddálit ejakulaci?

Kolik je sedm krát sedm? Když jsem byl na škole, jak se zapojovaly kabely v zásuvce? Jsou tam tři barvy: modrý, hnědý a žlutozelený. Modrý drát slouží, k čemu vlastně je a jaký je jeho význam? Už jsem si vzpomněl nulový (střední vodič, N). Hnědý kabel nebo taky černý fáze (krajní vodič L). Žlutý vodič se označuje zemnicí (ochranný vodič, PE). Taková barva se zapojí zde, ta tamhle a ta zde.“

Tomu říkám duševní rozptýlení a věřím, že každý chlap ji má aby mohl přijít na něco jiného a oddálit ejakulaci. Tato technika je dobrá a dá se požívat nezměrně jsem ji požil a pomohlo mi oddálit se a nebát tak brzo. Tato technika má své nedostatky povím ti jaké:

  1. Když souložíš, měl by sis to užívat a ne myslet na něco jiného. Je dobré si to oddálit. ale požitek ze sexu není tak dobrý. Když jsem prováděl tuto techniku myslel jsem úplně na něco jiného a byl jsem, jak robot dělal jsem něco bez myšlenek, emocí, …
  2. Snažíš se rozptýlit natolik, něčím jiným abys zabránil vývěru magmatu na povrch, tak to nemusí fungovat. Podobně je to se sopkou, pokud nechceme aby se magma dostalo na povrch ať děláme všechno možné, stejně se nám to nepodaří zastavit. Když to má přijít tak to přijde.

Spousta chlapů se touto záležitostí trápí aby oddálit vyvrcholení, ale nedaří se jim. Někdy vše působí na psychiku muže a na jeho sexuální zážitek. Stane se, že má velký strach z vyvrcholení a předchází tomu jiná příčina. Je pravděpodobnost, že se mu do sexu nechce a nebo není dostatečná erekce. Také se může stát, když používá spoustu technik a má strach z toho že se udělá předčasně tak taky se udělá dřív než by myslel.Vydržet v posteli déle

Jak pokračovat?

Je potřeba abys uklidnit svůj mozek a ne ho naplňoval asexuálními obrazy a předměty. Jakmile jsi utříbíš myšlenky soustřeď se na skvělý prožitý sex, který budeš prožívat. Tím přestaneš myslet na to jediné „udělám se velmi rychle“ Přestaň na to myslet, užívej si slasti. Jak se říká: „kde směřuješ svou pozornost to roste“. Když na to myslíš, tak se pak nediv, že jsi hotový brzo. Užívej si!

Zaměř se na specifickou část partnerky třeba na rty nebo její dech. Říkáš si to není možné, když se na slečnu budu soustředit udělám se tak i tak rychle. Asi jsi překvapený, co tady píši ale nezpůsobí, že se uděláš předčasně.

Bude to mít jiný opak než doufáš. Touto technikou zaměstnáš mozek jinými smysly než jen dráždění svého penisu v její vagíně a myšlenkami na předčasnou ejakulaci. Uvolníš se, snížíš napětí ve své mysli a přidá ti sílu pro dlouhé pokračování, co to půjde nejdéle. Nevěříš, že by tato technika fungovala? Není problém vyzkoušet tuto techniku, uvidíš sám jak tato technika funguje a nebo nefunguje.

Lidská mysl je silná, jak jsi sám mohl vidět mnichy, co všechno dokáži pouhou myslí a soustředěním? Tímto způsobem si užiješ sex a oddálíš nevyhnutelné. Jakmile cítíš, že už se blížíš okamžik jen zpomal, nebo změn polohu a pokračuj dále.

Blížíš se k vyvrcholení stačí změnit polohu a nebo zpomal, tato metoda mi dost pomáhá. Jsou polohy, kdy penis je moc drážděný a jde to rychle navzdory všem technikám. Neboj se říct partnerce o zpomalení a tomu, že za chvíli budeš hotový. Tímto gestem ji ukážeš sebevědomí a také to, že máš zájem nejen o své uspokojení, ale záleží ti i na jejím štěstí.Vydržet v posteli déle

Na chvíli si odpočiň a nech odeznít vyvrcholení. Lze pokračovat i jinými způsoby dráždění dívky prsty, rukou nebo jazykem. Tuto představu už nechám na tobě a vše ve tvé režii jak to máš nejraději. Už se cítíš v pohodě? Odeznělo tvé, že už budu? Pokračuj miluj se a změň si polohu, jak již jsem psal výše. Je to nevyhnutelné a uděláš se, nebuď sobecký a pomoz dotyčné se udělat, tak aby její potřeba byla ukojena s tou tvojí.

Setkal jsem se spojením dlouhý sex musí být sexem dobrým, spíše bych to uvedl na rovinu dobrý sex je takový, kdy si oba užijí. Dobrá stimulace pro ženu je dobrá v předehře, když chlap dobře ženu rozpálí stačí ji kratší doba k vyvrcholení. Tím si i dopřeješ čas pro sebe.

Jak to máš ty se sexem? Víš o někom komu by jsi mohl pomoci? Sdílej článek nebo dej LIKE.

Podobné články

Zanech zde svoji stopu... přidej komentář! :-)