Tipy jak dostat ženu do postele

Přečtěte si tento článek a jak dostat dívku do postele bude zase o poznání snazší borci. Je jedno jestli ji znáte delší dobu nebo krátce. Pokud chcete svést ženu vše co potřebujete pochopit je několik věcí, o tom, jak funguje přitažlivost, a naučit se ji používat ku svůj prospěch.

Za prvé pokud chcete svést dívku, musíte pro ni být skvělý člověk. Je zapotřebí vzbudit v ženě zájem. Pokud nejste ten typ, který může zapůsobit na ženu lehce, tak máte stále možnost svést dívku, ale budete to mít mnohem těžší. Takže image vymazlená je na místě!!!

Pro krasavce a borce co po něm dívky touží to je lehké jako procházka růžovým sadem. Ti co štěstí neměli můžou zkusit následující:

Jak svést ženu, než si uvědomí, že to ještě….!!!

Ženy není těžké pochopit. Většina kluků to jen zkrátka pokazí, říkají v nevhodnou dobu slova, nevhodně se dotýkají atd…

  1. Musíte se k ní přiblížit. Pokud chcete svést ženu, musíte jít zkrátka blíže. Nechoďte úplně blízko k ní, abyste nenarušovali její osobní zónu, mohla by se cítit špatně. Mluvte s ní, aby vás poznala a vy jí.                                                                                                                                                 
  2. Buďte sympatický. Tohle je důležitý bod. Uvidíte jestli ji přitahujete či ne. Když mluvíte déle a déle s ní, poznáte jestli jste jí sympatický či ne. Pozorujte a vše to vnímejte.
  3. Buďte aktivní v noci. Jak svést dívku a dostat ji kam chcete je v noci smska ve všední den i klidně o víkendu. Ale zde je malá naděje,že někde nebude flámovat. Prvních pár sms udržujte na bázi pokecu, poté tam musí být náznaky postupně flirtování.
  1. Veďte dva životy. Tím myslím, když si píšete sms, jste zlobivý a flirtujete. V osobním setkání na to vůbec nenarážíte a jste v pohodě. Zkrátka ji to bude připadat vzrušující a nikdo neví co se děje mezi vámi. Kdo nemá rád trochu vášně a napětí že 😉                                               
  2. Nedovolte ji říct že se vám líbí. Mnoho chlapů má tendenci říct, že k ní něco cítí a nebo že se mu moc líbí. I přesto, že ona by to chtěla od vás slyšet, buďte v pohodě. Ženy to přitahuje. Čas na lichotky a to že se vám líbí můžete použít třeba s ní v posteli 😉                                           
  3. Když budete s ní osamotě snažte se k ní dostat vždy blíž. Dotknout se na ruce, dát ruce kolem pasu atd…                                                                       
  4. Budujte sexuální napětí. Musí cítít sexuální chvění po každé když se ji dotknete omylem nebo jinak. Nebojte se ji něco zašeptat do ucha a přitom ji položit ruku na záda.                                                                                                                                                                                                          
  5. Veďte špinavý rozhovor s ní po mocí sms. Po nějakou dobu si už píšete. Začněte nevinně nějakou větu v sms a rozvíjejte postupně obsah sms na špinavou mluvu. Opět je fajn poznat hranice. Už byste ji měli trochu znát.                                                                                                             
  6. Poté co jste měli tzv sex po telefonu, snažte se jí vytáhnout ven a setkat se. Jděte na dobré vínko a poté ji pozvěte domu za nějakou záminkou, případně ji doprovoďte.

Dodržujte tyto tipy chlapi a sex s vaší vysněnou máte zase o něco blíže. Mějte se fajn a pokud se ti tento článek líbí dej mu like.

Podobné články

Zanech zde svoji stopu... přidej komentář! :-)