Staň se SEXY AJŤÁKEM!

V dnešní uspěchané době plné elektroniky, počítačů a internetu, se chlapi stále dokola a dokola potýkají s několika kritickými problémy, které jim znemožňují být doslova magnetem na ženy. A tak se raději spokojí s pornem místo krásné kopretiny, kterou by mohli však mít doma v posteli. Na tomto webináři nás čeká odhalení 6 fatálních chyb jak se z neatraktivního ajťáka proměnit v sexy chlapa, na kterého ženy letí (i bez toho, aby tě to stálo více času, úsilí a dřiny).

A teď detaily o čem, že toto našlapané vysílání bude: 22.11.2017 zde:

  • TAJEMSTVÍ #1 HLAVA A LOGIKA (vyzdvihni to nejlepší, co je v tobě!)

    Ukážeme si, jak využít svých předností a chytrosti a zapůsobit hravě na ženy. A naopak kdy neanalyzovat a posunout se více do fyzické roviny nových zkušeností, odhodit stres, obavy, nervozitu, a zlomit ženské zábrany.

  • TAJEMSTVÍ #2 PŘÍLEŽITOSTI K SEZNÁMENÍ (aniž bys musel nutně opouštět své pohodlíčko)

    Povíme si, jaké možnosti k reálnému seznámení existují, co funguje a co ne, a jak nemusíš nutně běhat někde po ulici a cítit se nekomfortně, a místo toho využiješ toho, čemu rozumíš tak dobře. 😉

  • TAJEMSTVÍ #3 NEMUSÍ TO TRVAT VĚKY (aneb se správnou strategií se vítězí v této hře mnohem rychleji!)

    Hodně ajťáků trpí nedostatkem času, mají toho hodně, nestíhají, nechtějí běhat po rande celé roky. Ostatně za ženské nemusíš utrácet desetitisíce a ztrácet část svého života s vidinou, že to stejně nevyjde. Jde to i jinak! Speed seduction metoda okamžitého zaujetí ti v tom pomůže (možná se ti líbí nějaká kolegyňka v práci a nevíš, jak to s ní „zlomit“ a udělat si z ní partnerku či milenku… o tom se také pobavíme).

Pro koho je tento nabitý webinář plný informací?
Pro všechny muže,  co se chtějí naučit seznamovat s dívkami a umět s nimi hovořit.
Pro všechny muže, co chtějí konečně najít partnerku svých snů. Případně milenku 🙂
Pro všechny muže, co chtějí konečně změnu ve svém životě a už je nebaví trávit večery u porna či počítačových her. Ale chtějí konečně zapadat do společnosti a užívat si ji.
Pro všechny muže co mají vztah, ale chtějí být tvz. na koni a chtějí pochopit aspoň trochu ženy.

Podobné články

Zanech zde svoji stopu... přidej komentář! :-)