Spokojený vztah

Každý z nás zažil někdy vztah. Někdo z nás ve vztahu je, jiný se rozchází. Tak to v životě bývá. Ale proč tomu nepředejít! Co byste řekli tomu, že byste příště mohli vztah řídit a dokonce ho mít podle svých představ? Nevěříte? Tak čtěte dál.

Je zapotřebí mít, ale na vědomí jedno i když jsme ve vztahu je zapotřebí na vztahu pracovat a neustále ho posouvat dopředu. Je to stejné jako se sváděním či jakoukoliv jinou činností. Neustále na sobě musíte pracovat, abyste se posouvali. Tak to je a tak to bude. Stagnace vztahu nepomáhá, ba naopak. Po čase přijde automatické udržování vztahu aspoň tak bych to nazýval  pro tento okamžik. Stejně jako ve svádění. Jste na určité úrovni a už nemusíte dělat nucené oslovování, učení se technik, překonávat strach z oslovení, kontrolovat si řeč těla atd.

Ve vztahu často míváme strach si o něco říct. Bojíme se  jak protějšek bude reagovat ať je to v sexu nebo v jiných věcech. Já osobně zastávám názor, že musíme být stále tak trochu sobci a to i v tom vztahu. Přichází plno nových věcí pro nás. Kalibrace vztahu do, které patří umět říkat NE, stát si za svými názory, umět ukázat citlivého chlapa, projevit lásku, být oporou a zároveň mít vyzrálé chování v těžkých momentech pro partnerku. Vše se musí vyvážit  a není to žádná sranda.

pár-183x202Lidé se dělí na dvě kategorie.

Ti, kteří potřebují projevy lásky a zájmu slyšet od svého protějšku. A Ti, kteří potřebují spíše cítit projev lásky a zájmu. Mezi ně patří činy, doteky, pohlazení. Ať Vaše partnerka spadá kamkoliv, tak zde pořád musí být vyváženost. Nesmí být zbytečně moc projevů lásky. Nechcete přeci být hodní mazlivý kluci. Pořád musíte být chlapi!  Ač to vyzní hnusně, musí pořád ve Vás být kus drsňáka, gentlamana, romantika a milence. Když od každého budete nabízet 25 % budete ve vztahu dokonalými parntery. Ale ruku na srdce, málo z nás to má vyšperkované k dokonalosti tak, že by některá z částí nepřevyšovala tu druhou.  Ale věřte mi, když to dokážete, budete ideálem pro ty ženy 😉 Proto bych rád všem, co chtějí vztah a nebo v něm už jsou, poradil následující. Milujte se, buďte i trochu sobci. Dělejte věci co Vás baví, mějte své koníčky a zájmy. Sportujte a pořád se o sebe starejte. Stýkejte se s ženami. Jestli chcete být věrní buďte! Ale buďte pořád chlapy.Počkejte klidně na svou drahou před prací, před školou. Mějte své názory, vášnivě ji pomilujte jako dravou zvěř. Dělejte bláznivé a neočekávané věci. To je totiž dávka emoci. Bude Vás za to milovat. Nežárlete a když už žárlíte, tak žárlete zdravě. Tvařte se pořád ve vztahu tak, že milujete méně.   I když ji milujete jako svou první platonickou lásku. Jen to nedávejte znát! Ne nadarmo se říká, ten kdo miluje méně, drží otěže vztahu.

Když bych Vám to měl shrnout v bodech:

  • Dávejte ženě emoce, ať si připadá jak na horské dráze, bude Vás za to milovat
  • Starejte se o sebe, není nic horšího když chlap přestane být atraktivním
  • Naslouchejte – někdy méně je více
  • Veďte ji v tom vztahu, ženy mají rády vůdce
  • Buďte čas od času galantní – galantnost se v poslední době vytrácí
  • Mějte své přátelé a stýkejte se s nimi – ženám to imponuje, že nejste osamělý vlk
  • Naučte se říkat své názory a slovo NE
  • Pořádně ji pomilujte, jednou vášnivě podruhé zase něžně
  • Respektujte svou polovičku
  • Nepodlézejte a neomlouvejte se za vše

 

Přeji Vám spokojený vztah a těm, kteří ho nemají, aby ho brzo našli.

Podobné články

Zanech zde svoji stopu... přidej komentář! :-)