Šokující fakta zákony atraktivity díl 1.

Byl krásný slunný den a s kameramanem jsme se vydali do centra Prahy natočit reportáž o tom zda-li jsou stále mezi námi atraktivní muži s velkým M. Dále jsme pro vás zjišťovali cože je to ta atraktivita. Jak jí ženy vlastně vnímají, jaký ony na to mají názor. Také mě zajímala lišácká otázka zda-li se ženám stává, že potkávají v dnešním světě muže, z kterých by se jim podlamovaly kolena. Odpovědi mě naprosto šokovali. Takové odpovědi jaké jsem slyšel jsem opravdu nečekal..

S mikrofónem si vyhlížím první oběť. Projde kolem mě starší dáma, na kterou se zlehka pousměji, ale atakovat ji otázkou nehodlám. Je více než zřejmé, že tato dáma si pamatuje, ještě na doby galantnosti a pořádné mužnosti. Ala styl  Oldřich Nový v jejím dospívajícím věku nebylo nic výjimečného ba naopak.  Sluneční paprsky mě hladí po tváři a po mé holé hlavě a začíná mi být velice příjemné teplo. Vitamín D3 ze slunce má na mě pozitivní dopad. Super nálada u mě graduje víc a víc. Vyhlížím si slečnu, kterou zastavím a bum. Slečna nereaguje a jde dál. Občas se to stává, že lidé nemají dostatek sebevědomí a bojí se promluvit na kameru. Je to velká škoda. Nikdy jsem to nepochopil, kamera přeci nekouše. A nebo jo? 🙂 Zastavuji další slečnu. Slečna se usmívá a čeká co chytrého ze mě vyleze. Začínám rozhovor ohledně atraktivity.

Já: Dobrý den, děláme reportáž na téma atraktivní muži. Mám na vás otázku. Přijde vám že  je stále dost atraktivních mužů? Nebo toho je po skromnu?

Náhodná žena: Bohužel poskromnu (usmívá se )

Já: Co je pro vás nejvíce atraktivní na muži?

Náhodná žena přemýšlí a odpovídá: Taková ta mužnost s prvky galantnosti. To už se dneska moc nevidí.

Já: Takže je té galantnosti méně?

Náhodná žena: Určitě méně.

Já (lišácká otázka): Potkáváte stále muže, ze kterých by se vám doslova podlamovaly kolena?

Žena: (smích) Bohužel ne

Já: A chtěla byste takové muže potkávat?

Žena: Určitě, to se snad nemusíte ani ptát

Já: Dobrá tedy. A věříte že existují nějaké principy, techniky, metody jak získat mužskou atraktivitu?

Žena: Určitě ano, na internetu je toho mnoho. Stačí, kdyby se uměli muži chovat, chodili hezky oblékáni a znali své hodnoty.

Já: Děkuji za rozhovor a přeji hezký den.

za1

 

A takových to rozhovorů jsem udělal přes stovku pánové, bylo to vyčerpávající, ale odpovědi dam stály opravdu za to. Častokrát jsem se setkával s odpovědmi tipu: Chtěly bychom pořádné muže. Muži nejsou gentlemani. Mužská atraktivita vymizela. Charismatických mužů je málo. Bohužel se mi nestává, že by se mi podlamovaly kolena z mužů. Chtěla bych takové muže potkávat častěji. Věřím, že se dá atraktivita naučit a získat. Věřím, že jsou na to kurzy. Bylo by to příjemné, kdyby takový muži byli. Mohli by se na to pořádat kurzy atd… Odpovědi byly více než šokující. Skoro každá žena, až na pár výjimek chtěla pořádného atraktivního muže. Co bude znát své hodnoty. Bude se o sebe starat, bude se umět chovat k ženě a bude vyzařovat onu mužskou atraktivitu. Říkejme tomu klidně charisma. To vše je teď pánové možné. Stát se atraktivním mužem s velkým M. Již to může být vaší realitou a né snem. ZÁKONY ATRAKTIVITY vám nikdy nebyly  tak na dosah ruky!!

Tip: Stáhni si ZDARMA E-BOOK 19 největších prohřešků mužů

A pokud se ti tento článek líbí dej mu like. Dej o něm vědět do světa. Kamarádům, známým, přátelům. Chlapi by si měli přeci pomáhat 😉

original logo

 

Podobné články

Zanech zde svoji stopu... přidej komentář! :-)