Šokující fakta zákony atraktivity 2 díl -Alfa samec

Zamysleli jste se někdy jak vypadá opravdu úspěšný muž? Je to ten, co neustále na sobě pracuje? Nebo ten, co zná své vnitřní hodnoty? A nebo je to člověk, který žije ze dne na den? Věřte nebo ne, je to za druhé. Je to člověk, který zná své vnitřní hodnoty. Muž, který zná své vnitřní hodnoty je totiž umí i prodávat do života. Umí se podle nich chovat a vystupovat. Je si vědom svých kvalit. Je to muž s velkým M. Je to Alfa samec. Mnoho lidí si zaměňuje alfa samce s macho stylem, či arogantním floutkem. Ale s tím nemá bohudík alfa samec nic společného.

Dovolte mi, abych vám prozradil některé vlastnosti pravého alfa samce. Více o tomto tématu na www.zakonyatraktivity.cz

Oddaný:
Správný muž je spolehlivý – co slíbí, to dodrží!! Ženy jak je známo milují oddanost a spolehlivost. Zkrátka to co slíbíte splníte. Umíte držet své slovo. A stojíte si za tím. Jste vyrovnaný a stabilní. Vždyť na to slyší každá žena. I vy přeci to máte tak rádi, když vám žena něco slíbí, tak to splní.

Užívá si života:
Pravý muž žije a nečeká co bude zítra, nebo co bylo před týdnem. My muži milujeme svobodu, tíhneme k ní. Je to vlastnost naší tzv. mužské polarity. A tak čím více jsme volní a žijete naplno, tím více jsme pro druhé pohlaví atraktivní.

Nemá problém přiznat chyby:
Muž umí přiznat své chyby a poučit se z nich a jít dál. Nemusí si za každou cenu hrát na dokonalého muže – jednat a dělat něco co není. Lež a přetvářka není atraktivní pro nikoho. Alfa moc dobře ví, že ukázat slabiny (když tam jsou) a přiznat chybu, je velkou předností chlapa, protože má sebereflexi a je schopen se z toho poučit, aby už ji neudělal příště! To totiž vypovídá o jeho psychické síle.

Není arogantní:
Muž, který má sebevědomí, zdravé sebevědomí, není arogantní! Pamatujte na to, že arogance nemá se sebevědomím a mužstvím nic společného. Arogantní chování je pro většinu lidí odpuzující.

Silný fyzicky i psychicky:
Pořádný chlap by měl být silný jak psychicky tak fyzicky. Fyzická síla je na místě, je to známka chlapskosti. Proto byste měli sportovat, posilovat, aby se ženy s vámi cítily v bezpečí. Bezpečí a zázemí je alfou omegou pro ženy. Pamatujte si, že ji nikdy, opakuji nikdy, nemají dost!

 

Teď jsem vám poodkryl některé vlastnosti pravého muže. Muže s velkým M. Máte tyto vlastnosti? Chtěli byste je mít? Víte jak na nich pracovat? Podělte se v komentářích, případně sdílejte článek ať se dostane do světa a můžou si i tvoji kamarádi přečíst o tom co je alfa chování.

Zajímá vás více? Tak na co ještě čekáte, mrkněte sem: Zákony atraktivity!!

Podobné články

Zanech zde svoji stopu... přidej komentář! :-)