Sebeláska a sebepřijetí díl 2

Zdravím vás milí čtenáři. Doufám, že jste nezůstali jen u čtení a začali jste na sobě pracovat, co jste dočetli první díl. Jestli ne, tak si ho přečtete zde! Je mi teď jedno jak rychle se budete posouvat dopředu. U každého to totiž bude trvat jinak dlouho. Důležité je, že jste to nenechali tak jak to bylo a máte chuť to změnit!! Dnes vám napíšu pár řádků co je zapotřebí dále dělat, aby úspěch byl 100% a trvalý. Takže se pohodlně dámy a pánové usaďte a jdeme na to.

Odstřihněte lidí, kteří vás vysávají a sráží

nůzkyPřesně tak. Možná je to tvrdé, možná skončíte úplně sami, když takové lidi odstřihnete, ale je lepší být sám, než mít vedle sebe podrazáka, nebo člověka co vás pomlouvá či vysává. Takový lidé vám nic do života nedají, ba naopak.  Takže to udělejte následovně. Jestli o někoho nechcete přijít, tak mu to řekněte ať k vám změní přístup, že vám zkrátka jeho chování vadí. Že už nechcete být středem výsměchů či bodem pro vysávání energie. Buď to váš kamarád či kamarádka začne respektovat a nebo  zkrátka toho člověka odstřihněte. S tím souvisí druhý bod a to je.

 

 

Vyhledávejte pozitivně na laděné lidi a společnost, se kterou se budete cítit dobře

peoplePřesně tak, nebojte se vyhledávat nové lidi. Protože nový lidé znamenají nové zážitky, nové zkušenosti, nové výzvy atd… Uvidíte, že stačí jen mít rád lidi a nebát se seznamovat. Nebude to pro mnoho určitě lehké, ale pamatujte do klína vám samo nic nespadne. Použiji opět svou oblíbenou větu. JEN AKCE VYVOLÁ REAKCI. Pamatujte na to!!

 

 

 

Žijte naplno jako by to byl váš poslední den

naplnoMožná si říkáte co tenhle bod má se sebeláskou a přijetím společného. Hodně dámy a pánové. Jelikož v momentě kdy se tímto budete řídit tak najednou váš život nebude stagnovat a ani vaše osoba. Nebudeme mít čas myslet na blbosti. Už nebude tolik prostoru pro vaše zlé myšlenky, které vám budou podsouvat, že nejste dost dobří, krásní atd… Těchto myšlenek bude díky aktivnímu životu a vaši aktivní osobě jen po skromnu. Budete si díky novým věcem, výzvám, zážitků, poznávání nových lidí a učení se novým věcem sebe o hodně více vážit 😉 A tím se dostáváme k dalšímu bodu.

 

Učte se novým věcem

booksDíky tomu, že se budete učit novým věcem ať je to cokoliv. Počítačové kurzy, jazyky, učení se ručním pracím. Zdokonalovat se ve svádění s ženami 🙂 či se učit řečnictví, herectví tak uvidíte, že vás to opět nakopne. Budete se za to, že máte disciplínu sebe víc vážit a bude vás to posouvat dopředu a nikdy už se nevrátíte zpět.

 

 

A co když je to všechno jinak?

Nebudu vám nic nalhávat ani mazat med kolem pusy. Ale přijdou těžší chvíle, dny. Kdy budete mít chuť se na vše vykašlat, kdy se vám bude více či méně dařit. To je zkrátka život. Život je jedna velká křivka, ale na vás je jak se svým životem vypořádáte. Můžete spadnout na dno, ale vždy vstaňte a jděte dál, protože nikdo jiný to za vás než jste vy sami neudělá!! nezapomínejte se proto při tvrdé píli odměňovat, abyste měli neustále motivaci.  A to nejdůležitější dámy a pánové! Už nikdy, opakuji nikdy, se nenechte srážet a ponižovat od lidí kolem, že na něco nemáte, že nejste dost dobří!! Takové lidi kolem sebe nepotřebujete! Sebeláska a sebepřijetí je hlavním pilířem spokojeného vašeho života. Dejte o tomto článku vědět lidem do světa, sdílejte ho, likujte. Ať si každý kdo se hledá, z toho může něco odnést. Mějte se krásně a u dalšího článku 🙂

 

Váš David, co se v minulosti také našel a začal si sebe vážit

Podobné články

Zanech zde svoji stopu... přidej komentář! :-)