Jak se stát atraktivním mužem díl 2

 Budujme své sebevědomí

Určitě mi dáte za pravdu, že atraktivní muž bude mít, kromě jiného, také správnou dávku sebevědomí. Bez sebevědomí by muž zkrátka nemohl nikdy být atraktivní. Je to stejné jako byste mi tvrdili, že bez slunce by byl život. Zdravé sebevědomí jde s atraktivitou zkrátka ruku v ruce. A co pro to tedy dělat, abychom měli sebevědomí a měli se rádi?Není nic jednoduššího, zkrátka si to říkejte každý den několikrát. Zkuste si to říkat také u zrcadla. Jak jste skvělý, jak se máte rádi, jak Vám to sluší a jak přitahujete lidi.Jednoduché, ale účinné, až se po čase sami budete divit tomu , že vaše sebevědomí roste vzhůru až někam k oblakům. Zkrátka nezkusíte, nezjistíte.

Budujte své sebevědomí ve všech oblastech Vašeho života. Jestliže máte sebevědomí ve sportu, neznamená to, že jste sebevědomí také v práci či ve společnosti žen. Takže se milujte, odměňujte se, chvalte se a budujte sebevědomí ve všech oblastech Vašeho skvělého života. Říkáte si, že skvělý život nežijete! Tak to koukejte změnit a uvidíte ten posun! S chutí do toho chlapi!!!

 Image je je coolstyleman

Další bod je také důležitý. Oblékejte se, ne jak to cítíte, ale nechte si poradit od žen, případně si zajděte za vizážistkou. Uvidíte jakou proměnu s Vámi udělá. Budete nový playboy z reklamy. Je důležité taky myslet na to, abyste se v tomto vybraném oblečení cítili dobře. Ne jen skvělá image je důležitá, ale stejně důležité, ne-li důležitější je, abyste se cítili dobře. Protože to, jak se cítíte, vyzařujete do okolí. Je to zkrátka tak. Do okolí vysíláte také ty správné signály, když se ten den cítíte nabiti energií, případně jste v super rozpoložení.

  • Jsou to vše drobné nuance, které je zapotřebí si uvědomovat. A když tyto drobnosti spojíte, vytvoří onen magický celek, který je v životě důležitý.

 Dbejte na drobnosti

Starejte se o vlasy, o zuby, o nehty, noste doplňky, hlídejte si řeč těla. Všechny tyto drobnosti jsou důležité pro atraktivního muže! Nezapomínejte na to.

  Žijte zajímavý život

Nuda a stereotyp z Vás určitě Old Shatterhenda neudělají. Nezapomínejte na to, že ženy mají rády, muže, kteří něco dělají, mají své cíle a jdou si tvrdě za nimi. Žijte naplno!! Nikdy nevíte, který den je Váš poslední. To Vás bude dělat zajímavými pro ženy. Sportujte, cestujte, učte se nové věci, vzdělávejte se. Milujte společnost. Zkrátka žijte!!

Milujte ženy

 Jak chcete být přitažlivými pro ženy, když je nebudete respektovat a milovat?! Milujte dámskou společnost, buďte se ženami, jak nejvíce to jde. Komunikujte s nimi, svádějte je, oslovujte je. Po čase uvidíte ten progress. Hlavně to nevzdávejte!! Nikdo učený z nebe nespadl a jestli ano, tak to byl osel a ne chlap ;-)

Nezapomínejte tedy na tyto body:

  • Budujte své sebevědomí
  • Soustřeďte se na image
  • Dbejte na drobnosti
  • Žijte zajímavý život
  • Milujte upřímně ženy

 Držím Vám všem palce a věřím, že na sobě zamakáte stejně, jako jsem makal já.

 

Podobné články

Zanech zde svoji stopu... přidej komentář! :-)