Jak se stát atraktivním mužem díl 1

Jak se stát atraktivním mužem

Díl1

Jak se stát atraktivním mužem? Tuto otázku si klade mnoho mužů v České republice. A nejen u nás, ale vlastně všude na světě. Mnozí z Vás by si řekli: “Začnu cvičit, pořídím si super ohoz a budu, jak se to dnes říká, cool.” Bohužel, to opravdu nestačí. Atraktivita muže se nezakládá jen na dobré postavě a super oblečení, ale především na body language neboli řeči těla a na celkovém vystupování muže.

Jsou ženy opatraktivitaravdu schopny rozpoznat atraktivního muže jen podle vystupování? Odpověď zní: ANO, jsou toho schopny. Teď si říkáte, ale jak je to možné? Vezměte si člověka, který vyhraje velké peníze. Jeho chování a celkové vystupování se tím do značné míry změní a on si začne více věřit a díky tomu začne být mnohem přitažlivější. Samozřejmě netvrdím, že peníze jsou vše. Znamenají mnoho, ale opravdu ne vše. Rád bych se s Vámi podíval do hloubky na to, jak se stát atraktivnějším u žen. Jak toho lze docílit si popíšeme v této stručné, ale přímočaréknize, která popisuje, jak se doslova přetransformovat v moderního atraktivního muže. Co podstoupit a čemu se naopak vyhnout velkým obloukem. Vysvětlíme si také, proč je atraktivita tak sexy. A bude toho mnohem více.

Nyní Vám dám úkol. Představte si atraktivního muže. Jak vypadá? Máte to? Nejspíš je Váš muž vysoký, oblečený v obleku, je čistý a upravený, jeho chůze je rovná a sebevědomá a má dojista ono tzv. charisma. Tak co? Určitě jsem zmínil minimálně dvě věci, které jste si představili. Myslíte si, že jen takto musí vypadat atraktivní muž? Může, ale nemusí. Povím Vám, jak se takovým mužem můžete stát. Zkrátka Vám dám návod na to, abyste se stali atraktivními. Nic není zadarmo, tím méně toto. Bude zapotřebí, abyste na sobě pracovali a abyste svému JÁ důvěřovali. To vše a mnohem více si povíme v příštím díle.

Podobné články

One Comment

  1. Líbání na první schůzce
    10/09/2014 at 15:58 Odpovědět

    […] Žena nevykazuje známky toho, že byste se jí líbili či pro ni byli atraktivními (http://www.svetsvadeni.cz/se-stat-atraktivnim-muzem/) […]

Zanech zde svoji stopu... přidej komentář! :-)