Jak sbalit ženu v klubu

I kluby a diskotéky mají svoje pravidla, jak sbalit ženu. V první řadě je důležité, než vyrazíte za zábavou, se pozitivně naladit. Někdo by si mohl říct, že na tom nezáleží, ale opak je pravdou. Každá žena má zájem o pohodového muže a ne nějakého morouse. Zvlášť na zábavě.

Takže se, než vyrazíte na lov, nezapomeňte suprově naladit. Další důležitá věc je se oháknout tak, abyste vypadali k světu. Image z vás dělá toho sympaťáka, kterého ženská chce. Teprve tehdy, když máte tyto dva body úspěšně splněny, můžete vyrazit do klubu.

 Zmapovaní terénu

 Dalším bodem při balení ženy, je potřeba zmapování terénu. Tedy, jestli je v klubu dost holek, případně více kluků. Zda-li „se to tam nerve“ nebo někdo nevyhledává problémy. Vždy je lepší, si klub projít, než začnete balit ženy. Když jste prošli celým klubem, je důležité se soustředit na svou řeč těla. Někomu taková triviální věc může připadat k smíchu, ale je to nutné. Choďte rovně, sebevědomě a dívejte se lidem do očí. I dívkám. Ale jen se dívejte, nezírejte! Byli byste za ubožáka a to my přece nechceme.

 Nepůsobit jako ubožák

 V okamžiku, kdy máte zmapovaný terén, jděte na bar. V klidu si objednejte a zakecejte se s nejbližšími lidmi u baru. Lhostejno, jestli to budou chlapi nebo ženy. Jde o to, abyste nepůsobili dojmem chudáčka, co se neumí bavit. V případě, že jste s kamarádem, tak kecejte s ním, ale opět nezírejte po ženách, to by byla zásadní chyba. Mnoho mužů jen zírá a nemá odvahu za tou slečnou jít. Vypijí „150 skleniček“, a potom dostanou odvahu na nějakou zahulákat. To ovšem dělají ubožáci a to vy nejste. Takže si dejte skleničku, dvě, pokecejte s někým neznámým nebo s kámošem, a pak vyrazte oslovit ženu. Ony to očekávají, přišly se tam bavit, případně se s někým seznámit. Jiná volba zkrátka není. Jste tu, abyste balili ženy.

 Tanec

dance Máte možnost jít také na parket. To, že neumíte tančit, neřešte. Postupem času se to naučíte, chce to jen vydržet! Tančete klidně sami a sem tam se dívejte po lidech, především po ženách, přičemž vyhledávejte oční kontakty. Poznáte, které ženě se líbíte. Když uvidíte zájem, tak, prosím vás, hned k ženě neběžte, jako nadržený gepard. Jen se na ní krátce podívejte, případně usmějte a tancujte si dál sami. Po pár minutách pro ní můžete jít. Když tančí, nechoďte zezadu! NE! Naopak. Vezměte ji za ruku, udělejte s ní otočku, pak druhou, aby viděla, že bude zábava a že nejste nějaký oplzlý týpek. Později si můžete vzít její ruce a dát si je za hlavu na krk, většinou je tam žena nechá 😉 Vy si ji chytnete za pas a tančíte dál. Teprve po čase to musíte tlačit dál, na líbání, hlazení atd. Jestliže na to nemáte pak, když už tančíte dlouho, jí oznamte, že se jdete napít, chytněte ji za ruku a odveďte ji sebou na bar. Dál si pak povídejte u baru.

 Odmítnutí

 Pokud vás žena při balení odmítne, nikdy nebuďte hrubý, agresivní! Když chcete sbalit ženu, nezapomínejte na to! Odmítla vás. A co? Mohla mít špatnou náladu, byla unavená, nebyl jste její typ, zkrátka to vůbec nemusela být vaše chyba.

 Jak uspět

 Když s vámi žena tráví delší dobu, už se líbáte a graduje to, je na čase zabodovat. Toho můžete docílit tím, že jí řeknete, že jdete ještě někam na afterparty, ať se přidá, nebo že doma máte dobrou láhvinku vína. Případně, že se jdete projít, ať vám tedy dělá společnost. Nikdy neříkejte, že chcete sex! Opět byste byli za ubožáka. Jiná zamínka vede k sexu. Pamatujte na to.

 Věřím, že teď už si dáte na tyto základní poučky a chyby pozor a už budete rozumět tomu, jak sbalit ženu či dívku.

 Pokud se ti tento článek líbí, budu rád, když ho budeš sdílet kamarádům dál, aby se i oni poučili.

Podobné články

2 Komentáře

 1. Author Image
  Marek
  15/04/2014 at 17:11 Odpovědět

  Ahoj Davide,

  chtěl jsem se zeptat máš nějaké video kde ukazuješ „řeč těla“ nevím přesně jak jsi to myslel, nebo uveď nějaké příklady. Díky 🙂

  • Author Image
   David Hůrka
   15/04/2014 at 19:18 Odpovědět

   Ahoj Marku,
   v mém video tréninku http://www.mistrovstvisvadeni.cz je video na neverbální komunikaci, případně děláme jednou za čas nácviky na řeč těla. Více na http://www.akademieflirtu.cz Je důležité působit sebevědomě v klubu a nechodit s hlavou dolu a neuhýbat třeba každému člověku, který kolem tebe projde. Zkrátka být zdravě sebevědomý s pevnou řečí těla.

Zanech zde svoji stopu... přidej komentář! :-)