Report z firemní akce

Dnešní článek budu věnovat reportu z firemní akce. Kdy vše začalo? Když jsem se rozhodl změnit práci a udělal jsem velkou změnu v životě. Přicházejí příležitosti a šance na změnu, jen je potřeba si jich všimnout. Já jednu viděl a chopil se jí, dokázal jsem přejít z jedné práce do druhé během dvou týdnů, ze dne na den dát výpověď a za několik dní nastoupit do nového zaměstnání.

Nové prostředí, noví lidé, větší výběr krásných holek, než v předešlé práci. Chvíli trvalo, než se člověk aklimatizoval a mohl vyrazit na první poznávací drink. Šlo se po práci do blízké restaurace s venkovním posezením. Na venkovním posezení bylo tak akorát místa. Člověk nemusel sedět moc daleko, mohl si sednout do ideální vzdálenosti.

firemní akce

Hned jsem si vytipoval pár slečen, které vypadaly dobře, okamžitě jsem se s nimi dal do řeči. Bylo zajímavé poznat pěkné holky, které byly hezky oblečené a vypadaly, jako modelky vypadaly, jak modelky pěkně oblečené. Jedna měla na sobě přiléhavé černé jeansy, krásné dlouhé nohy, kde šli vidět ladné křivky jejích nohou a krásný zadeček. Měla na sobě vhodně situovanou košili s kostičkovaným vzorem a odepnutými knoflíčky, takže šel krásně vidět výstřih. Oooouh, ty černé rovné dlouhé vlasy! Pohled do očí byl magický, měla jemné oční linky a rty zvýrazněné rtěnkou červené barvy. Holka byla dost provokatérka s oblečením i jejím decentním líčením. Přirozeně krásná. Dokážete si takovou babu představit?

Druhá byla v nádherných vínových šatech, které končili nad jejími koleny. Šaty přiléhaly a kopírovaly ženské křivky. Na nohou měla boty na podpatcích, čímž se zvýraznily její dlouhé nohy. Měla delší kudrnaté zlatavé vlasy s černými proužky. Uši byly zdobené decentními náušnicemi s perlovým vzhledem. Její obličej zvýraznily dvě hnědé oči s pronikajícím pohledem. Malý nos seděl k celému jejímu obličeji. Rty měly přirozenou barvu.

Jak vše probíhalo? Jste určitě zvědaví, mám pravdu? Vybral jsem si slečnu s vínovými šaty a přisedl k ní. Začali jsme se bavit ze začátku o nudném tématu – práce a proč jsme nastupovali do této práce. Během několika vět jsem měl hned příležitost, na co navázat. Prozradila mi, že by si chtěla koupit motorku, výbavu a vše kolem a tak bylo téma o jejím snu. Nebudu lhát, o motorkách jsem věděl jen minimálně a jediná mašina, která byla doma, byl fichtl. Vyptával jsem se, co by si chtěla koupit a proč. Jestli je to její vášeň, a jak se cítí při jízdě na motorce. Prostě jsem v ní vyvolával emoce. Krásně a barvitě mi je vyprávěla. Samozřejmě jsem si jí dobíral ohledně motorek a zakomponoval jsem to, čemu se říká dotyky, aby člověk neskončil v roli kamaráda. Dalším z témat byla její minulost a zážitky, jak vyrůstala, co prožila jako malá a čím by chtěla být. Toto téma jsem prohluboval a neskákal jsem jako každý z tématu na téma. Dost jsem ji provokoval a dával ji výzvy. Samozřejmě doteky tam musely být, nenápadné a třeba tření noha o nohu a položení rukou na bedra, abych jsem mohl ji do ouška pošeptat větu. Vyprovokoval jsem ji až natolik, že jsem pár plácnutí schytal. Bylo to zapotřebí, abych jenom já se nedotýkal. Byla fakt dobrá, v některých situacích chtěla, abych ji ubalit cigáro, samozřejmě něco za něco. OK, ubalím ti cigaretu, ale chci pusu na tvář. Samozřejmě, odměna byla 🙂

V takové situaci jsem se bavil i s kamarády vedle, abych jí nevěnoval celou pozornost. Jak se říká, v tom nejlepším se má přestat. Po cca dvou hodinách strávených dobrou společností jsem musel odejít. Se spolupracovníky a ostatními jsem se rozloučil, na závěr jsem si nechal slečnu. Loučení bylo dlouhé, objala mě a dala mi pusu na tvář jednu a druhou. Pěkně jsem měl rozehranou hru. Pár dní v práci nebyla, měl jsem na ní FB, ale moc se mi nechce psát tak jsem to nechal.

O pár dní jsme měli celofiremní akci v Ostravě, kousek od kolejí na VŠB. Dali jsme se opět do řeči s dívkou s vínovými šaty, dejme tomu, že se jmenovala Patricie. Pro ten den měla oblečeny mini kraťasy a volné triko, tentokrát nepřiléhalo. Bavili jsme se na různá témata, kde chceme jet a co poznat a na jakých místech jsme byli. Záviděla mi Itálii, že jsem tam byl a já měl příležitost jí barvitě popsat život Italů a jejich životní styl. V telefonu jsem měl několik fotek Itálie. Dost se nad tím vším rozplývala. Navázal jsem, že ji tam vezmu a provedu ji ulicemi. Samozřejmě na takovýchto akcích je dobré se věnovat i jiným, bavit se s nimi a navazovat kontakty. Jakmile se ostatní začali pomalu ztrácet a odcházet, rozhodli jsme se vyrazit na Stodolní v Ostravě. Domluvili jsme se my dva a jedna kolegyně, budeme ji říkat Eva, která seděla s námi u stolu. Bavili jsme se společně. Jakmile jsme vyrazili, přidala se k nám další kolegyně, že jede směrem na centrum, proč ne? Říkal jsem, aby s námi šla na Stodolní, ona ale nechtěla, měla jinou akci v jiném baru. Sám chlap a tři ženské na krku, to by se zajímavě kočírovalo. Skončil jsem tedy s Paty a Evou na Stodolní. Jinak jsme se my tři moc neznali.

firemní akce

Našli jsme si bar, sedli, objednali pití, pilo se a bavilo se. Vznikly i zajímavé fotky. Už pozvolna docházelo na erotická témata. Došlo i na téma, že obě dvě jsou bisexuálky. Zničehonic vidím, jak se líbají. Dlouhý polibek. Nedal jsem se a provokativně jsem řekl: „mně nepřiberete?“ Jak jsem větu dořekl, už se ke mně Patricie přisála a líbala mě. Ta, co se mi líbila a měla na sobě kraťasy a volné triko. Upřímně mám rád svojí hru. Zajel jsem rukou do jejích vlasů, trochu je stáhl na stranu a líbal ji podle mého scénáře. Nedala se mrška! Oplatila mi to, zajela mi do vlasu a začala taky tahat. Dobře náruživá a vášnivá! Přestal jsem ji líbat. Jakmile jsem se kousek oddálil, viděl jsem ty dvě, jak se opět líbají. Neodolal jsem pokušení a začal Patricii líbat na krku, rameni a hledal jsem její erotogenní zóny. Když ty dvě přestaly, začal jsem se líbat s Evou, měl jsem odhalený krk a to byla trochu chyba. Jak jsem se líbal, Patricie se přisála na krk, pokračovala kolem ucha a začala mě vzrušovat. Od Evy jsem se mírně odtáhl, podíval jsem se Paty do očí, co dělá. Z druhé strany Eva využila situace a začala líbat mě na krku. Díval jsem se Patricii do očí, začala se stydět jak malá holčička, sklopila zrak a jemně se pootočila na stranu. V danou situaci z Paty vypadlo: „jsem věrná“. Chytl jsem ji za bradu, otočil jí hlavu, abych ji viděl do očí, a bez kompromisně, jsem ji opět líbal.

Nějaký čas jsme se tam líbali, provokovali a vzrušovali. Když už vzrušují a provokují, tak má ruka skončila v Patriciině klíně. Jejich ruce na oplátku skončily i u mne v klíně. Podíval jsem se, kolik je hodin, a řekl jsem, že je čas jít na byt ke mně. Eva nechtěla jít a Patricie se tomu nebránila. S Evou jsme se vášnivě rozloučili a s Patricí šli do nedalekého bytu. Lehli do postele a………

Líbil se ti dnešní článek pro inspiraci? Ano, dej LIKE nebo jej sdílej s kamarády, aby nabrali inspiraci na večerní akce. Když máš něco na srdci, dej dolů pod článek komentář nebo se mě na něco zeptej.

Podobné články

Zanech zde svoji stopu... přidej komentář! :-)