Raketový posun

Tento článek berte, trochu s nadsázkou. Nerad bych, aby po jeho přečtení všichni okamžitě zkoušeli tento postup 😉 Článek je určen převážně pro lidi, kteří  chtějí mít raketový posun a splňují tři základní body. Musíte být vytrvalí, mít koule tzn. odvahu a silné lidi kolem sebe. Tím mám na mysli, přátelé, kamarády, kteří mají své cíle a chtějí to někam v životě a se ženami dotáhnout. Jestliže nesplňujete všechny tři předpoklady, tak dejte křížek v prohlížeči, případně si zapněte třeba kscihtoknihu ( facebook  ).

Připravil jsem si pro vás ucelený návod, jak se rychleji posunout kupředu ve svádění s opačným pohlavím. Myslíte si, že to není možné? Tak to se šeredně mýlíte! Když po přečtení tohoto článku budete dodržovat bod po bodu, garantuji vám, že do tří měsíců budete mít vztah podle Vašich představ, případně milenku a jako bonus, zjistíte své životní priority a začnete žít plnohodnotný život.

Ale není to zadarmo! Bude vás to stát mnoho dřiny, odříkání, přemlouvání, mnohokrát se na to budete chtít vykašlat, ale kdo vydrží, ten se odměny dočká!! A to ve velkém!

Jste připraveni? Jdeme na raketový posun.

 Začátek:

Máte načteno mnoho literatury ohledně sebevědomí, svádění a osobního rozvoje. Super, chválím vás! Je to sice super, ale to z vás ještě mistry neudělá. Takže první krok, zvedněte se od počítače a upalujte mezi lidi. Nejdříve vám doporučuji začít chodit cíleně a třeba s kamarádem, který má podobný cíl jako vy, tněkam to se ženami dotáhnout. Jestliže máte větší odvahu či neznáte nikoho, s kým byste mohli jít do terénu, běžte samy. Uvidíte, jak Vás to šílenou rychlostí posune kupředu.

Neúspěchy:

Ze začátku budou neúspěchy! Bude jich hodně! Budete jak na horské dráze. Chvíli se vám bude dařit, potom zase ne. Aby vás to neodradilo, snažte se vždy na všem najít něco dobrého, jako například:

Super oslovil jsem tu holku, dokázal jsem to!

Dneska jsme byli tak dva, tři, kteří oslovili tuhle luxusní slečnu

Zkrátka na tom hledejte něco pozitivního. Proč? Protože to vám bude dělat radost, i když máte momentálně neúspěch. Spíše pak vydržíte a dotáhnete tento trénink do konce.

 První oslovení:

Za začátku vám doporučuji vykašlat se na výsledky, ale chci po vás, abyste masivně oslovovali lidi a postupem času i holky, které vás nepřitahují. Dělejte to denně aspoň po dobu 14 dnů. Dodá vám to odvahu a ztratíte ostych mezi ženami. Tím, ale nemyslím to, že když se vám u nějaké holky bude dařit, že ji oslovíte a odejdete, NE! Budete si s ní pěkně dál povídat. Praxe dělá mistry 😉 To, že oslovíte ženu nutně neznamená, že si najdete přítelkyni či milenku.

 Základ pro ztracení ostychu a získání sexu:

Ano hádáte správně! Jsou to kluby, bary, diskotéky a koncerty. Aby měl člověk úspěch, měl by začít chodit po diskotékách, barech a klubech. Není nic snadnějšího, než svádět a balit ženu při tanci.

speed

Takže to zkombinujte a začněte svádět holky na parketě. Naučte se základy tance, vyvarujte se chybám, které jsem vám několikrát zmiňoval ve videích a seminářích jako je: Přicházet k holce zezadu, malá dominance, nechat se vést holkou apod. Díky svádění na parketě se vám začnou dostavovat rychleji výsledky.

Takže si to shrneme. Oslovujte mnoho žen na ulici a v klubu. I ty méně atraktivní. Svádějte slečny na parketě. Tohle vše dodržujte po dobu 14-30 dní. Když budete v klubu, baru či diskotéce, klidně si dejte skleničku nebo dvě alkoholu na odbourání zábran. Po čase si nebudete muset dávat ani tu skleničku. Ale upřímně mi to přijde divné, když se jde člověk bavit a nedá si třeba ani

sklenku vína. Hlavně pijte s rozumem. Po téhle fázi tréninku byste měli mít vysokou atraktivitu a holky by po vás měly už samy od sebe sem tam pokukovat. Vaše charizma by mělo začínat růst. Jestli to tak stále není, tak ještě více oslovujte, aby se raketový posun objevil co nejdříve. Pokud to pořád nejde tak tomu dejte další měsíc.

Povídání a časové okno:

V tento okamžik se vykašlete na nějaké techniky a přebrané věci na oslovování. Vyberte si opravdu jednu či dvě techniky, styly otevření, které vám budou sedět a s kterými se budete ztotožňovat. Jde o to, aby vám to oslovené ženy věřily! V tuto chvíli je zapotřebí ubrat na masivním oslovování žen. Uberte tak na polovinu. Jestliže jste každý klub oslovili 30 holek, uberte na 15. To samé na ulici, jestliže to bylo 10 žen, uberte na 5. Vaším cílem bude se udržet u slečny co nejdéle a snažit se rozvíjet témata, aby se s vámi cítila dobře. Tip: Vyvarujte se otázkám, na které vám může říkat Ano / Ne. Snažte se mít otevřené otázky, aby se konverzace rozvíjela. Pamatujte si: Dokud si žena s vámi povídá, tak ji zajímáte. Proč by měla plácat energii a čas tam, kde růže nekvetou? Takže evidentně pořád bodujete!

 Svádění v klubu a na ulici:

Pánové pozor na smích! Smích je zabiják sexu! V klubu se usmívejte jen laškovně a při seznámení se slečnou. Potom se již smíchu vyvarujte, mohli byste působit formou klauna nebo milého kluka. A to my přece nepotřebujeme. Jsme přeci muži. Na ulici a na schůzce je zapotřebí se usmívat více, aby byla uvolněná atmosféra, ale také to zbytečně nepřehánějte.V klubu byste se měli začít pokoušet líbat holky bez ptaní. Nedávno mě jedna kamarádka prosila, ať dám do světa vědět víc, že nějaké svádění existuje.

Řekla mi:„Davide, prosím tě, dej vědět více o sobě, ti muži se mě dokonce ptali, jestli mě smějí líbat a jestli mě mohou pozvat na drink“. A co jsi jim na to řekla?„No, že mě líbat nesmí a že na drink mě pozvat můžou. A když se nemají ptát, co mají podle tebe udělat?„No neptat se a líbat, zkusit to!

Teď si říkáte, že nemůžete jen tak zkusit políbit holku. Samozřejmě, že můžete. Dokonce musíte! Budete se divit kolik žen očekává, že uděláte první krok. A když to náhodou neodhadnete tak co se stane? Maximálně vás odstrčí. Ale kdybyste to nezkusili, tak to nikdy nezjistíte! Zkrátka si toho okamžiku se ženami užívejte. Sám jsem si vším prošel a nic mě neposunulo tak, jako si vše vyzkoušet, jako to teď děláte nebo uděláte vy po přečtení tohoto článku. Tato fáze by měla trvat opět 14-30 dní. Po čase nebudete muset používat naučené věci, ale uvidíte, že vám jde najednou improvizovat se ženami a zjistíte, že si najednou jejich přítomnost užíváte. Roste vám sebevědomí, máte charizma, které jste v životě neměli. Máte neskutečnou auru a ženy to na vás vidí a cítí. Najednou zjišťujete, že se oblékáte jinak, že sportujete a učíte se nové věci, protože nechcete už být ten nudný, stydlivý týpek. Zkrátka jste zjistili, že už se nechcete vrátit zpět do stavu před 2-3 měsíci.

Postupujte přesně podle tohoto návodu. Buďte k sobě přísní a uvidíte ten raketový posun. Dejte mi sem potom vědět. Pokud se ti tento článek líbil, budu rád, když ho budeš sdílet dál.

 

Podobné články

Zanech zde svoji stopu... přidej komentář! :-)