Proč oslovit ženy?

Ptáš se proč oslovit ženy? Hned je několik důvodů. Jeden z těch důvodů je ten, že si najdeš ženu, kterou chceš. Když máš strach oslovit někoho je to i výstup z komfortní zóny a mnoho dalších věcí po kterých chlap touží. Být uznáván a obletován ženami a nezaleknout se žádného testu.

Jak se seznamuješ oslovuješ ty největší krásky, nebo se spokojíš s dívkami podle tvého standartu nebo jak je řadíš do průměru? Žena jestli je modelka nebo žena, která chodů běžně po ulici jsou všechny stejné. Jen chlap má v hlavě zprvu nastavený nějaký strach nebo je stavíš na piedestal. Ale proč? To se nemá dít, prostě jsou stejné slečny. Neměl by si měnit postoje a chování ke každé dívce měli by zůstat stejné.

Proč oslovit ženy

Důvody proč oslovovat ženy

Strach v hlavě

Na začátku je vždy strach je to dáno přírodou ale postupně když si člověk zvykne vystupovat z komfortní zóny. Vyjdi z ze zóny pohodlí a jdi oslovit i ty nejhezčí ženy. Proč se bavit s těmi nejokrasnějšími? Protože je nikdo neosloví. Jak to? Je to ten strach z toho že pokazíš oslovení svádění. Je to úplně jedno prostě se to zvrtne a když vše budeš zkoušet každý den tak se budeš zlepšovat s každou oslovenou dívkou. Zbav se toho strachu!

 

Krása ženy

Pro každého chlapa je žena jinak krásná. Ukáži ti to na příkladě při výběru Miss ČR mne nepřijde žena, která byla vybrána na první místo, jako nejkrásnější dívkou. Mne připadá žena, která skončila na třetím místě ta nejhezčí nebo třeba ta poslední. Toto je subjektivní pohled na krásu ženy.

Pro jednoho chlapa je žena na ulici modelkou a pro druhého je,… Prostě se neboj a jdi za ženou, která ti připadá nádherná ale nezapomínej, nestavěj ji na vyšší pozici než jsi ty sám. Bav se s ní jako s obyčejnou dívkou a postupuj podle pravidel svádění a vyvolávej v ženě emoce.

 

Trénink

Jeden z hlavních pilířů je trénink. Jak trénovat stačí se pohybovat v prostředích kde jsou, ženy. Když se pohybuješ v práci, ve škole v prostředí kde je nejvíce chlapů tak je potřeba to napravit. Chce to vyjít ven a tam kde se ženy nejvíce zdržují a navazovat spojení. Jít na školu kde je poměr žen vyšší nebo aspoň stejný. Když nejde vyměnit zaměstnání tak vyrážet ven mezi ně. Vzít kamarádku aby tě seznámila s další a další. Vyhledávej místa, dívej se kolem sebe a jdi se seznamovat!

Proč oslovit ženy

Řekni mi proč chceš oslovit ženy, dívky? Jaký sen si chceš splnit? Co tě pohání dopředu? Budu velice potěšen když mi své myšlenky zdělíš zde pod komentářem nebo článek sdílej, dej mu LIKE.

Podobné články

2 Komentáře

  1. Author Image
    Viktor
    11/06/2016 at 20:58 Odpovědět

    ahoj David
    Super clanok. Ja chcem oslovovat zeny lebo si chcem vytorit harem 😀

Zanech zde svoji stopu... přidej komentář! :-)