Proč nepromarnit sekundu?

Proč nepromarnit sekundu, k tomu co v životě chcete? Vidím se před několika lety, jak sekundy ubíhaly přede mnou, mým životem. Nejen sekundy ale i příležitosti k seznámení, pracovní příležitosti a další úžasné věci, které by už tehdy dávnou mohli změnit život. Na druhou stránku jsem vděčný za to, že jsem objevil „svatý grál“ svého bití. Vím, jak se cítíte, že to chce změnu. Ano chce to si zakusit dno a od něj se odrazit a jít si za svým. Ochutnal jsem dno, chytl druhý dech a odrazil se od něj. Odraz se a nečekej, než ti někdo něco naservíruje, jdi za tím!

Jedno video, na které jsem narazil, a hodně mě inspirovalo. Posouvalo mě kupředu, i když jsem měl chuť vše vzdát, tak jsem jej shlédl a našel znovu svou motivaci. Nechtěl jsem promarnit ani jednu sekundu ve svém životě, Vždyť žijeme život jen jednou.

Řekni mi svůj názor, jestli chceš skončit jak muž v prvním případě, nebo ve druhém? Jsem zvědavý, tak mi zanech komentář nebo dej like pokud se ti to líbilo, v neposlední řadě to sdílej s kamarády.

Podobné články

Zanech zde svoji stopu... přidej komentář! :-)