Příručka: Jak na balení žen

Spousta mužů se chce naučit, jak být úspěšným při balení žen. Tato příručka: jak na balení žen, ti pomůže nabrat inspiraci. I když existují tací, kteří nemají žádné potíže s oslovováním dívky. Většina mužů stále neví, jak správně postupovat, aby neskončili v roli kamaráda, nebo tak, že se jim žena už neozve. Svádět ženu může být vzrušující a zábavné, ale je nutné dodržovat několik pravidel.

Pokud tápeš a nevíš si rady ohledně žen nebo sebevědomí. Neváhej a podívej se zde na nejbližší kurz svádění, sebevědomí a jak nalézt mužskou energii.

Příručka: Jak na balení žen

  • Příprava je klíčem

Na nádherné dívky můžete narazit prakticky kdekoli, ať už na nákupech, na joggingu v parku, při práci v kanceláři, v bance, nebo dokonce při procházce se psem. Věřte tomu nebo ne, na ženu narazíte, když to nejméně čekáte. Nepočítej ale s tím, že ti sama vpadne do náruče. Proto je vhodné mít vždy připravený nějaký „otvírák“ pro započnutí konverzace, která by mohla vést k výměně telefonních čísel, popřípadě ke schůzce.

  • Naučené konverzace nejsou užitečné

Ačkoli je důležité, abys byl vždy připraven, nemusí to nutně znamenat, že bys měl mít naučenou konverzaci. Říká se, že spontánní a
přirozená komunikace je jedním z nejlepších způsobů, jak flirtovat s dívkou, ale faktorů je víc než si myslíš. Jak přilákat dívky? Důležitý je oční kontakt, kdy žena zjistí jestli jsi sebejistý a nemáš z ní strach. Samozřejmě, je potřeba mít nějakou slovní zásobu a různá témata, aby byl rozhovor zajímavý a nevázl. pozornost věnuj těmto oblastem attraction, comfort, seduction

  • Respekt

Je velmi důležité býk k ženám zdvořilý a pozorný, je to klíčový předpoklad pro vstup do poslední fáze Seduction (svádění). Vzhledem k tomu, že dívku vůbec neznáš, budeš se muset naladit na stejnou vlnu a použít metody svádění, které nebudou brány, jako nevhodné až úchylné. Pokud dokážeš udržet její zájem, pak tě čeká vytoužený úspěch s vytouženým koncem.

  • Lež má krátké nohy

Chceš-li jít s dívku „ven“, pak jí nikdy nesmíš lhát jen proto, abys ji získal. Měl bys jí zcela otevřeně sdělit svůj zájem. V případě, že nehledáš dlouhodobý vztah a chceš pouze prožít pár krásných chvil s krásnou bytostí, měla by s tím být obeznámena. Rozhodně jí nemaž med kolem pusy, nevykládej jí, jak s ní chceš strávit celý život a podobné kecy. Upřímností se vyhneš pozdějším komplikacím a možným výčitkám. Svést ženu by měla být hra z obou stran, nikdy ne pokus o jakési „oblbnutí“ Jinými slovy, jen jí říct, že s ní chceš souložit a nic víc od toho nečekáš.

  • Péče o vzhled

Může to znít povrchně, ale tvůj vzhled hraje při svádění dívek obrovskou roli. Není se čemu divit, to, jak vypadáme odráží náš celkový přístup k životu i naši osobnost. Ženy se dívají na upravenost a styl. Když si vezmeš čisté oblečení, které dobře sedí, podtrhne to tvé charisma. Je potřeba dát pozor na svůj vzhled i oblečení i tehdy, když jdeš jen nakupovat do obchodu s potravinami, nebo na ulici se smetím.

  • Odmítnutí je součástí hry

Dokonce i když jsi zvládnul všechny sváděcí techniky tady na webu, je nevyhnutelné, že jednou za čas přijde i odmítnutí. Dívka tě může odmítnout například proto, že není připravená na oslovení, může mít špatnou náladu atd. Nejtěžší je, naučit se odmítnutí přijmout, nikoli se za ně stydět. Jakmile to uděláš, nebude ti v cestě k oslovování dívek stát už vůbec nic. Chop se každé příležitosti k oslovení a seznámení se s ženami. Velmi užitečné je pak analyzovat všechny úspěchy, neúspěchy a najít své nedostatky. Poučení se ze svých chyb a zlepšení tvé „techniky“ ti zvedne sebevědomí a pomůže ti se dostat mnohem dále.

Příručka: Jak na balení žen

A teď jdi ven!

Líbila se ti příručka: jak na balení žen? Pokud ano. Tak dej LIKE a hned ho sdílej s kamarády

Podobné články

Zanech zde svoji stopu... přidej komentář! :-)