Pohled do minulosti 3

Pojďme se opět podívat do mé minulosti. Vše se událo někdy kolem jara. Přečetl jsem si dobrou knížku o svádění nazvanou “Mode one”. Zabývá se technikou, která z vás dělá chlapa a díky které říkáte věci narovinu a přímo. S kamarádem jsme se ten večer dohodli, že se půjdeme pobavit a sbalit nějaké ženské.

Sešli jsme se u Karlova Mostu, protože nedaleko byl námi vybraný klub. Jelikož jsme nevěděli, kde přesně ten klub je, oslovil jsem pohlednou holku. Odpověděla, že tam má cestu taky. Tak jsme šli společně a já si s ní povídal o všem možném. Když jsme přišli do klubu, popřál jsem jí hezký večer a s kamarádem jsme odešli ke stolu. Ona pokračovala někam dál do klubu. Seděli jsme asi půl hodiny, kecali a mapovali terén. Vybírali jsme, koho sbalíme a během chvíle se opět objevila ona holčina, kterou jsem předtím oslovil. Sedla si k nám a opět jsme zapředli hovor. Postuchocogirlpně jsem přidával na eskalaci – sexuálnu, aby to gradovalo. Holka se celkem chytala a začalo to být velice zajímavé.

Náš rozhovor vypadal nějak takto:

Já: A co že to děláš?

Ona: Cukrářku.

Já: To jsi docela štíhlá na cukrářku.

Ona: Hlídám se.

Já: To by mě pořád nebavilo se hlídat, ale ok.

Máš ráda čokoládu?

Ona: Ano a moc.

Já: Cítíš se po ní dobře, viď?

Ona: Přesně, je dobrá a cítím se po ní dobře.

Já: Víš, že čokoláda je jako sex? Že má podobné účinky?

Ona: To jsem nevěděla.

Dlouhý pohled do očí, přitáhnutí za hlavu a líbání. Ona se odtrhává a chce říct: To nemů…. Znovu ji chytám a nenachávám domluvit. Opět ji líbám, opětuje mi to a za moment se líbáme vášnivě. Chvilku si s ní povídám, a pak se s kamarádem přesouvám ke čtyřem holkám, které sedí u protějšího stolu. Všechny je bavíme. Udělal jsem to záměrně tak, aby ta, se kterou jsem se líbal, to viděla a byl jsem pro ní ještě víc žádaný. V okamžiku, kdy se vám daří a ženy to vidí, tak vám u nich roste popularita. Po hodinové konverzaci se vracím k dívce, se kterou jsem se líbal. Tančí s nějakým borcem. Beru si ji a dělám otočku a dávám si její ruce kolem krku. Týpek odchází a holka se na mě začíná lepit. Opět se líbáme. Ptám se na rovinu podle techniky mode one: “Jdeme ke mně, na záchod nebo k tobě?” Odpoví mi: “Ty si nějak věříš.” Já na to, že ano a že mám proč. Chytne mě a znovu líbá. Postoupíme k hlazení a dotýkání, načež opakuji svou otázku. Odpoví, že ke mně. Jelikož je už dost hodin, bereme taxíka a jedeme ke mně domů. Následuje kvalitní sex. Po krátkém čase. Znala mě zhruba pět hodin.

Ponaučení? Když si budete stát za svými záměry, budete zcela upřímní a nebudete se omlouvat za to, že máte rádi sex, tak žena s vámi nejspíše sex mít bude. Buďte dominantní, veďte ji a říkejte upřímně své záměry. Pro ženy je to atraktivní. Nikdy ale nesmíte ženu soudit za to, že s vámi něco měla tak brzy. Ona má stejné právo na nezávazný sex jako vy.

Pokud se ti líbí tento článek, budu moc rád, když ho budeš dál sdílet a nebo když o něm povíš svým kamarádům.

Podobné články

Zanech zde svoji stopu... přidej komentář! :-)