Jak oslovit holku 5 zaručenými způsoby

Jak oslovit holku – 5 zaručených způsobů

 

V tomto videu, vám prozradím jak oslovit ženu pěti zaručenými způsoby. Na každou ženu může platit něco zcela jiného. Každý jsme z jiného těsta. Co, na kterou bude platit, se naučíte zkoušením a praxí.

 

1. způsob je ten nejjednodušší. Přijdete k ženě a zeptáte se na něco, co vás zajímá. Kavárna, restaurace, její styl oblékání. Tomuto se říká nepřímé oslovení a je nejjednodušší, protože žena většinou nezná váš záměr. Na závěr řeknete, že se vám s ní fajn povídá, že byste mohli dát rychlé kafe. Případně si vezmete číslo.

 

2. způsob je o něco těžší. Zahájíte nepřímým oslovením. Opět může být důvodem třeba kavárna či něco podobného, ale pak přejdete na přímé oslovení a řeknete, že vás vlastně něčím přitahovala, že má to něco, co byste rádi poznali a že vás vlastně vůbec kavárna nezajímala. A čekáte na reakci ženy.

 

3. způsob je ten nejtěžší. Jdete za ženou s přímým oslovením, že vás přitahuje a že byste ji rádi vzali na kafe, na rande, případně, že ji chcete poznat. Při tomto oslovení hledíte neustále do jejích očí a nesmíte uhnout. Je to hodně chlapské jednání a pro některé ženy je velice atraktivní.

 

4.způsob je také těžký, ale aplikuje se jen v klubech a barech. Vyhlížíte si ženu a díváte se neustále na ni. Svádíte ji pohledem a čekáte na reakce. Když vám je opětuje alespoň trochu, jdete si beze slov k ní pro polibek. Při tomto ale musíte bezpodmínečně vidět, že dotyčná o vás alespoň trochu projevuje zájem. 🙂 V opačném případě by to byl fail chlapi.

 

5. způsob je celkem jednoduchý a používá se v klubech a na diskotékách. Jdete na parket, vezmete ženu za ruku, uděláte s ní otočku a začnete s ní tančit. Pokud se umíte hýbat, působíte sympaticky a zábavně, tak máte na prvních pár minut vyhráno a žena s vámi tančí.

 

Každé oslovení má něco do sebe. Určitě si ho vyzkoušejte, jestliže máte odvahu. S chutí do toho. A pokud se ti toto video líbí, dej mu lajk, případně ho sdílej se svými přáteli.

Podobné články

Zanech zde svoji stopu... přidej komentář! :-)