Jak nebýt jen kamarád

Obávám se, že mnoho z vás skončilo s dívkou, která se vám líbí jen v kamarádském vztahu. Pomocí těchto tipů, které vám za chvíli prozradím byste mohli úspěšně sbalit vaši vysněnou.Může se vám stát, že se zamilujete zakoukáte do dívky a jednoho krásného slunného dne se k vám otočí zády a odejde vstříc novým zážitkům.Stává se to dnes a denně, že se nějaký chlap ocitne v kamarádské zóně. Potom je to pro chlapa frustrující a ponižující a bohužel občas i nevyhnutelné.

Co je to tedy kamarádská zóna pro dívku?

Je to pro ni šťastné místo. Je to místo kde muž a žena o něčem mohou spolu mluvit o ničem a tak vznikne přátelství. Pro nás muže je kamarádská zóna to nejhorší místo, krom návštěvy budoucí tchýně 🙂 V této zóně jsou oba jen dobří přátelé a nic víc. Nemá to žádný sexuální náboj a napětí. Může chlap přátelit s dívkou, která je pro něj atraktivní? Samozřejmě že ne. Vždy ji budete chtít opíchat. Takový mi muži zkrátka jsme.

Jak se muži objevují v přátelské zóně?

Chová se zkrátka jako přítel a je to tam v mžiku. Jsi přítel!!

Proč někteří muži končí jako milenci, sexuální dravci a jiní zase jako milý kamarádi?

1.Až pěkně na tělo

Čím více se k ní dostanete, tím více se oddalujete od sexu. Může se zdát, když se snažíte k ženě dostat hodně blízko, že je to ku prospěchu ale opak je pravdou.

2.Hlavně nenápadně

Pokud má chlap rád dívku, nebo ji chce dostat. Měl by to dělat nenápadně. Pokud se chlap chová k ženě jako k rohožce nemůže očekávat chemii ze strany ženy. Chlapi nejste zablácené boty, takže bacha!!

3.žena není přitahována mužem

To naštve, ale je to častý scenář. Můžete svou přitažlivost změnit. (přečtěte si http://www.svetsvadeni.cz/se-stat-atraktivnim-muzem/)

4.Až moc si věříte

Až moc si věříte a žena ztrácí zájem, protože si nevěří, že je pro vás dostatečné dobrá. Ženy mají často problém se sebedůvěrou. Nebojte se udělat gentlamanské gesto či dát jednu dvě lichotky. Nezapomínejte na to, že kompliment by měl být opravdu,když si to zaslouží. Příklad: že si kvůli vaší schůzce dala záležet.

5.Nebuďte moc zvědavý

Ptejte se jen, když opravdu vidíte zármutek. Ne když ji něco přelítlo přes nos. Od toho má určitě jiné kamarády a kamarádky.

Když se budete řídit těmito tipy, můžete se o krůček opět přiblížit tomu, že nebude jen v přátelské zóně. Buďte sexuální, hravý, nápaditý a uvidíte, že se vám podaří získat ženu, kterou vy chcete.

Líbí se ti tento článek? Tak mu dej lajk a sdílej ho dál se svými příteli.

Podobné články

Zanech zde svoji stopu... přidej komentář! :-)