Nafouknout sebevědomí teď !

Ano přesně tak. Nafouknout sebevědomí teď. I to se děje. kdo by nechtěl mít zdravé, silné sebevědomí. Neznám muže co by takový nechtěl být. Zkrátka všichni chceme práci našich snů, partnerku, která nás bude doplňovat, silné kamarády kolem sebe a hlavně věřit v sebe sama a milovat se a respektovat. A tohle se vše dá získat!

A děje se to na našich intenzivních kurzech ohledně sebevědomí. Síla sebevědomí je tady. Dovol mi čtenáři, abych tě seznámil s tímto jedinečným projektem, který nemá v Česku obdoby. Co v Česku, v celé Evropě. Nikde jinde takový kurz nenajdeš. Nikdo ho nedělá!

Věděl jsi

Věděli jste, že existují určité techniky, principy, systematické cviky, které vám dokážou pomoci probudit v sobě vaše zdravé sebevědomí? Každý můžeme být silnými muži. Těmi zdravě sebevědomými. Teď se nebavíme o aroganci, ale čistě o ryzím, zdravém sebevědomí. Nedávno jsme pořádali tento nabitý, jedinečný intenzivní víkend SÍLA SEBEVĚDOMÍ.

Jaké to tam asi je?

ssDovol mi představit ti jak to tam vypadalo. Tento exkluzivní Bootcamp se koná v centru  matičky Prahy.  Od pátku od večera do neděle. Všichni účastníci bydlí v luxusním apartmánu, který mají samozřejmě již v ceně.  Chlapi se rychle z kamarádí, protože na tomto intenzivním kurzu musí vládnout absolutní pohoda a přátelská atmosféra. Je to opravdu fyzicky a psychicky náročné. Ale nic co by obyčejný smrtelník nezvládl;-) Muži začínají představením, proč dorazili, co očekávají, jak se chtějí změnit a co od života chtějí dostávat. Chtějí být kormidelníkem svého života. Chtějí žít život splněných snů a cílů. Tak jako každý z nás. Proto tu také jsou, proto na sobě makají! Nespokojí jen tak s něčím. To by měl chtít každý chlap. Ano! Po představení se začíná různými techniky, nácviky. Poté večer všechny bojovníky, čeká jeden proces meditační. Který se slovy nedá popsat. Jedním slovem zkrátka NESKUTEČNÉ!! To se musí zažít. Já sám to zažil už 5x a vždy mě to obohatilo a posunulo mílovými kroky opět kupředu. Každý chlap se tam rozebere jako kdyby jste rozebrali do každého šroubku motor u auta. Až tak hluboký to je. Není to nic co by muže deptalo ba naopak. Za pomoci mnoha technik a metod se rozebírá často i jedinec sám. My mu jen pomáháme, motivujeme ho, jsme mu oporou a jsme tam pro něj po celou dobu. Vážnost, zkušenosti, odhodlání, motivace, emoce, pochopení je na místě. Ale věř milý čtenáři, že i sranda tam je, Protože chlapi se tam sbližují víc a víc a přátelská atmosféra neustále roste. Nechybí ani různé úkoly a výstupy z komfortní zóny. A také co by to bylo za chlapský víkend, kdyby tam nebyl adrenalinový zážitek. Všichni chlapi jsou z něj neskutečně odvázaný a mají ze sebe radost. Cítí hrdost, že překonali samy sebe. Překonej sám sebe a pojď do akce. Měj to odhodlání něco změnit!

ss2

Těmito pilíři se tam zabýváme. Je to opravdu silné, hluboké, dech beroucí.

pyramida-sebevedomi

 Co se děje s chlapy na takové akci?

Mnoho mužů přichází za křiknutých. Zvědavých. Odhodlaných. Každý je trošičku jiný. Ale co pozoruji a to vždycky. Ti chlapi se mi mění před očima, už jen za jeden den. Přemýšlejí jinak. Formuje se jim sebevědomí, sebedůvěra, kterou má každý v sobě. Mluví více nahlas. Mají jiná gesta, chtějí od života víc. Ale tím to nekončí. Tím jak čas neúprosně běží, protože na takové akci to ani jinak nejde. Je zkrátka famózní. Se chlapi přeměňují v silné, bojácné, cílevědomé, sebevědomé muže. Je to tak motivační, tak silné, tak emoční.!! S mužů se stávají pořádný chlapi!! ANO!! To mě nabíjí a nakopává ještě více. Kluky co absolvují kurz, to nakopává stejně tak jako mě né-li víc. Je to silné jak elektrický kopanec, který potřebuje někdy každý z nás. Abychom si uvědomili, že máme být silnými, bojácnými, odhodlanými, cílevědomými muži. Jít si zatím co chceme. Neprosit! Nebát se! Ale brát! Dotazovat se o to co nám právem náleží!!! To je mužská síla! Zdravé sebevědomí opravdového českého muže.

A to nejlepší na konec

Po skončení intenzivního víkendu, chlapi odcházejí nabití novou pozitivní energií. Silní si brát od života vše co nabízí. Mají v hlavách myšlenky co udělají se svým životem ,aby byl ještě lepší!! To je krása vidět jejich odhodlání něco měnit. To je to zdravé sebevědomí. A to nejlepší nakonec. To není vše! Během 1-4 týdnů se jim formuje sebevědomí dál. Vše doznívá a začíná do sebe zapadat jako puzzle. To je SÍLA SEBEVĚDOMÍ!! Nespokoj se s tím co máš! Změň svůj život ještě dnes! Ty máš odhodlání, ty máš chuť na sobě pracovat. Máš právo na lepší práci. Na lepší život. Na krásnou ženu svých dětí. Všechno to můžeš mít! Stačí jen jednat a vzít si co ti patří.

ss3

Ty máš na výběr! 

 

Podobné články

Zanech zde svoji stopu... přidej komentář! :-)