Mužská přitažlivost, magnet na ženy

Milý čtenáři.

Dovol mi nahlédnout ti pod pokličku akce, kterou jsme pořádali loni na podzim. V minulém roce proběhla konference mužská přitažlivost. Kde vystupovalo 6 koučů včetně ženy. Přišlo se na nás podívat a  změnit své životy kolem 80 mužů. Ano přesně tak, čteš správně 8 desítek mužů se rozhodlo nespokojit s málem. Nenechat nic náhodě. Makat na sobě a pochopit mužskou přitažlivost.

 Jaké to bylo?

Akce se uskutečnila v krásném prostředí. Které dodávalo jen tu nejlepší atmosféru. Koučové byli výborně naladěni a připraveni odhodlaně předat ty nejlepší zkušenosti, které nasbírali za několik let. Muži chodili již o desítky minut dříve, než daná konference měla začít. Byli nedočkaví a natěšení. Nechyběl ani dobře naladěný moderátor Ondřej, který zpestřil již tak zajímavou konferenci nějakým dobrým vtipem. Zkrátka správný chlap na správném místě.Nechyběli na této jedinečné akci ani sexy asistentky, které se staraly o uvítání a usazení hostů  a spíkrů. To byla taková ta třešnička na dortu. Celá konference se nesla v duchu dobré nálady.  Motivace! odhodlání! Nových vědomostí ! Aha momentů! A mnoho a mnoho myšlenek.

 Každý se v tom našel

Nenašli byste člověka, který by byl nespokojen. Každý si našel, alespoň něco. Však také bylo 6 přednášek na různá témata. Jako jak aplikovat mužskou přitažlivost do života. Jak pracovat na svých hodnotách, jak mít zdravé sebevědomí a v neposlední řadě také od atraktivní ženy  zazněla přednáška na téma co je pro ženy přitažlivé a co zase naopak ne. A mnohem mnohem více. Také se uskutečnila panelová diskuze, kdy hosté mohli pokládat jakékoliv otázky. Při panelové diskuzi se měnili dané situace. Chvíli v místnosti panoval smích, poté nervozita, chvíli pozitivní emoce, motivace, odhodlání,  a hlavně sebeúcta všech zúčastněných. Pocit toho, že investovali do dobré věci. Do sebe! Do osobního rozvoje. Protože chtěli být v elitě těch mužů, kteří se nespokojí s málem a nechtějí jen tak životem proplouvat. Chtěli si užívat života plnými doušky. Užívat si po boku krásných dam. Zažívat mnoho zážitků a nespokojit se s málem. Chtěli od života víc a ty můžeš také chtít od života víc. Právě se chystá něco velkého, neopakovatelného, jako byla tato akce. Máš přece také právo vše změnit. Je to tvé právo!! Tvé svobodné rozhodnutí změnit svůj život. Můžeš tak učinit ještě dnes a zažívat to co zažívali chlapi před tebou. Ano přesně tak. Ta možnost tu je, ale místa se plní. Sál nafouknout neumíme. Jednej rychle a ber své místo.

 A jak to tam vypadalo?

Dovol mi, abych ti nyní ukázal jak to na takové akci vypadalo. Desítky mužů,  krásné prostředí, přátelská atmosféra, 6 koučů, několik sexy asistentek. Skvělá nálada po celý intenzivní nabitý den. Tak to má vypadat. Takové to má být! Chlapi odcházeli spokojeni. Nové informace někteří okamžitě aplikovali do běžného života. Pochopili o čem to celé je. Užili si to plnými doušky. Pochopili co je ta mužská přitažlivost. Ano, měli možnost volby a ty ji máš taky! Tvá volba je teď tady!

jaketotam bude

 Je to přeci tvůj život

Chceš pochopit konečně co je ta mužská atraktivita? Mnoho lidí si myslí, že je to o penězích. O vzhledu a postavě. Samozřejmě, že není. Tyto věci jsou vždy jen plusové body pro tebe. Nic více, nic méně. Chceš znát dopodrobna proč někteří muži úspěch u žen mají a jiní zase ne. Pochopit proč jsou pro seznamování tak důležité hormony, o kterých se zrovna moc nemluví. Jak můžeme své hormony ovlivnit a přitahovat ty nejkrásnější sexy ženy? Najít své vnitřní hodnoty pravého muže? Začít si náležitě užívat dámskou společnost a být králem diskoték. Netrpět! Ale užívat si to? Využívat konečně denních situací. Jako je cesta do práce a nenechat si uniknout tu nádhernou kočku, která se mihla kolem tebe. Co když to mohla být matka tvých budoucích dětí? Chceš si zachovat velký kus sama sebe a pochopit jak funguje přitažlivost za pomoci své vlastní přirozenosti? Ano to je vše možné, to se lze naučit, pochopit. Stačí jen jednat, nespokojit se s tím co máš a znáš. Vždycky můžeme být na tom lépe. Vždy máme možnost volby. Tvá volba je teď tady!

Tvé rozhodnutí

Jaké rozhodnutí uděláš? Jaká bude tvá volba? Míst je jen pár, kapacita omezena, bohužel. Spokojíš se tedy s tím co máš? Nebo za pomoci jednoho kliknutí uděláš své nejlepší rozhodnutí v životě? Ty máš právo být lepší!! Ty máš právo konečně vše pochopit! Ty máš právo na to nejlepší co svět nabízí!! Využij svého práva! Jdu do toho!!!

Podobné články

Zanech zde svoji stopu... přidej komentář! :-)