Mistrovství Svádění

Spuštěn jedinečný video-trénink ve svádění žen

Tajemství mistrů svádění odhaleno! Naučte se ho i Vy.

Nejspíše jste strávili desítky, možná stovky hodin čtením různých článků o svádění na celém internetu. A fungovalo to? Většinou, bohužel, ne. Postrádalo to totiž koncepci a širší pohled. Svádění je totiž umění, které má vymezená určitá pravidla. Pokud totiž nějakou fázi ve svádění přeskočíte, těžko můžete očekávat, že uspějete. Jaké že fáze to jsou? A jak je efektivně zvládnout k dokonalosti?

Na tohle by Vám nejvíce odpověděl nový jedinečný online video-trénink ve svádění žen, který se před pár dny na českém internetu objevil. Jmenuje se Mistrovství Svádění. Vstupem do tréningu, který je zdarma, každý účastník získá navíc elektronickou knihu s názvem „10 největších chyb, kterými holku zaručeně odradíš“. Na několika desítkách stránek se tak můžete dozvědět to nejpraktičtější na české prostředí, co lze na internetu volně najít. Autor si dal s jejím obsahem a ztvárněním opravdu záležet.

Kdo že za tímto projektem stojí? Je to jeden z největších českých svůdníků žen, jmenuje se David. Svádění se začal věnovat před více jak 5ti lety a získal tak za tu dobu množství zkušeností, a to jak od největších světových mistrů ve svádění, tak hlavně z praxe v českých klubech a na ulici. Působil také několik let jako lektor jedné kamenné školy svádění. Musíme tak uznat, že je to chlap se správným přístupem na správném místě.

Pojďme se na to podívat trochu podrobně. Oč vlastně tedy jde?

Mistrovství Svádění je online video kurz, který má pomoci zlepšit postavení českých mužů vůči ženám a naučit je umění svádění, aby si muži mohli vybírat a měli u žen úspěch

 Díky intenzivnímu výukovému kurzu se můžete naučit nejen základní principy, ale také pokročilé techniky rychlého svádění, aneb jak za pár minut odcházet s dívkou domů.

  Všechny tyto znalosti a dovednosti budete moci používat i v jiných oblastech osobního a profesního života, neboť některé zákonitosti pozvednou Vaše já o několik úrovní výše a úspěch se Vám začne dostavovat v různých oblastech. Vše je to totiž o našem chování a myšlení a skrze kurz Mistrovství Svádění zvolíme tu správnou cestu, která funguje.

logo_msPro koho je Mistrovství Svádění určeno?

Pro všechny muže, které už nebaví být těmi druhými, neoblíbenými a hlavně, bez atraktivních partnerek či hravých milenek. Díky intenzivnímu online video tréningu se nemusíte ničeho bát, stydlivost z reálu tak není na místě. Nejprve Vám David vše vysvětlí po teoretické stránce, a později předvede přímo na figurantce – atraktivní dívce. Máte tak jedinečnou možnost vidět svůdníka žen v akci a naučit se toto novodobé umění Casanovy také. Máte zájem začít si vybírat atraktivní ženy Vy, a ne jen čekat, až někdy zapnou ony o Vás? Za zkoušku nic nedáte. Vstup do tréningu je zcela zdarma. Držíme Vám palce! A pokud se ti to líbí, sdílej dál s přáteli.

Podobné články

Zanech zde svoji stopu... přidej komentář! :-)