Líbání na první schůzce ano či ne?

Líbání na první schůzce ANO nebo NE?

Možná si říkáte, líbání na první schůzce není vůbec špatně. Ale co když se líbáte s leklou rybou, doprovází ho záplava slintání či se stáváte potravou pro velká otevřená ústa? Na těchto okolnostech zkrátka záleží, přiznejme si to. 😉

Většina chlapů, kluků chce políbit dívku již na první schůzce. A většina dívek? Přiznejme si, ony bývají často zmatené, zda líbat nebo raději počkat. Přeci je to jen první rande. Určitě my dáte za pravdu, že polibek je projevem náklonnosti a prohloubení vztahu ženy a muže. Také je polibek indikátorem další etapy ve svádění. Co se bude dít, či nebude. Koneckonců, ať je tomu tak či onak, polibek už nemůžete vzít zpět. 🙂

Muži a první polibek na schůzce

Pokaždé, když muž doprovází dívku domů nebo na autobus či tramvaj, chce vědět, zda udělal dobrý dojem. Chceme věřit tomu, že to rande bylo přesně podle představ (http://www.svetsvadeni.cz/10-chyb-cim-holku-odradis/) a že dívka už je minimálně po uši zamilovaná. Takto to mají muži. A ženy?

Ženy a první polibek na schůzce

Ženy se v mnohém neliší. Když jde žena na schůzku s mužem, tak chce také vidět signály, jestli se mu líbí a zdali se muž s ní baví a čas mu plyne jako voda.

Ale teď k danému tématu. Polibek na první schůzce mezi mužem a ženou. Chlap má rád hned jasno a jde na to takzvaně po hlavě, aby věděl, zda to má vůbec cenu. Žena by ráda, aby se na věc šlo pomalu. Vývojově řečeno, člověk se nemůže připravit na sex a plození svých potomků každých pár minut. Žena má vždy 9 měsíců od otěhotnění k porození potomka. Teprve pak je opět připravena k plození.

Je to evoluční fakt, že podvědomě žena díky tomuto potřebuje čas. Zjišťuje, zdali onen muž stojí za vynaložené úsilí a čas. Takže ne vždy je dobré spěchat. Ženy to mají takto nastaveno v podvědomí. Čím více se budete o ženu zajímat a budete sledovat její indikátory zájmu (link na článek), tím spíše se do vás zamiluje.

Je polibek na první schůzce opravdu tak velký problém?

Líbání ve vás může zanechat příjemné i nepříjemné pocity. Zároveň už není cesty zpět. 😉 Je třeba si uvědomit, že některé ženy nechtějí hned líbat muže, kterého znají jen pár hodin. Samozřejmě pokud žijete ve velkém městě, kde čas plyne trochu jinak, můžete znát lidi, kteří to berou to hopem. Pro mnoho lidí je zkrátka polibek na první schůzce zcela běžnou, normální věcí.

Kdy je to v pořádku líbat na první schůzce?

Když je sexuální chemie velice intenzivní

To se nedá přehlédnout, to zkrátka vycítíte.

Vzájemná přitažlivost

Oba jste k sobě byli přitahováni během chvíle.

Že vám čas rychle plyne a oba se cítíte skvěle

Neříká se nadarmo, že s kým nám je dobře, s tím nám čas plyne jako voda. V tento moment se hodí líbání jak poklička na hrnec.

Kdy raději nelíbat na první schůzce?

Zatímco někdy je polibek na první schůzce boží, jindy je dobré se mu vyvarovat a to v těchto případech.

Je to jen pár hodin

Pořád jste pro ni tajemný cizinec, během hodiny asi není na místě líbat ženu, když není silná atraktivita!!

Chybí dokonalý okamžik

Ženy se rády líbají v situaci, kdy se to hodí. Alespoň první polibek by takový zkrátka měl být, takže se snažte navodit situaci k polibku.

Nevykazujete známky

Žena nevykazuje známky toho, že byste se jí líbili či pro ni byli atraktivními (http://www.svetsvadeni.cz/se-stat-atraktivnim-muzem/)

První polibek a strach z odmítnutí

Každý se snaží líbat na konci schůzky. Je to ale zaběhnuté klišé. Tímto můžete zabít celé rande, které se vezlo ve skvělém duchu. Je důležité být spontánní, ale políbit v načasovaný okamžik. Když je žena uvolněna, dává vám signály či je ten dokonalý okamžik. Žena bude třeba zaskočena, ale bude vás spíš brát jako chlapa a člověka co není nudný a předvídatelný.

A jaký je váš názor na líbání na první schůzce? Podělte se o to s námi, níže v komentářích, a pokud se vám tento článek líbí, dejte mu lajk a nebo ho sdílejte se svými přáteli.

 

Podobné články

Zanech zde svoji stopu... přidej komentář! :-)