Je svádění věda?

Je svádění věda? Tak tuhle otázku si položil snad každý muž. Ale je tomu opravdu tak? Je to věda nebo není? To si v tomto článku trochu rozepíšeme a pokusím se vám to vysvětlit. Takže jdeme na to pánové.

Atraction – zaujmutí, jinak než všichni ostatní

o1Proč by tam měla tato akce být? Je to úplně jednoduché. Když někoho budete chtít, musíte zaujmout, musíte být pro toho druhého zajímavý. To platí přeci, ale ve všech oblastech života, když se nad tím zamyslíte. Když budete chtít něco prodat, tak taky primárně musíte dotyčného či dotyčnou zaujmout. Když budete se chtít někde prosadit na pohovoru o vaši vysněnou práci, tak také budete muset zapůsobit, aby vás vybrali mezi těmi stovkami. A věřte mi, že prvotní zaujmutí je hodně důležité, protože si vás dotyčný či dotyčná bude ještě dlouho pamatovat. Takže ano tuto fázi byste neměli nikdy přeskakovat, bez toho by si vás dotyčná moc dlouho nepamatovala. A druhá výhoda je ještě ta, že vám bude věnovat pozornost slečna nějakých 30s-10 minut. Záleží jak jste ji zaujali. A proč? Vám bude věnovat energii? Protože jste ji na nějakou dobu odtrhli od běžné konverzace či jiné věci a tohle se jí určitě jen tak nestává. Všichni jsme většinou nemastní, neslaný a nejsme schopni zaujmout jinak. Možná si říkáte, ale jak toho docílit? Není to zas tak těžké. Zkuste být zkrátka jiní jak ostatní oslovením. Nebo vizáží. Nepadejte zbytečně do role všedního, fádního. Zkuste malinko vybočit. Takže než danou slečnu začnete balit a snažit se o svádění. Zkuste nejprve oslovit jinak. Třeba formou, že z ní něco zajímavého vyzařuje a rádi byste u rychlého kafe zjistili čím to je. Proč říkáme rychlé kafe? Abyste měli prostor oba odejít, kdyby to bylo jedno velké fiasko 🙂 A proč říkáme, že něco vyzařuje? Protože nádherné holce to, že je krásná, nebo, že se vám líbí říká každý. Takže se tomu opravdu vyvarujte.

Začněte si povídat. Poznávat se. Zde nastává fáze

comfort – neboli poznávaní

o2Zde ženu ještě nesvádíme. Čas na svádění ještě bude 🙂 Zde se snažíte poznávat ženu více do hloubky. Tzv. jí rozpovídat. Protože jakmile se vám ji podaří rozpovídat máte z půli vyhráno 🙂 Ne nadarmo se říká, že ženu jez třeba rozpovídat. žena se s vámi zkrátka musí cítit dobře, aby vám začala důvěřovat. Aby z vás cítila autoritu, muže, chlapa co je zábavný, má ji co nabídnout a zkrátka po něm toužila jak po fyzické stránce tak poté mentální, že ho bude chtít poznat. Poté co se vám ženu povede rozpovídat by měla nastat další fáze. Prosím vás neřešte teď co si s ní mám povídat. Tady se snažte cokoliv, protože už jste oslovili jinak než ostatní. Tím už jste se vybočili dostatečně z toho stereotypu lidí. Jen se držte pár pravidel při konverzaci. Hlídejte si řeč těla. Ať nemáte uzavřená gesta, rychlá gesta, agresivní gesta, zbrklá gesta a nesebevědomá gesta. Naopak mějte otevřená gesta, pomalá a vyrovnaná. Nebojte se žen dotýkat, při tom když se vám něco líbí, šťouchnout do ní při vtipu, případně se ji dívat do očí. Silný, vyrovnaný, sebevědomý chlap pohledy neutíká. Ale zase to s pohledem nepřehání, aby nevypadal jako podivín. Nezapomínejte pokládat otevřené otázky, na které vám žena nemůže odpovědět jen ANO/NE. A nepoužívejte negace. Ve směs typu. Nechtěla by si? Nemohla by si? Nemůžeš mi? atd… Tomu se vyvarujte pánové, mozek jak u nás tak u žen automaticky říká. NE! Takže pánové je to vše o kalibraci.

Přichází fáze

rapport – neboli váze hlubšího poznávání

o3Je to fáze, kde se snažíte ženu rozpovídat jen na jedno téma či dvě a jdete více do hloubky. Snažíte se najít společné téma, která vás bude spojovat, co oba zajímá, čemu se oba věnujete či oba máte rádi. Protože když vás něco bude spojovat je to opět snazší. Při této fázi stále nesvádíme, svádění přichází o pár minut později 😉 Snažte se ženě naslouchat co říká i mezi řádky. Pamatovat si drobnosti. Jako jméno jejího mazlíčka, její oblíbenou barvu atd.. Ženy jsou strašně vnímavé a když si tyto drobnosti zapamatujete, hned vám budou stoupat plusové body u žen.

 

Teď nastává fáze

svádění – svádíme ženu

o4Ač se nám to líbí nebo ne, ač se to ženám líbí nebo ne 🙂 Tak bez této fáze, bychom my muži často padali do role milých, hodných chlapů. Tak říkajíc kamarádů 🙂 A o to my muži nemáme zájem. Takže při té konverzaci jak začít svádět? Svádění začíná pohledy do očí. Oční pohledy jsou častější, šibalštější, hravější atd.. Začínáme používat dvojsmysly a hrát si se slovíčky a s doteky. Doteky by měly být delší, intenzivnější, ale né okatý. Zase je to pánové o té kalibraci. Budete si to muset vyzkoušet, kde je ta hranice.

 

Když budete tyto fáze dodržovat, tak je velké pravděpodobnost, že se vám bude dařit. Je to vše i logické, když si to znovu přečtete. Je to zkrátka jen psychologie mezi mužem a ženou. Nic více, nic méně! Tak to zkrátka je. Berte svádění žen jako hru. Vždyť i ony ženy se chtějí bavit. A věřte, že ženy to poznají, že je jdeme tzv. lovit 🙂 Nebojte se toho a užívejte si to. Jen akce, totiž vyvolá reakci. Tak to bylo, je a bude. Často se setkávám s názory, co je to za blbost to svádění? Že stačí být sám sebou a mít tak říkajíc koule a vše půjde samo. Ano, někdy ano. Ale nepočítejte, že vždy. Protože když vám to v minulosti šlo samo a vybavíte si nějaký rozhovor s ženou, tak jste určitě nevědomě používali tento postup a proto vám to vyšlo. Nikdo vám neřekne jak dlouho by ty fáze měly trvat. To zkrátka musíte poznat a vycítit. Z žít  se s tím. Jinak to bohužel nejde. Nebo se setkávám s tím, že máte být sami sebou. Mi často chlapi často říkají. Samozřejmě určitě buďte sami sebou. Ale hrajte si. To, že budete používat ty fáze ke získávání ženy, tak na tom není nic špatného. Protože, já po vás chci, abyste v těch fázích zůstávali sami sebou. Protože ve vztahu by se to stejně provalilo. Dříve nebo později. Takže buďte sami sebou, ale hrajte si. Protože se říká, kdo si hraje ten…. 😉 Seznamování mezi mužem a ženou by nemělo být nic stresujícího. Ale bohužel v dnešní době elektroniky, sociálních sítí a internetu je opak pravdou. Takže vezměte odvahu do svých rukou a hurá do akce!!! a Abych vám odpověděl na otázku. Je svádění věda? Já si upřímně myslím, že v okamžiku kdy začnete ženy milovat a brát je jako něco krásného a zajímavého, tak svádění bude zábava 🙂

Podobné články

Zanech zde svoji stopu... přidej komentář! :-)