Jaké afrodiziakum požít pro lepší sex?

Podle vědeckých studií, řečeno v číslech, … Říkal jsem si, jestli na mam s čísly na tebe, ale rozhodl jsem se nechat studie, studiemi a čísla někde odpočívají. Prozradím ti jaké afrodiziakum požít pro lepší sex a dosáhnutí orgasmu pro tebe i pro druhé pohlaví. Je dobré mít plusové body 😉 a dovést ženu k orgasmu.

Někde jsem četl, že absence orgasmu či snížení chuti na sex má následek pro obě dvě pohlaví některé léky a skladba jídelníčku. Některé věci jsem odpozoroval na sobě již dávno a udělal nápravu a navíc jsem vyzkoušel další suroviny pro lepší sex. Dnes ti ukáži některé z nich. Hlavně nezapomínat, strava a pohyb je nejlepší kombinace.

Trochu z odborného soudku napíši, co je vhodné do jídelníčku zařadit. Hlavně potraviny bohaté na zinek, hořčík a také zdroje kvalitních bílkovin. Pokud na talíř dávám nějaké sacharidy tak by měly komplexní komplexní sacharidy(cukry).

Co tedy na ten talíř si dát?woman and cake

Hořká čokoláda, lepší pražené čokoládové boby

Hořká čokoláda je jednak účinným afrodiziakem, zároveň dokáže zlepšit kvalitu sexuálního života, a to díky látce s názvem fenyletylamin. Ta pomáhá člověku se uvolnit a dokáže odstranit stres, který právě velmi často způsobuje neschopnost dosáhnout vyvrcholení. Celkově má kvalitní hořká čokoláda, nebo lepší jsou čokoládové pražené boby, které působí velmi dobře na psychický stav člověka. Během konzumace této pochoutky dochází k uvolňování hormonu serotoninu, který způsobuje dobrou náladu a pocit štěstí.

Vejce

Vejce mají vliv na orgasmus, protože obsahují vitamíny B5 a B6. Ty způsobují regulaci a stabilizaci hladiny hormonů v lidském těle. Dále jsou vejce bohatá na bílkoviny, které se v našem těle přeměňují na svalovou hmotu. Co budeme povídat, tu k sexu potřebujeme.

Banány

Toto ovoce je zdrojem vitamínu B, který mimo jiné potřebujeme, aby došlo v našem těle k přeměnění přijatých sacharidů na energii. A to zlepší sexuální výkon.

Semínka

Nejrůznější semínka jsou bohatým zdrojem omega-3 mastných kyselin. Pokud vaše tělo trpí nedostatkem těchto kyselin, dochází k podstatnému snížení chuti na sex. Dýňová a lněná semínka ještě navíc působí na produkci hormonů.

Olivový olej

Olivový olej se uplatňuje při tvorbě hormonu testosteronu. A při nedostatku tohoto hormonu se snižuje touha i schopnost dosáhnout orgasmu.

Červené maso

V červeném mase najdeme velké množství zinku, díky kterému se v našem těle zpomaluje tvorba hormonu prolaktinu. Pokud se tohoto hormonu vyplavuje větší množství, může se to projevit sníženým sexuálním apetitem či dokonce impotencí.

Ovoce

Také některé druhy ovoce dokáží zlepšit sexuální život a posílit orgasmus. Jedná se zejména o kiwi, jahody, červený rybíz a citrusy. Tyto plody dodají tělu vitamín C, potřebný mimo jiné také k udržení pohlavních orgánů v dobrém zdravotním stavu.Jaké afrodiziakum požít pro lepší sex1

Špenát

Tradiční přírodní medicína označuje špenát za zelenou viagru. Špenát je bohatý mimo jiné na vitamín E, který ovlivňuje produkci pohlavních hormonů. Dále je špenát zdrojem manganu, tedy minerálu potřebného k tvorbě estrogenu. Tak tady pánové trochu pozor s velkou mírou špenátu,

Česnek

Česnek sice ani není tím nejvhodnějším jídlem před intimními chvilkami, ale to nic nemění na tom, že zvyšuje sexuální apetit. Česnek totiž způsobuje prokrvení sliznic v těle, tedy i pohlavních orgánů. Pokud se rozhodnete mít před aktem s partnerkou česnekové hody tak v pohodě. Jinak si dejte pozor na česnekový oder z úst, odradí ženy a není to nic příjemného.

Koření

Kořeněné jídlo vám může zlepšit sexuální život. Stačí do pokrmů přidat chilli nebo zázvor, které prokrví pohlavní orgány. To má za následek větší citlivost sliznic a tedy i snadnější dosažení vyvrcholení. Pokud máš problém s ejakulací je to super, na druhou stranu bych to podával ženě pro lepší požitek z orgasmu.

Líbil se ti článek? Dej mu LIKE a sdílej s kamarády aby věděli, jaké afrodiziakum požít pro lepší sex. Napadá tě něco? Zanech mi vzkaz.

Podobné články

Zanech zde svoji stopu... přidej komentář! :-)