Jak se vyrovnat s odmítnutím

Jak se vyrovnat s odmítnutím od ženy, je jedna z klíčových vlastností při oslovení dívek, slečen a žen za jakékoliv situace. Někdy prostě neuspějeme na 100% tak, jak bychom chtěli. Podobné to je i s prodejem ve specializovaných prodejnách. Když se podívám do své minulosti, vzpomenu si na situace, kdy jsem pracoval jako prodejce v elektru, tak ne všichni si u mne kupovali. Někteří se jen šli podívat, jiní zjišťovat informace, další si koupili hned. Zkrátka, nebyl jsem schopen prodat zboží ve 100% případů.

Na začátku všeho je zapotřebí se vyrovnat se slovem „NE“. Pouhé slovo „NE“ lze přežít. Je to pouhé slůvko, které říkáme neustále. U některých lidí se s ním setkáváme neustále a často se jedná o lidi s malým sebevědomím, kteří toto slovo o dvou písmenkách prostě říct neumí. Článek pojmu dvěma směry: jak se vyrovnat s verbálním a neverbálním odmítnutím. Co si myslíš o neverbálním a neverbálním odmítnutí? Jaké je horší podle tebe? Samozřejmě každé odmítnutí na začátku je těžké, jakmile si však vůči tomu vypěstuješ imunitu, bude to v pohodě.

Z vlastní zkušenosti ti mohu vyprávět, že obě dvě odmítnutí jsou těžká. V poslední době jsem se setkal i s neverbálním odmítnutím a mohu ti říct, cítil jsem se dost mizerně. Rozhodně hůř, než v případě, kdy mi dívka řekne: „Ne, díky, nemám zájem.“, „Sorry ne, nemám čas.“, a mnoho dalších.

Verbální odmítnutí

Jak se vyrovnat s odmítnutím

Jak se vyrovnat s odmítnutím po verbální stránce? V tomto případě ti žena věnuje energii a komunikuje s tebou. V dobrém případě nejsou slova „NE, NEMÁM ZÁJEM“ (v různých tónech), považovány za okamžité odmítnutí. Zmíním situaci, kde „NE“ je řečeno váhavým a zdrženlivým nebo vláčným hlasem. V tomto případě můžete pokračovat s konverzací a vyvolat ve slečně zájem. Ženy přeci jen nechtějí být tak lehce svedeny a mít určitou nálepku společnosti.

Jedna z dalších možností je ta, když ti dívka řekne ráznými slovy, že nemá zájem. V takovém případě je zbytečné pokračovat v rozhovoru a je lepší vzít situaci mužně a odejít s hrdostí. Jakmile se budeš snažit pokračovat a tlačit na pilu, pomyslí si, že jsi dost vlezlý, nedokážeš se vyrovnat s odmítnutím a budeš ji připadat jako ubožák. Chlap, který nezná svou hodnotu a je typickým beta samcem. Mohlo by dojít na situaci „hodný kamaráda!“. Takovou situaci opravdu nechceš!

Jak se chovat v této situaci? Jednoduše, já si vždy řeknu: „Na planetě je sedm miliard lidí, z toho větší polovina žen (cca tři a půl miliardy), snížím tento počet o dívky, které nejsou v mé věkové hranici a zbude mi 1,7 miliard. Když vezmu další kritéria a odečtu je, zbude mi zhruba několik desítek milionu holek, které mohu oslovit. Co si myslíš o takovém počtu několika desítek miliónů? Pěkné číslo, ze kterého můžu něco mít. Tento postup je dost dobrý pro mozek a mužské ego abys mohl jej oba uklidnit. Po rázném odmítnutí mám aspoň čistou hlavu, když vezmu uvážím tyto výpočty.

Jak se vyrovnat s odmítnutím, které přijde, jak když si řekneš o kontakt? A ne a ne ti ho dát. Vykašli se na tu holku a jednoduše se s ní rozluč a jdi si po svém. Opět opakuji, odcházíš s hrdostí, ne stylem zpráskaného psa! Nebudí to dobrý dojem, jak na okolí, tak ve výsledku na ženu, kterou jsi oslovil. Nejjednodušší je jít za jinými ženami a oslovovat. S tréninkem a praxí si člověk zvykne.

Neverbální odmítnutí

Jak se vyrovnat s odmítnutím

Jak jsem již zmiňoval, takové to odmítnutí pro mne bylo dost nepříjemné, pro tebe, jestli jsi jej zažil, asi také. Chceš vědět proč? Žena nebyla schopna věnovat ti ani kapku energie, jediné, co mohla, bylo mávnout rukou a odvrátit se od tebe. V dané situaci jsem se cítil, jak vyvrženec společnosti, někdo, na koho je škoda plýtvat energii. Takové chování od ženy může působit arogantně. Odpozoroval jsem dvě skupiny žen. První skupina slečen to dělá z důvodů, že jim chybí sebevědomí, popřípadě jim připadá ten chlap až příliš dokonalý –„Na toho nemám, ale chtěla bych ho.“ Podobně jako my muži hledáme možnosti, jak sbalit holku, tak i ženy mají podobný problém.

Druhá skupina žen to dělá úmyslně, aby takového chlapa odradila a filtrovala Alfa samce nebo jsou omezeny na určitou sortu chlapů („zlatokopky“). Jak se vyrovnat s odmítnutím jako takovým? Opět, opakování matka moudrosti. Odcházím od ženy volnou chůzí se vzpřímeným postojem. Nikterak jako zpráskaný pes, shrbený, se sklopenou hlavou, NE! Jsi přece chlap, který zná svou hodnotu a umí se vypořádat s odmítnutím. Samozřejmě hlava dostane dost zabrat, hlavně ego.

Dobrá technika pro mozek je tato: pamatuj, když budeš odcházet, jdi rovně, zpřímeně a hlavu měj malinko vzhůru, tak aby ses díval kapku nad horizont. Tak, jak se pohybuješ, dávášš mozku impuls, aby se tak i choval.

Jeden test a technika s tužkou, nevím, jestli jsi jej četl, ale navodí ti dobrou náladu. Vem tužku, vlož si ji do úst tak, aby hrot směřoval na jednu stranu, např. doprava, a druhá strana s gumou doleva. Nech tužku v ústech několik minut a postupně se budeš cítit lépe, uvolněně a s dobrou náladou.

Jsou různé ženy a mají různé techniky odmítání. Mohou být vulgární, nepříjemné, … a v těchto případech na ně i já kašlu a maximálně jim dám jednu z vět nebo otázek k zamyšlení. Uvedu ti pár příkladů: „Chápu, raději se budeš v klubu stýkat s ožraly, kteří se na tebe sápou.“, „Raději grázla, ba dokonce kriminálníka.“, „Vy ženy říkáte, že chcete milého, hodného, … a s kým skončíte?“

Jak se vyrovnat s odmítnutím

Po těchto poznámkách zpravidla odcházím a už ženy neřeším. Jdu oslovit jiné holky, které se mnou budou bavit.

Co říkáš na článek? NO, jsem dost zvědavý na tvůj komentář. Budu rád, když se o názor podělíš. Líbil se ti? Sdílej jej s kamarády nebo dej LIKE, abychom my chlapi mohli držet pospolu a dokázali přežít odmítnutí.

Podobné články

Zanech zde svoji stopu... přidej komentář! :-)