Jak sbalit holku aneb osobní růst muže začíná od žen

Možná už při přečtení nadpisu článku jste se zarazili či zamysleli. Většina z vás si znovu řekla. „Růst muže začíná  od žen?“ To jako fakt? Ano. Jen si položte sami ruku na srdce.

Většinou se cítíme dlouhodobě sami. Ze začátku si užíváme single života a někteří ani do toho stádia nedojdou, že by milovali být single. A když se necítíme sami, tak si přejeme být milováni, případně mít vztah, který nás bude naplňovat. Jenže to má jeden malý háček a ten je následující. Aby vztahy, manželství, láska byla stále rozkvétající se je zapotřebí na sobě pracovat a pracovat i na vztahu. Hned vám to vysvětlím. Každá žena bude chtít muže co se o sebe umí postarat a starat. Každé ženě se bude líbit muž, který se umí oblékat, který sportuje a udržuje se v nějaké zdravé kondici. Protože zdravý, silný jedinec je přitažlivým pro opačné pohlaví. Každá žena bude chtít pocit jistoty, pocit zabezpečení. Proto by se muž měl vzdělávat, učit novým věcem, aby mohl mít práci dobře placenou či práci svých snů. Jsem toho názoru, že každý by měl dělat co ho naplňuje. Teď jsem vám řekl, co každá žena chce. Když se nad tím pořádně zamyslíte kam nás to dostane? K jaké myšlence? Ano jsme najednou v osobním růstu muže. učení nových věcí, vzdělávání, umět se stylově oblékat, být silný psychicky i fyzicky. Dělat nějaký sport. Rozvíjet se, vydělávat peníze atd.. A to vše se rovná osobní růst muže. Takže nejsem zase tak daleko od pravdy, že sbalit holku či ženu začíná od osobního růstu muže.Protože v momentě kdy roste muž stává se atraktivním pro druhé pohlaví. Tak to zkrátka je a vždy bylo i v dobách minulých. Silný lovec byl pro ženu muž a byl přitažlivý.

Dnes je to chlap, který na sobě umí pracovat ve všech oblastech života. To je pro holku či ženu zajímavé. Takže zde začíná první impuls na to jak sbalit holku či ženu. Pamatujte, že nemusíte věřit na náhodu, ale věřte na to, že primárně musí přijít změna od vás. Pojďme se nyní na to podívat co udělat proto, abychom měli atraktivitu muže.

 

IMAGE JE ZÁKLAD

Jestliže tápete jak se oblékat, protože v České republice to stále umí jen pár vyvolených. Je na čase udělat první krok a nebát se navštívit stylistu či stylistku. Jestliže na to nemáte peníze, zkuste si nechat poradit od zkušenějšího kamaráda či kamarádky co mají cítění na oblékání. Image je základ vašeho prodeje osobnosti. Protože to jak se oblékáme je naše prvotní vizitka. Dalším pravidlem by mělo být, že i když změníte šatník, tak se v daném oblečení – stylu budete cítit dobře. Nesmí vám to být proti srsti. Takže se snažte dělat jemné ústupky a hledat si svou cestu dokonalého muže. Ne nadarmo se říká, že atraktivita začíná od krásně oblečeného muže.

VZDĚLÁVÁNÍ JE ZÁKLAD

Ať už se nám to líbí nebo ne základem pro trvalou změnu je neustále se posouvat. Nebojte se nových věcí. Vzdělávejte se. Učte se novým věcem. Ať už se jedná o jazyky, nové znalosti atd.. Protože chlap, který má rozhled do vícero oblastí v životě a pracuje na sobě se stává automaticky atraktivním mužem číslo jedna. Za prvé si začnete sebe více vážit. Za druhé nebudete stagnovat a budete se rozvíjet a za třetí to pomůže i vašemu mozku, který je zapotřebí rozvíjet po celý život.

 

Mezi další bod bez pochyby patří KOMUNIKACE

Každá žena má ráda, když chlap je komunikativní. Pro ženy je to velice atraktivní prvek. Dělá vám to problémy? Tak začněte oslovovat všechny lidi, ženy, muže, starší lidi atd… Začněte vyhledávat společnost a staňte se komunikativním samcem. Protože v momentě kdy budete výřeční, budete mít zase blíže ženským srdcím. Je možné, že ze začátku budete mít stud komunikovat s cizí ženou, ale pamatujte samo do klína vám nic nespadne. Je zapotřebí na sobě neustále pracovat a posouvat aspoň malými krůčky dopředu. Uvidíte, že po čase si komunikaci budete náležitě s ženami užívat.

 

Zapracujte na PSYCHICKÉ A FYZICKÉ SÍLE

Ano přesně tak. Chlap, který je psychicky a fyzicky silný se stává opět o něco blíže atraktivním mužem. Možná vás napadlo, ale jak na to, fyzická síla je jasná. Začít sportovat. Dělat výbušné sporty, či silové sporty, protože vám to automaticky zvedne hladinu testosteronu v těle a vy se budete zase o něco chovat více jako chlap. Jako alfa samec. Ale jak zvednout tu psychickou sílu? Tu zvednete tak, že budete  sami se sebou srovnaní. Přijmete své nedostatky a uděláte z nich přednost. Naučíte se jednat s rozvážností. Uděláte to třeba tak, že začnete meditovat pár minut denně. Pamatujte vše to chce cvik a výdrž samo nic nepřijde. Ale vše něco stojí, jestliže chcete začít být atraktivním mužem, je dát změně čas.

Nepodceňujte STRAVU

Možná vám to připadá trochu šílený tahat do atraktivity muže stravu, ale opak je pravdou. Uvědomte si co se stane, když budete zdravě jíst a budete mít dostatek energie? Uvědomte si, že budete spíše zdraví a vše vám půjde od ruky. Protože zdraví máme jen jedno. Takže zdravý, silný jedinec plný energie bude atraktivnějším, protože bude sám se sebou v pohodě a vše mu půjde od ruky. Takže strava je základ vaší atraktivity v životě !!

 

 

Dělejte VÝSTUPY Z KOMFORTNÍ ZÓNY

Dostáváme se k poslednímu bodu, nedílnou součástí vašeho života, abyste se stali atraktivním mužem číslo jedna, je to, že budete dělat výstupy z komfortní zóny. Protože v momentě kdy děláme věci co nám jsou krajně nepříjemné nás posouvají dopředu. Opak je stagnace a ta nás nutí zůstávat ve své ulitě. A co je atraktivnější pro ženy? Muž, který překonává překážky a nebo muž, který je ve své ulitě a bojí se o změnu? Samozřejmě, že atraktivnějším mužem bude příklad muže číslo jedna. Takže nezapomínejte na to ! překonávejte své limity a dělejte věci, které vám jsou nepříjemné. ALE POZOR !! Nezapomeňte se i odměňovat, je super makat na plné obrátky, ale po práci či výzvě musí přijít za sloužená odměna. Takže se odměňujte. Zajděte si na masáž, přečtěte fajn knížku, nebo si dejte něco dobrého a nebo se rozvíjejte třeba tak, že přijdete na jednu z největších akcí tohoto roku, kterou pořádám. ZÁKONY ATRAKTIVITY. Na této akci se dozvíte věci vícero do hloubky než v tomto článku, dozvíte se další podměty pro trvalou změnu a jak se stát ještě více ATRAKTIVNÍM MUŽEM, po kterém ženy budou toužit  vy se budete cítit zase o něco lépe v dámské společnosti. Pocítíte trvalou změnu, která ve vás vyvolá opravdové pudy muže a vy začnete žít život jaký jste vždy chtěli. Protože každý máme nějaké sny a vize a důležité je se nespokojit s tím co máme, Protože i ty co to právě čteš máš NA VÍC !!!

Chceš se cítit jako muž?

Zažívat románky ? Či konečně mít spokojený vztah ?

Chceš pochopit ženskou psychologii?

Chceš chápat rozdíly mezi mužskou a ženskou polaritou ?

Chceš zažít nárůst sebevědomí ?

Naučit se tipy a triky a magické momentky, které ti budou usnadňovat seznamování s dívkami ?

A nebo si jen užít skvělý víkend, který tě nenechá chladným? 

Tak by si neměl chybět na této akci více zde: ———>  ZÁKONY ATRAKTIVITY

Podobné články

Zanech zde svoji stopu... přidej komentář! :-)