Jak oslovit dívky, ženy? Pokračování

Již jsem psal starší článek o oslovování z prostředí Brna, můžeš si v něm přečíst, jak začít oslovovat dívky, ženy. Rozhodl jsem se napsat pokračování o dalším městě, kde jsem oslovoval holky na ulici. Jak oslovit dívky na ulici? Stačí trochu odvahy a s každým dalším oslovením se strach ztrácí. Když máš strach z oslovení podívej se na techniky jak překonat strach z oslovení. Samozřejmě nezmizí úplně a člověk nebude mít strach z oslovení další slečny a samozřejmě se i popere s nervozitou a odmítnutím.

Jak jsem psal v předešlém článku o balení slečen venku, za bílého dne. Když se člověk oprostí od zbytečných věcí, které ho brzdí, pak jde vše samo. Rozhodl jsem se ti ukázat, že to jde, z mé minulé cesty po Olomouci. Je fakt, že jiné město, nové prostředí, je o něčem jiném a Olomouc za krásného dne k tomu všemu vybízela.

Jak to vše začalo? Jel jsem na seminář o výživě a sportu s kamarádkou, která mi kdysi pomohla s jídelníčkem, ukázala základy vhodného stravování aby člověk dostal energii a kondici. Seminář byl dopoledne a proč si to neprodloužit až do večera, že? Bylo to skvělé rozhodnutí, když chceš, vyraz taky do jiného města a načerpáš nové zkušenosti s oslovováním. Bylo něco po 13h a byl jsem hladový, kde se najíst dobře? Proč se někoho nezeptat? Byl jsem poblíž obchodního centra a jak se dostat někde, kde dobře vaří. Šla naproti slečna se sluchátky v uších. Jak ji zastavit? Stačí jedno jednoduché gesto STOP, podobně jak používají policisté. Na táhnou ruku s dlaní směřující na osobu před ním, která jde čelem k policistovi. A řeknou stůj. V mém případě pouhé „Zastav se. Ahoj potřeboval bych poradit s …“ a měl jsem hned pozornost. A mohl jsem říci, co jsem potřeboval. Opravdu jednoduché, že? Chtěl jsem znát cestu do obchodního centra, tu jsem dostal. Jen aby toho nebylo málo začal jsem se s dívkou bavit i o dalších věcech, jako například jak se žije ve městě, kde se dá zajít, … pro začátek dobré zahřívací kolo.

 

Jak oslovit dívky

Jakmile jsem našel obchoďák, ukojil hlad, šel jsem do nepřímého oslovení dívek, které procházely obchoďákem. Tréning je zapotřebí vždy a všude! Zastavil jsem několik slečen s prosbou o radu, kde najdu to a ono. Jakmile mi poradily okamžitě jsem změnil téma, na kam se dá zajít večer a jaké jsou akce večer nebo kam se dá zajít odpoledne. Chvíli jsem se bavil s holkami a pak ukončil hovor.

V obchoďáku už mě to nebavilo, proč se nepodívat po městě? Zastavil jsem dvě slečny a zeptal jsem se jich, jak se dostat do centra, slečny mi poradili a nakonec mi řekly, abych šel s nimi. Bylo vyhráno, příležitost se seznámit více při společné cestě. Bavili jsme se na několik témat. Ze začátku jsme se bavili o hokeji. V té době se hrálo mistrovství a každý byl uchvácený hokejem. Naše první témata byla o sportu, hlavně o hokej a jestli jsou zapálené fanynky. Prozradily mi že moc ne, že spíše občas se podívají a hlavně jsou informované od přátel. O hokeji jsme se bavili pomalu půlku cesty, už ani nevím, jak jsme se dostali k tématu strach. Vyprávěly, mi že jedna se bojí strašně výšek, že je pomalu nedává a má popichující otázka byla jestli se bojí už i výšek od jednoho metru. Říkala že ano, šli jsme kolem malé zítky asi podobné výšky a jestli dokáže po této výšce jít. Nechala se vyhecovat a šla, bylo vidět, jak se jí klepou kolena. Nakonec vše přežila bez úhony. Druhá slečna prozradila že se bojí pavouků. Napadl mě jeden příběh, jak jsem byl u kamarádky, která měla asi dvacet sklípkanů a chovala je. Moc se jí příběh nelíbil. Ke konci cesty jsme se bavili o zážitcích a dobrodružstvích, co bychom chtěli každý v životě zažít. Člověk se dozví dost informací, ale i nějaké informace by měl ze sebe vydat. Jak jsme došli do centra, byl jsem na místě a slečny šly opačným směrem. Proč si neudělat fotku? Nebyly proti a hned po mne chtěly i FB. Super, rozloučili jsme se a šli jsme jiným směrem.

Bylo pozdní odpoledne A člověk dostal chuť na kávu. Co myslíš, že jsem udělal? Ano, myslíš správně. Zeptal jsem se na doporučení dobré kavárny slečen. Viděl jsem postávat dvě dívky na náměstí a tak jsem se jich zeptal, kde dělají dobrou kávu. Byly milé a přímo mě dovedly k nedaleké kavárně, v průběhu cesty jsme se bavili o životě a jestli žijí ve městě. Říkaly o tom, že zde studují a jdou na přijímačky. Ptal jsem se, jestli by šly se mnou na kávu chvíli si popovídat a seznámit se. Bohužel nemohly, že prý musí být za chvíli někde jinde. Prohra, nebo výhra?

 

Jak oslovit dívky

Šel jsem sám na kávu, ale necítil jsem se jako poražený! Vyhrál jsem. 😉 Proč? V kavárně sedělo dost lidí i slečen. Objednal jsem si kávu a viděl jsem sedět dvě dívky u vedlejšího stolu. Viděl jsem, že kouří a já si občas dám doutník. Jeden jsem měl a chyběl mi oheň. Zašel jsem za slečnami a půjčil si oheň. Připálil si a dal jsem se do diskuze, jak se mají a jestli chodí do kavárny často. Povídaly, že zrovna ne a nejsou z města. Rychlá má otázka jestli jsou na výletě a pokud ano, kam se jdou podívat. Jakmile se rozpovídaly. Dozvěděl jsem se o dívkách, že jedna slečna pochází ze stejného města, jako já a druhé je z Brna. Zajímavé zjištění, jak je ten svět malý. Vše, i diskuze a pokládání otázek má svou míru. Aby jen nepokládal a směřoval jsem si rozhovor tam, kam jsem potřeboval, začal jsem vyprávět nějaký příběh, abych si slečny navnadil na dobrodružství i elegantně změnil téma. Po dlouhém vyprávění došla káva a nic jiného nezbývalo NEŽ zaplatit a jít o dům dále. Vše chce dostatečný čas i posezení s novými lidmi, když se vše přežene, není to dobré. Jak se stalo kamarádovi tak dlouho protahoval rande až narazil s tím, že se slečnou byl přes čtyři hodiny. Jakmile ji doprovázel na vlak už si neměli co říct a následně už se nesetkali.

Líbil se ti článek? Ano, sdílej jej s kamarády aby zjistil jak oslovit dívky či slečny. Stačí jen kliknout na palec vzhůru a dáš mu like. Máš svůj názor, tak se o něj poděl se Mnou a mile rád ti na něj odpovím.

 

Podobné články

Zanech zde svoji stopu... přidej komentář! :-)