Jak NEpsat SMS, zprávy na FB, …. půvabnému pohlaví. 1. díl

Dnešní článek věnuji tomu, jak nepsat SMS, zprávy na FB, …. půvabnému pohlaví. Ukáži vám, čemu je vhodné se vyvarovat, co už je dost zastaralé, ohrané a neměli byste používat. V příštím článku vám ukáži, jak vést úspěšný rozhovor ve zprávách a začít jej směřovat k erotickému tématu, jak být dominantní, drzý a vtipný. Neupřednostňuji seznamování přes internet, i když je to také způsob, jak se seznámit. Tato naskytujíc příležitost navázaní společných slov mi přijde o dost těžší zaujmout dívku na internetu než při oslovení venku.

Znáte ten pocit, když dívce napíšete zprávu, pak jen čekáte a doufáte, jestli odepíše? Hotová muka, pokud neodepíše. Z prvních kontaktů, zpráv jsem byl frustrovaný, pociťoval jsem méněcennost. Postupem času už jsem to neřešil a byl jsem v pohodě. Zvykl jsem si na čekání a odmítnuti. Nedalo mi to, proč jsem byl odmítán, tak jsem pátral, analyzoval, kde dělám chyby. Chci se s Vámi podělit o to, kde my chlapi děláme chyby.

Začínal jsem stejně, jako mnozí čtenáři tohoto webu, s oslovováním dívek se strachem. S každou další oslovenou dívkou strach mizel a mizel. Již sem byl připraven si brát na slečny kontakt a vyrazit ven. Setkal jsem se s tím, že slečny mi nechtěly dát telefon, ale raději mi daly kontakt na Facebook. Waw, doma jsem se hned podíval, s jakou dívkou mám čest. NEPSAL jsem okamžitě, nechal jsem si den či dva, pak napsal. Vzpomínáte si, jak komunikovali naše babičky a dědečkové? Vystačili si s pouhým papírem, tužkou, poštovní známkou a časem na doručení. Rád bych vyzkoušel způsob kontaktu našich prarodičů, jsem zvědav na reakci dívky, se kterou budu komunikovat. Pokud někdo z vás vyzkoušel tuto metodu, určitě mi napište! V případě, že vyzkouším tento způsob, napíši článek.

Dostávám se k jádru věci. Byl páteční večer a s kamarádem jsme šli přes město, kolem vlakového nádraží. Stála tam krásná blondýnka, a co mě nenapadlo? Oslovit ji: „ Ahoj, jak se máš?“ dali jsme se do řeči, pamatuji, jak beru od slečny kontakt na FB, doprovázím ji na nástupiště, poté se loučíme. Za pár dní ji píši, ať zajdeme na kávu.

Podívejme se nyní na komunikaci, kterou lze slečnu zaujmout. Poté pokazit, opět zaujmout, ale k mé smůle nakonec úplně zvorat. Chlapi, ponaučte se z mých chyb a buďte lepší.

 

Jak NEpsat SMS, zprávy na FB, …. půvabnému pohlaví.

Dá se říct, že jsem měl vyhráno, jak lze z této konverzace vyčíst, ale opak je pravdou. Konverzace ubíhala v duchu, jak pracuje, že jde na noční a dobíral jsem si ji, že je lenoch, potom ještě věci z pátku, co jsem ji poznal. Nakonec jsem si vše pokazil zprávou typu: „ co vlastně děláš dalšího, když nehlídáš sestru a nejsi v práci?“ největší zabiják konverzace, už nenapsala. Byla tato poslední zpráva nudná, neoriginální, neměla šťávu? Nejspíše ano, nedivím se slečně, že neodepsala. Navíc zprávy jsem psal, když jsem měl depresivní náladu. Pište zprávy pouze tehdy, když jste dobře naladěni, pozitivní, nikterak opak.

Po cca týdnu mě situace nenechala chladným, napsal jsem zprávu, na jejím znění jsem si nechal záležet. Naladil jsem se na pozitivní vlnu, optimistické emoce, nabil se skvělou energií. Přesně, jak by to mělo vypadat!

 

Jak NEpsat SMS, zprávy na FB, …. půvabnému pohlaví.

Jak NEpsat SMS, zprávy na FB, …. půvabnému pohlaví.

Vzal jsem v potaz vlastnosti, které mám, co mě baví a nebaví. Vyzdvihl jsem něco od dotyčné osoby, nějakou vlastnost, že nemá divné „kecy na život“. Nemohu přesně specifikovat, o co se jedná, každý z nás upřednostňuje něco jiného. Pak se děly věci, slečna se hodně rozepsala.

Neponaučit se z předešlé zprávy, co jsem psal, nejsem to já. Podařilo se mi posrat druhou šanci. Lze vidět, jak jsem se snažil Evu stavět na piedestal a cpal jsem se jí do zadku. Navíc jsem konverzaci završil pozváním na schůzku, jak sami můžete vidět, pak jsem si nadával. Samozřejmě si všimněte na obrázcích i data a času, kdy člověk odepisoval. Nemá cenu hned odepisovat, nechte si chvíli času, promyslete obsah zprávy, který chcete napsat. Pokud nemáte náladu, raději nepište!

Je těžké, když je ve vás souboj dvou osobností, staré já, které se chovalo necharismaticky a druhé, které nastupuje člověk s charismatem. Pánové, vím, že začátky jsou těžké, než si najdete svou novou osobnost.

Ze své zkušenosti vím, že lze zničit kouzlo i přes SMS, aniž bychom se střetli na schůzce. Říkáte si, jak to začalo? Jel jsem vlakem, četl si, přisedla slečna se sluchátky v uších, tak super. Po chvíli jsem odložil časopis, koukal se krajinou, najednou jsme se zakoukali do očí, pousmál se, viděl jsem opětovaný úsměv, nic nebránilo konverzaci. Blížila se mi má cílová stanice, Lenka mi byla sympatická, řekl jsem si o číslo, prohodili pár vět, rozloučili se. V pátek jsem se rozhodl v pozdním podvečeru jí zavolat, nebrala to. Řekl jsem si, slečna se někam chystá, něco důležitého má nebo třeba nebere neznámá čísla, jak mí kamarádi, když pořád otravují operátoři s nabídkami. Nechal jsem to být a v pondělí jsem vyťukal SMS. „ Ahoj Lenko, vzpomínáš na toho človíčka z vlaku, jak jsme konverzovali o Tarantinovi a jeho tvorbě? Ve středu plánuji kávu a říkal jsem si, že bys mě mohla doprovodit. Ahoj Martin :-)“. Slečna si dala načas, napsala až druhý den odpoledne „Ahoj, ano pamatuji si tě a bohužel ve středu nemůžu“. V ten den jsem nestíhal a našel jsem si čas až kolem 11h večerní, nebudu psát v noci, osobně nemám rád, když mě tak pozdě někdo otravuje, proč bych měl psát někomu jinému kolem 11h večer? Ve středu jsem ji odepsal „OK, nevadí, kdy máš čas?“

Jsou dvě možnosti, Lenka už neměla zájem nebo mou zprávu nějak pozitivně nevzala. Druhá možnost, jak se podíváme, zprávu byla vlezlejšího typu a stavění ženy na vyšší pozici a hodnotu.

Osobně mě naštvalo mé chování a chtěl jsem změnu, na FB jsou skupiny typu seznamka, a tak jsem se do jedné přidal. Ze začátku bylo těžké, aby slečna odepsala a zároveň jsme spolu vedli zajímavou debatu. Po dlouhých měsících co jsem využíval chvilky času, při přepravě v MHD a dalších prostředcích jsem sklízel úspěchy, při konverzaci jsem poznal lidi a naučil se zajímavě konverzovat.

 

Jak nepsat SMS, zprávy na FB, …. půvabnému pohlaví. Zde mám pro vás několik rad co nepoužívat:

  1. Nepište hatmatilky. Pište česky s diakritikou v SMS výjimka, a bez hrubek! (pokud jsi cizinec OK, chápu ). Pokud nevládnete češtinou, od čeho máte Word? 😉 Prvně tam napište a nechte si opravit Wordem, pak zprávu pošlete.

  2. Nepoužívejte hned perverzní, o sexu zprávy je to úchylný.

  3. Kočanda, kočka, sluší, překrásná, ahoj, ahoj napiš, napíšeme si?, nudím se napiš, … Buďte originální.

  4. NE lajkujte, přijde mi to strašné, že moc lidí už nereaguje na lajky a komentáře.

  5. Neurážejte druhé osoby, pokud vám nepřijdou sympatické. Raději jim nepište nebo se je snažte povzbudit.

Zeptal jsem se atraktivní slečny Niny, na její názor:

 

Jak NEpsat SMS, zprávy na FB, …. půvabnému pohlaví.

Pánové, ukázal jsem vám, jak by konverzace neměla vypadat, kde se dá trénovat originalita a důvtip a čemu byste se měli vyhnout. Věřím, že si z toho odnesete hodně. Přišítí článek budu věnovat úspěšné konverzaci, nastíním Vám jak toho dosáhnout a dostat se až k sexuálním tématům máte se na co těšit.

Líbil se ti článek? Sdílej jej se svými kamarády. Víš o někom, kdo dělá tyto chyby? Inspiruj jej, aby se tomu mohl vyhnout. Budi velice rád, když mi napíšete svůj názor.

PS: Vím že jsem zde psal o lajcích 😉  ale pokud se ti to natolik líbilo, dej like. Osobně ho dávám k super věcem a tato je jedna z nich.

 

Podobné články

Zanech zde svoji stopu... přidej komentář! :-)