Jak balit v klubu?

Sedím s přáteli v baru. Najednou se na obzoru objeví žena, vedle které by vám ani mne rozhodně nevadilo probouzet se. Je potřeba jednat rychle a získat navrch nad početnou konkurencí. Jak balit v klubu a mít na vrch?

Kluby, party, bary, a mejdany všeho druhu jsou ideálním místem pro svádění žen. Jste v náladě a hranice mizí s každým dalším drinkem, můžete se k ženě přiblížit velmi blízko, aniž byste působili divně, navíc se svádění v klubu očekává. Pokud jste na diskotéce a na tanečním parketuje velká šance se přiblížíte k dívce na několik centimetrů. Nevýhodou je konkurence. Proto minimalizujte rizik.

Jak začít

Základním pravidlem úspěchu je vystoupit z davu a získat její zájem. V klubu či na party je spousta konkurenčních mužů, kteří ji mohou zaujmout a je zde možnost, že se se o to také budou pokoušet sbalit ženu svých snů.

Nejjednodušším a zároveň nejjistějším způsobem je humor. Pokus se získat její pozornost vtipnou poznámkou. Pozor ale na opilecké blábolení a křečovitý vtip za každou cenu.jak balit v klubu

Je dobré začít něčím originálním takovou to konverzaci třeba zajímavým kvízem o jahodovém plantáži. Tento kvíz ti naznačí jestli je žena přístupná a na kolik, ale neber tento kvíz na 100% za alfou a omegou o ženě. Spíš jej ber jako originální a máš se pak o čem bavit dále.

Není dobré být vtíravý, ale je dobré být nad věcí. U ženy není dobré být příliš agresivní protože ženy jsou na toto chování velmi háklivé. Člověk, co je velmi vlezlý k ženě tak taky neuspěje. Dívka nabude dojmu, že vám jde jen o to, dostat ji do postele, tím pádem váš plán krachuje a mizí v nedohlednu.

Neverbální signály

Jak ty tak i žena vysílá neverbální signály, které říkají jestli u ní máte šanci, nebo zda bude lepší s dotyčnou to vzdát a podívat se po jiném objekt zájmu. Jakmile žena navazuje oční kontakt nebo si hraje s vlasy, je vidět, že ve svém úsilí svádění máš otevřenou cestu. Klidně můžeš pokračovat, protože jeví zájem o tvou společnost a zajímáš ji.

Zkřížené ruce, nervozní postoj, těkavý pohled mimo tebe, nebo dokonce odtahování se znamená, že o bližším kontaktu s vámi neuvažuje. Je dobré odejít, co nejdříve a neplýtvat svůj čas a energii nad někým kdo nejeví ani kapku zájmů. Ostatně lepší je věnovat svou energii a čas tam kde ti přinese ovoce.

Mám hodně mluvit nebo poslouchat?

Když navážeš kontakt a bavíš se s dívkou, začni uplatňovat osvědčenou metodu: prvně mluvíš nejvíce ty a pak co nejvíc poslouchej. Je nezbytné jevit zájem o její osobu i v případě, že tě nejvíc fascinuje ze všeho její poprsí nebo třeba zadeček, pokládej otázky a ptej se, snaž se jít s jejím vyprávěním do hloubky. Nezapomínej se ptát na její pocity ve vyprávění.

Tím ji dopřeješ pocit, že skvěle vypraví a že o všem, co říká, je mimořádně zajímavé, tím pádem jevíš zájem o její osobu. Každý člověk na světě rád o sobě mluví a vytváří v něm pocit, že se o dotyčného zajímá.jak balit v klubu

Nepřeháněj lichotkami

Pokud má tvá vysněná slečna inteligenci a rozum není třeba opakovat neustálé lichotky. Tyto fráze jsou už klišé pohřbí tvé šance hluboko pod zem. Ostatně, představte si sebe na jejím místě oslnil by tě člověk, který by ti popadesáté opakoval, že máš úžasné vlasy?

Opět platí jedno pravidlo, když ženu dokážeš zaujmout a odlišit se od ostatních, máš pomalu vyhráno. Určitě se vyhni starým známým vetám a hláškám typu, jsi tou pravou ženou, kterou jsem zatím nepotkal, s tebou si tak dobře rozumím. Není třeba tyto věty opakovat, dívka o tom ví a když je jí dobře ve tvé společnosti tak bude ráda i při té příští.

Kdy je vhodné odejít?

Jednou z největších chyb, při balení ženy v klubu je, že udržovat zábavu až do zavírací hodiny. Následné pozvaní při zavíraní baru, vyzní nutně jako nabídka sexu.

Mnohem lepším způsobem je, pokud ji hodinu nebo dvě před koncem pozveš na afterparty k sobě domu, procházku městem nebem nebo na nějaké tišší místo, kde byste si mohli popovídat. Samo sebou, že se může jednat o kroky směrem k posteli, ale nebude to působit tak okatě.

Líbil se ti článek dej mu LIKE a sdílej jej s kamarády aby věděli jak balit v klubu.

Podobné články

Zanech zde svoji stopu... přidej komentář! :-)