Balení žen na internetu – 1. část

Zajímalo by tě jak probíhá balení žen na internetu? OK já se tě zeptám, jak se ti v této oblasti dařilo? Šlo ti balit holky nebo ne? Vidím současnost a vidím i budoucnost. Dnes to není ono. Ale za několik dní, týdnů,… ženy budou číst tvé zprávy se zaujetím a zapálením. Nemohou se dočkat aby ti okamžitě odepsali. Tento článek budu situovat na tvou neodolatelnou osobu na internetu 😉

Hodně zajímavá věc je ta, když se pošle ta samá zpráva několika slečnám tak jde vidět, že někdo na takovou zprávu reaguje a někdo zase ne. Když vezmu případ že jsou dva chlapi a pošlou jednu a tutéž zprávu jedné ženě, a jde vidět odlišný výsledek. Proč? Protože jsou dvě různé osoby a mají různý charakter. O čem to je? Přesně o tom, když si budeš myslet že dotyčnou ženu neoslovíš a že ti neodepíše tak se to opravdu stane. Když věříš v to, že umíš svádět a balit ženy přes SMS tak super. Jak být neodolatelnou osobností? Co vše je potřeba?

Balení žen na internetu

Nejdůležitější věc:

„Není důležité o čem se ženou bavíš a co robíš, ale jaká osobnost jsi a co z tebe vyzařuje.“

V první řadě ti povím, co je potřeba dodržet a v čem jsou základy. Určitě sis všiml že ženy přitahují grázlové a zlí chlapi. Naopak u hodného chlapa si žena jde vybrečet a postěžovat si na toho druhého, že je odporný a nevěnuje se ji jednoduše psáno: „žena jde brečet k dobrému chlapovi a s grázlem se vyspí“. Jak toho docílit když jsem hodný? Nebo něco zlepšit? Viděl bych to na dobrou kombinaci obou ale je zapotřebí si dobře zvolit ty pravé charakterové vlastnosti aby si žena řekla waw ten má ale charisma.

Charakter zlého chlapa:

 • Sebevědomí

 • Spontánnost

 • Nepředvidatelnost

 • Drzost

 • Nedostupnost

 • Dominance, jistota

 • Zaneprázdněnost

 • Vlastní názory a postoje

Charakter hodného muže

 • Gentleman

 • Posluchač

 • Společenský

Balení žen na internetu

Tato skladba mužských vlastností by ti měla otevřít oči, co je dobré se naučit a mít V první fázi navazování vztahu je to důležité. Postupem času se tvé mužské charakterové rysy změní a vše jde do háje. A vztah pomalu končí, žena tě přestává obdivovat. Začíná z tebe být papuč, který nikam nechodí a jen sedí doma na zadku u televize s lahváčem vychlazeného piva.

Toto byly vlastnosti chlapa nyní ti nastíním to aby sis mohl vybírat. Měj určité pravidlo, že si budeš psát s několika slečnami najednou. Proč je to dobré? Hlavně v začátku je to super. Nebudeš z odmítnutí jedné slečny v háji. Pokud si píšeš s jednou jedinou, tak ji věnuješ nejvíce svého času, je pro tebe výjimečná a chceš jen ji. Ženy cítí že ji vkládáš nejvíce energie a podvědomě ví že nejsou další ženy, kterým by jsi věnoval svůj čas a se kterýma by jsi trávil svůj čas. Navíc, když si s ní píšeš neustále a odpisuješ do několika vteřin, ví že nic jiného nemáš na práci a nudíš se.

Pravidlo: měj více žen. Neřeš jednu jedinou ženu, piš si s dalšími dívkami a měj kolem sebe dostatek žen. Když se věnuješ více ženám, člověk věnuje méně pozornosti každé ženě. Co to znamená? Znamená to, že méně tlačíš na pilu a není ta jedna žena z piedestalu. Abych to zkrátil na slovo, nebudeš „vlezprdelka“

Balení žen na internetu3

Když z předešlých odstavců si vezmeš inspiraci velmi mě to potěší v tom směru že jsem někomu ukázal jak na balení žen na internetu. V dalším z dílů budu pokračovat v dalších pravidlech při svádění na internetu.

Líbil se ti článek? ANO, tak jej sdílej s přáteli a kamarády na FB. Nebo jednoduše dej LIKE a vše je vyřešené. 🙂

Podobné články

Zanech zde svoji stopu... přidej komentář! :-)