Akademie Flirtu

Tajemství technik svádění se lze naučit s lehkostí a hravostí

Muži se mohou naučit svádět ženy od profesionála.

Určitě jste, stejně jako já, v minulosti strávili desítky ne-li stovky hodin čtením různých článků o svádění, o tom jak sbalit ženu, případně jste načetli mnoho materiálu na téma ženské psychologie.

A co z toho? Zřejmě jste si v hlavě udělali takový guláš, že jste nevěděli, co z toho aplikovat a čeho se nakonec vyvarovat. Svádění je totiž umění. Kdo pochopí jeho podstatu, je mu po čase vše jasné. Svádění má svá pravidla a vše se dá naučit. Po čase si díky převzatým technikám a metodám vybudujete vlastní styl a o to nám jde. Aby každý byl originál, jenž bude umět hravě svádět ženy a bude se cítit v jejich přítomnosti skvěle. Případně, aby uměl vést plnohodnotný vztah se ženou. Jak toho ale docílit?

Na tuto otázku vám dám úplně jednoduchou odpověď. Není zas tak těžké se to naučit, od toho jsme tu my, abychom vám pomohli!! Spustili jsme pro vás jedinečné stránky www.akademieflirtu.cz, kde se můžeš dozvědět veškeré informace. Případně se můžeš zúčastnit živých akcí, kde vysvětlujeme a učíme veškeré námi ověřené metody, techniky a nácviky. Zkrátka můžeš být zase o krok blíže tomu vědět, proč ony věci fungují.

Kdo za projektem stojí?

Je to jeden z největších svůdníků žen v České republice. Jmenuje se David Hůrka a zajímá se o osobní rozvoj, motivaci lidí a budování sebevědomí již několik let. Jeho největší předností v osobním rozvoji je umění svádění a komunikace se ženami. Přesněji je tomu již 5 let, co se David naučil porozumět ženské psychologii a stále se nepřestává učit nové tipy, triky a techniky a tak se zdokonalovat. Několik let se sám učil porozumět ženám a poté absolvoval mnoho seminářů, přednášek a konferencí ohledně ženské psychologie. Přečetl mnoho knížek na téma  svádění a osobního rozvoje. Získal tak za tu dobu množství zkušeností, a to jak od největších světových mistrů ve svádění, tak hlavně z praxev českých klubech a na ulici. Také působil několik let jako lektor jedné kamenné školy svádění. Musíme tak uznat, že je to chlap se správným přístupem na správném místě.

Pro koho jsou stránky Akademie flirtu určeny?

Pro všechny muže, které už nebaví být těmi druhými, neoblíbenými, neatraktivními, případně nesebevědomými. Dále je to pro všechny co chtějí porozumět ženské psychologii, pro ty co nemají spokojené vztahy a chtěli by vést plnohodnotný vztah podle svých představ. Stránky jsou určeny i pro muže, kteří nemají problém svést ženu, ale chtěli by více do hloubky pochopit, proč sváděcí procesy fungují tak, jak fungují. V neposlední řadě je tato služba zaměřena na muže, kteří v sobě chtějí najít pořádného chlapa a poznat své vnitřní hodnoty!!!  Je na čase změnit přístup ke svému Já a začít žít život ve společnosti krásných žen a splněných snů! Navštivte Akademii Flirtu >>

Podobné články

Zanech zde svoji stopu... přidej komentář! :-)