9x Tipy jak na první rande

Je těžké přijít na to, o čem mluvit se svou možná budoucí partnerkou či milenkou, když je neznáte. Můžete mluvit o počasí nebo o aktuálních událostech, ale to nebude znamenat, že by vás viděla jako někoho, koho by mohla chtít. Bohužel to k seznámení zdaleka nestačí a první rande nemusí být vydařené.

Akce, která klepe na dveře již v březnu 2-4.3.2018.

Potřebujete lepší materiál. Potřebuješ něco, co jí řekne, že máš zájem, a také ji ukázat, že bys mohl být skvělá výhra. Ale je to dost těžké, když jsme nervózní, když s nimi musíme mluvit 🙂 Nic, ale v čem bych vám nepomohl 😉 Pojďme se podívat na první rande

První dojem a první rozhovory jsou velký problém

Prostě jsou. Pokud si přejeme, aby nám všechny ženy  poskytly více možností, tak je zapotřebí udělat dojem na prvním rande. Ale jaký dojem? Dojem muže number 1. Lidé jsou velmi odhodlaní, když se rozhodnou.

To znamená, že opravdu máte jen krátkou dobu, abyste na někoho zapůsobili a vzrušili ji tak, aby po vás toužila. Nejlepší způsob, jak to udělat, je díky nějakému dobrému rozhovoru. Ale musí to být také správný druh rozhovoru. Vědět o čem si povídat a jak navazovat postupně konverzaci už zase taková sranda pro každého není.

O čem mluvit s vaším protějškem, takže bude chtít být s vámi?

Jste připraveni s nimi mluvit a víte, že jsou přinejmenším dostatečně zainteresovaní k tomu, aby si mohli promluvit, ale možná nebudete vědět, kde začít. Zde je několik témat na první rande, které si musíte pamatovat, když chcete mluvit s vaším protějškem.

# 1 Čas, kdy jste se poprvé setkali a oslovili danou ženu. To je roztomilé a bude to také smysluplné. Bude vás to sbližovat. Někde jste danou slečnu oslovili a od toho se odrážíme.

Hlavně neříkejte něco ve smyslu, že jste si mysleli, že na ni nebudete mít, nebo něco podobného. Nicméně, s takovými slovy buďte opatrní.

# 2 Jejich největší zájmy. Lidé rádi mluví o sobě a o tom, co mají rádi. Navíc je to také skvělá informace, kterou poznáte, a také jim ukáže, že máte zájem o to, co mají rády. Dokonce můžete spojit své vlastní záliby tímto způsobem. [Více takových to technik budeme probírat na workshopu, pro více info klikni]

# 3 Co chcete udělat pro zábavu. Nemůžete jen udělat celý rozhovor jako rozhovor. Chcete také do mixu hodit nějaké informace o sobě. To je také důležité pro ukázání, že jste dost v pohodě. První rande je alfou omegou. Od toho se budou odvíjet další dny, jestli se uvidíte s ženou znovu či ne.

# 4 Něco trapného, ​​co se vám nedávno stalo. Všichni jsme prožívali trapné věci. Chcete-li, aby se vaše první rande bylo uvolněné, je důležité se smát, měli byste jim říct, legrační, trapný příběh o sobě.

To jim také pomáhá se cítit  v pohodě s vámi. A čím pohodlněji se cítí, tím větší pravděpodobnost, že s vámi budou mluvit o hlubších věcech. To vám pomůže spojovat se a poznat se navzájem a lépe.

# 5 Věci, které vám to připomínají. Můžete mluvit o show,párty, knížce nebo filmu, který jste nedávno viděli a který vám připomíná hodně z nich, z těch vašich trapasů.  Využívejte dotyků u takových to momentů vyprávění, škádlení, pošťuchování. Tyto momenty vás začnou sbližovat.

# 6 Něco, co víte, že se jim líbí. Pokud jste s dívkou chatovali nějakou dobu, pak víte něco o sobě nebo víte co ta vaše žena,  považuje za zábavné. Pokud jste ženu oslovili venku, tak je na čase se zeptat na koníčky, co má ráda. 😉

Mluvit o takových věcech je dokonalé, protože o tom skutečně chtějí mluvit. Budou zainteresováni a ochotni o tom diskutovat, zatímco byste se snažili pokoušet mluvit o věcech, o které nemají žádný zájem.

# 7 Sdílejte věci, které si myslíte, že jsou zábavné. Chcete sdílet věci, o kterých si myslíte, že jsou humorné, tak je zkrátka s druhým pohlavím sdílejte. Protože nakonec musíte být s někým, kdo má stejný smysl pro humor jako vy. To je dokonalý způsob, jak to jen otestovat. Řekněte jim legrační věci a uvidíte, jak za reagují.

# 8 Co dělají pro zábavu. Není to jen o vás. Budete chtít vědět, jestli máte vy dva společnou vlnu i na zábavě. Tak se zeptejte. Je pravděpodobné, že lidé vám řeknou, co mají rádi, protože lidé rádi diskutují o věcech, které mají rádi. Je to skvělé téma, které může vést k mnohem větší diskuzi. Nebojte se toho. Hlavně ať to není pořád jen výslech. Znáte to, takové ty nudné rozhovory formou výslechu? Tak na to bacha!

# 9 Některé legrační strachy, které mají. Každý se bojí něčeho. To je skvělý způsob, jak prolomit ledy na prvním rande a poznat je trochu lépe. Dokonce je můžete trochu dráždit nebo se smát o tom, že oba nenávidíte například balónky!

 

Dále je nutné zabrousit do krátkodobé budoucnosti. Protože tenhle rozhovor by byl pořád jen a kamarádské bázi a to vy přece nechcete že ano? Pamatujte první rande je důležitou chvíli pro vás oba.

Plány pro budoucnost. Máme všechny jisté plány a věci, které chceme v budoucnu dělat. Jeden způsob, jak zjistit, jestli se vy dva budete směrovat stejným směrem.  Mějte na paměti, že to ve skutečnosti neznamená děti nebo rodinu. Na to je času dost. Znám i takové případy, které se bohužel na to ptali, tak na to pozor 🙂

Naplánujte nějakou akci, kam jí příště vezmete a že je to super zážitek, nebo super drink či něco podobného. Aby tam vznikla kotva a ona se na vás příště těšila. Nepřesahujte schůzku. Schůzka by měla trvat do 90 minut a měla by být zakončena v tom nejlepším okamžiku. Vyvolávejte příjemné chvíle v dívce na schůzce a dotýkejte se, přirozeně 😉

A jestli se chcete dozvědět o takových to technikách a metodách více, nezapomeňte se registrovat na akci, která se koná jen 1x v roce. Pro více info KLIKNI NA TOTO SLOVO 🙂

A pokud se ti článek líbil nezapomeňte dát like a také ho sdílet. Mě tím pomůžeš za práci, kterou jsem si s tím pro vás dal a určitě to pomůže dalšímu mužovi, který třeba řeší podobný problém. Takže vlastně je to taková vzájemná pomoc 🙂

 

Díky moc za dočtení až do konce a těším se na vás u dalšího článku.

Podobné články

Zanech zde svoji stopu... přidej komentář! :-)