10 věcí, po kterých ženy (ne)touží a berou je jako atraktivní

Přemýšleli jste někdy, co se ženám v hlavě promítá? Vaše drahá polovička na vás kouká a něco očekává. Vám v hlavě přistane myšlenka: Uf, co zase chce?. Tak to většinou má nastaveno mnoho žen a očekávají, že my sami se začneme vyptávat jak se měla, co se dělo atd.. Určitě se neptejte! Naopak lépe ženu obejmout jinak hrozí, že vás ukamenuje svým monologem a salvou stížností.

 Takže pánové, zde máte věci, které vám ženy neřeknou, případně říkají pravý opak a přitom je to pro ně tak atraktivní.

1.Chceme milého a hodného chlapa…

Jasně a na vzhledu a zázemí vám také nezáleží. Chlapi, určitě nechtějte být hodný a milý. To je jako kdyby vám žena řekla Ty si takový blbý trouba. Chcete být za troubu? Já si myslím, že ne. Takže určitě je důležité nebýt přehnaně sladký a dělat pro ženu vše, co ji na očích vidíte. To je cesta do pekel a do kamarádské zóny!!!

2.Kupuj si mě a já ti za to dám

Když ženě vše budete kupovat, vše za ni platit, určitě si vás proto nezačne víc vážit. Partnerství není o kupování ženy. Jestliže milujete zlatokopky, hurá do toho a lovte a plaťte. Takovým chlapům se pak říká v jejich slovníku sponzoři.Chcete být sponzorem jejího života? Nebo spíše rovným partnerem? Takže tím, že si ženu kupujete, nebudete atraktivním a nebudete moci dát najevo své kvality. To, že někdy ženu na něco pozvete a sem tam jí koupíte nějakou malou maličkost je v pořádku – tzv. za odměnu, když udělá něco, co se vám líbilo. Ale pozor, nenaučte se to dělat pravidelně jen za sex. Není jen vaše děvka.

3.stěžuj si, jak je ten život těžkej

Neustále si stěžujete jak je vše na prd, jak vás vše bolí? Jak je to v životě nespravedlivý? Jak máte jenom smůlu? Tak věřte, že tohle opravdu není atraktivní pro ženu. A vlastně pro nikoho. Takže vás určitě nevidí jako super hrdinu, jako alfa-samce co jde hrdě životem a nese zodpovědnost. Spíše naopak. Když vás něco trápí, tak se zmínit jednou, a to jen v případě, že se žena zeptá a to stačí. Prohlubuje to vzájemnou důvěru. 

4.Můžeš chodit jako vandrák, budu z toho vzrušená!

Jestliže si myslíte, že ženu zaujmete nejnovější teplákovou soupravou od jisté značky, tak se mýlíte. Nebo máte super ohoz a zadělaný boty, jak kdybyste právě prošli celodenní procházkou po poli? S tím také nezabodujete. Nezapomínejte na sladěné oblečení (to se nerovná drahému!) a hlavně čisté vyžehlené oblečení (ano, to je to co ženu zaujme, protože když se staráte o oblečení, staréte se o sebe, a nejspíše byste se pak starali i o ni). Vaše image = váš styl.

5.Nemusíš umět vařit…

Přeci nehledám kuchaře, nebo snad ano? Když mi uděláš čínskou polívku, tak mi to úplně stačí miláčku Nebo mi stačí guláš a chleba, hlavně že mám tebe. Znáte ještě další skryté lži? Žena by nejraději říkala udělej mi lososa na citronové omáčce s rukolou a budu v sedmém nebi!!!. Taková je pravda. Chlap, který umí vařit je prostě sexy!!! Přeci víte, že chuťové potěšení je podobné sexuálnímu potěšení, protože vyplavuje podobné látky do krve. 

6.Drobnosti si pamatovat nemusíš, miláčku…

Nevadí nám, když si nepamatujete naše jméno a různé drobnosti, které jsou pro nás důležité – jako třeba jméno našeho domácího mazlíčka. Nebo den mého svátku a narozenin. To si pište, že jim to vadí!! Když tyhle věci začnete vnímat a ne je jen vpouštět jedním uchem dovnitř a druhým ven, budete o dalších pár procent aktrativnějšími pro ženu. Na drobnostech jim prostě záleží, je to známka pozornosti!

7.Na tvojí postavě nám nezáleží… hlavní je srdíčko.

fitnessmodelNevadí nám malé bříško. Pár kilo navíc je v pohodě. Aspoň nebudeš kost a kůže. Takové nesmysly slýchávám často. Kdyby to ženám tak nevadilo, proč se pořád ohlížejí za fitness mužem? Že by to bylo jen, že se tzv. rádi podívají? :-)Proč je často ten, které mu na noční známostidají i když jsou v dlouhodobém vztahu, je vysportovaný borec? To nejsou náhody chlapi. Příčina je v biologické podstatě, protože svalnatý chlap umí ochránit matčino dítě a umožní ženě přežít. Jsou to velmi silné instinkty. Samozřejmě nemusíte vypadat jako kulturisti, ale základ vašeho těla by měla tvořit aspoň nějaká svalová hmota. Takže hurá na návštěvu fitka.

8.Nemyslíme tolik na sex jako vy a jsme slušné holčičky!

 Jestli někdo z vás tomuhle věří, tak jste pěkně na omylu. Všechny ženy touží po smyslném vášnivém milování mimo stereotyp. Není to jen o tom, abyste pár minut bušili a byl konec… Buďte nápadití, snažte se být pořádným milencem. Je prokázáno, že ženy myslí na sex častěji než muži, zvlášťe v určitých cyklech menstruace. Buďte hraví, svůdní, spontánní.

9.Galantnost se nám nelíbí, my radši hulváty…

Pokud si myslíte, že jen drsný badboy styl může uspět, jste na omylu. Ženy jsou od přírody něžná stvoření a proto pro ně platí něžné zacházejí. Tedy základy galantnosti byste chlapi měli znát, je to jako povinná nauka! Kdo chodí do dveří první, kdo do schodů, ze schodů atd… Kdo otevírá dveře v autě. Kdo podává rámě a vede. To vše je pro ženy atraktivní a opět vám to dodává plusové body. Vše ale s mírou borci.

10.Máme rádi klídek, pohodičku a zajeté koleje…

Stereotyp je cesta do pekel. Jestliže se nebudete snažit plánovat různá překvapení, různé akce a každý den bude se ženou stejný, dříve nebo později ji začnete nudit. A pak ji ztratíte. Jestliže chcete být neustále sami, tak s chutí do toho. Položte si otázku sami sobě – když byste byli ženou, dali byste přednost životu na zajetých kolejích, vše očekávané, bez vzrušení, a ve stereotypu? Nebo životu plnému poznání, dobrodružství, dávky emocí a zvratů?

 Takže chlapi, až vám zase vaše milá bude něco říkat, berte to s rezervou. Spíše dejte na svou intuici, na její řeč těla, na její chování. K chybám v komunikaci dochází totiž proto, že druhé lidi bereme doslova tak CO řekli, ale ne JAK to řekli. Málo kdo má totiž odvahu říkat věci naplno tak, jak to cítí, jak to je.

Hodně úspěchu a pokud se vám tento článek líbil, podpořte ho sdílením s přáteli, a dejte mu lajk. Jen když o tom bude společnost více vědět, budeme se všichni moci posunout od předsudků k přirozenosti a snazšímu života pro nás všechny – pro muže i pro ženy. 

Podobné články

Zanech zde svoji stopu... přidej komentář! :-)