10 signálů úspěšného rande

Zajímá vás, jestli bylo vaše rande úspěšné a zda vás žena bude chtít ještě vidět? Zde je 10 signálů úspěšného rande!

Většina z nás nevěnuje extra pozornost signálům první schůzky, což je velká škoda. Mnoho lidí to vezme jen tak halabala a je samozřejmé, že se zdárný konec nedostaví. Jelikož právě toto mnoho chlapů podcení. Když máte mít schůzku, soustřeďte se na tyto signály. Je tu pravděpodobnost, že se seznámíte se skvělou osobou a byla by zkrátka škoda toho nevyužít. Klidně by to mohla být žena, se kterou byste chtěli zůstat už po zbytek svého života.

Jak tedy zjistit, že se dotyčné líbíte a rande se vyvíjí přesně tak jak má?

1. Žena sedí uvolněně, dívá se vám často do očí a hltá veškerá vaše slova, která vypustíte z úst.

2. Neustále se na vás usmívá. Nemyslím tím úsměv, který je bláznivý. Ale neustále se pousmívá. To je onen úsměv, kterým vám říká: „Je mi s tebou báječně.“

3. Hluboké pohledy. Dívá se vám hluboko do očí, až z toho máte pocit nepřirozenosti a cítíte se trochu nervózní? To znamená, že vám chce být ještě více na blízku. Zde je možnost jít často i na polibek.

4. Když ženu pochválíte a začne se červenat a pousmívat, neznamená to jen, že se stydí, ale také podvědomé flirtování.

5. Pokud dochází k neustálému protahování schůzky ze strany ženy, nechce, aby došlo k jejímu ukončení. Pokud si objedná další kávu, skleničku vína, případně objedná i vám, tak to znamená, že se s vámi cítí skvěle a nechce schůzku ukončit. Zde by mělo dojít k ukončení z vaší strany, aby se na vás znovu těšila jako malé štěně.

6. Dává vám najevo svůj zájem neustálými doteky, prohrabuje si vlasy a dává si nožku přes nožku.

7. Ptá se vás, kdy vás znovu uvidí. To je jasný indikátor toho, že se rande povedlo.

8. Jestliže naleznete společné téma se ženou, je to geniální! Společná témata, koníčky, prohlubují spojení mezi mužem a ženou.

9. Jestliže se k vám žena přibližuje a/nebo se přiblížíte vy k ní a začnete jí narušovat tzv. komfortní zónu a ona neuhýbá, tak vám gratuluji. Líbíte se jí, čím dál tím víc.

10. Loučení. Po schůzce se loučíte, a jestliže žena zůstane ve vašem objetí, když ji objímáte o pár vteřin déle než je běžné, tak vám tím dává najevo, že se jí líbíte.

 

Když si budete chlapi všímat těchto bodů a nebudete kašlat na indikátory, které vám jasně napovídají, jak se vaše rande vyvíjí, máte jedinečnou možnost skórovat. Proto tyto signály nepodceňujte a uvidíte, jak si vaše rande začnete náležitě užívat.

Pokud se ti tento článek líbí, sdílej ho se svými kamarády a dej jim o tom vědět. Mějte se super chlapi.

Podobné články

Zanech zde svoji stopu... přidej komentář! :-)