Chyby, kterými ženu odradíš

Všichni v životě děláme chyby, aniž si je většinou uvědomujeme. Mnozí z nás pak proplouvají životem a dělají ty stejné chyby znovu. Jak se pak můžeme divit, že se něco změní? Že budeme vědět, jak holku svést, až ji příště uvidíme? Mnohé chyby se opakují. Jsou to vlastně zásady, které když porušíme, úspěch se z 99% nedostaví. A za ta léta, kdy jsem dívky a ženy zkoumal, sledoval a snažil se je pochopit, mi vyšlo zlato, které Vám nyní předávám. Pochopíte-li podstatu těchto principů, úspěch se dostaví, stejně jistě, jako že ráno vyjde slunce.

Ukazuješ ji vyšší hodnotu, než máš ty sám

Začneme jak jinak, než chybou největší. Tím je totiž ukazování vyšší hodnoty, než máš ty. Jde o to, že se ji snažíš stavět na piedestal. Je pro Tebe více, než jsi Ty. Dáváš ji Tím vlastně najevo, že jí nutně potřebuješ, že k ní vzhlížíš, že se na ni obrátíš, když bude potřebovat ochránit, nebo bude potřebovat něco opravit. Wau, až tak, řekneš si? Většina mužů se snaží při ukazování zájmu o dívku zlepšovat to, co ona je, říkat jí jakoby že je skvělá, že je úžasná, že nic lepšího neviděli… lichotit.  Ano, to je to správné slovo. Lichotit. NE! Nedělej to, ženy mají rády muže, kteří žijí vlastní život, mají své vlastní názory, hodnoty. Nikoliv ty, kteří k ní musí vzhlížet a ukazovat své nízké sebevědomí, nudný život, minimální zkušenosti a téměř žádné přátele. Takže nepodlézat, tím ženu odradíš je to chyba. Zacházej s ní jako s malou ségrou. Nic víc není. Jen další člověk, se kterým si chceš příjemně popovídat, protože si rád povídáš. Miluješ říkat jí příběhy a ty její poslouchat. Když po Tobě chce zaplatit, řekni „Dobře, tak mě na něco pozvi, a já pak pozvu Tebe.“.Nenech sebou mávat. Nekupuj si její čas. Ty jsi chlap. Ty máš své zájmy. Ty máš totiž svůj život a jí dáváš ochutnat to, co s Tebou všechno může začít. A ona to bude chtít, dáš-li jí s tím emoce. Ženy totiž žijí pro emoce!

 

Co tedy nedělat? Pár krásných příkladů

 • Jé, ty jsi krásná.
 • Jsi chytřejší než já, já nikdy nebudu takhle chytrý
 • Ty jo, ty umíš hezky tančit. To bych taky chtěl umět
 • Moc ti to sluší. Já na tak drahé oblečení nikdy mít nebudu
 • Dala by sis pivo? Já ti ho zajdu hned koupit
 • Máš nádherné oči. Za to moje za nic nestojí

Chápete? Věřím, že ano. Takže má rada zní: Chovej se k ní jako k někomu stejně  rovnému jako jsi ty, ideálně mírně pod touto hranicí. Jen tak bude ona vzhlížet k Tobě. A to je principem této chyby – nestavět ji nad sebe, ale mírně pod sebe.

Snažíš se holku „koupit“

Velmi častou a hrubou chybou je, že se muži snaží dívce zalíbit placením. Ono se to totiž mylně v české společnosti tvrdí, opak je však pravdou. A je opravdu jedno, jestli ji dáte do ruky 100 Kč a řeknete jí, ať si pití nebo oběd koupí sama, anebo jí to koupíte přímo sám. Výsledek je totiž stejný, dívka začne mít pocit, že se ji snažíte koupit. Snažíte si koupit její pozornost, její čas a energii.

drink

A protože známe tajemství ženského mozku, začne se jí přehrávat v hlavě:„Bože, to je ale ubožák, když si musí holky kupovat. Ten si určitě nevěří,žádnou holku nikdy neměl a ukazuje mi vyšší hodnotu, než má sám. Proč
bych probůh měla s takovým chudákem něco mít?Dobře, ať neurazím,přijmu pozvání na drink, a třeba to bude takové moje „zlatíčko“ co mi vždycky něco koupí…ale nic víc s tím looserem nechci, brrr…“Chápete? Holka to vidí negativně, kdežto vy si myslíte, co pro ni všechno děláte, a že teď vám musí věnovat chvíli svého času. No ona ho pochopitelně věnuje, ale jak pravím výše, aby neurazila a využila vás. Nic víc z toho nebude. Tedy pokud se nenechá opít, pak už se nemůže ovládnout a i kdyby se vám nějakýmnekalým způsobem podařilo ji dostat k vám domů, ráno se zděsí a už s ní nikdy nic mít nebudete. Takže nikdy, opravdu nikdy holce nic nekupujte, dokud s ní nemáte férový vztah. Pak už je to totiž o něčem jiném – o pozornosti, a ta do vztahu pro jeho udržení patří, např. kytkou či dárkem. Ne však, že za ni budete všechno a všude platit. To by mělo opět ten stejný efekt, jako při svádění. Správná zásada je tedy taková, že vy věnujete ženě pozornost, čas a energii, a ona je Vám rovna, a také Vám věnuje svůj čas, pozornost a energii. Nejste si nic dlužní. Když řeknete, pojďme si dát pití, ona se sama rozhodne, jestli jí za to stojíte a pití si s vámi dá a sama zaplatí, anebo nestojíte a nemá smysl jí ho ani kupovat. Už tomu rozumíte? Drink jí můžete koupit z pozornosti, např. za políbení, nebo když Vám ho koupí první ona sama. Tím prokážete svoji galantnost, a to ženy zbožňují. Odměňte je za něco, co se Vám líbilo, svoji pozorností, a koupením něčeho malého (žádné velké dary, drahá jídla, drahé pití aj.) ji potěšíte a defakto odměníte.

Nejsi dostatečně dominantní

Někdo říká, že dominance se při svádění přeceňuje. Já tvrdím, že u více jak 90% všech holek a žen je základem úspěchu. Vyjadřuje to totiž jejich naprogramování a zkušenosti ze stovek tisíc let. Muž = lovec, kdežto žena = hospodyně. Tak to zkrátka dlouho bývalo a proto je to také velmi silně začleněno do jejich DNA. A ten, kdo tvrdí, že dominance nehraje roli, tak má pravdu, avšak jen pro cca. 10% tzv. novodobých emancipovaných žen. Pojďme se tedy bavit o většině. Co je to vlastně dominance? Je to jenom v sexu? NE!Vůbec nejde o sex, tam je to jen jedna úloha. Dominance je styl života, který muž vyznává. Je to jeho hodnota z hodnot nejzákladnějších.A ta praví: „Já jsem velitel, jsem lovec, a vše, co chci, si beru. Neptám se. Neprosím. Nežádám. Díky tomu jsem také velitel tlupy. Jsem nejsilnější. Vím přesně, co kdy dělat . Uvědomuji si svoji cenu. Uvědomuji si, že ženy jsou tu pro mne, ne já pro ně. Vím, že přežití mé partnerky závisí na mne a podle toho jednám. Kdykoli mohu mít, kolik žen jen chci. Vedu a rozhoduji.„ Chápu, že je nesmírně těžké stát se dominantním, když dominantní chování nemáme, či ho máme potlačené. Avšak, takto je to zkrátka dané. Smiř se s tím. Je to pravda, je to tak. Nic víc, nic míň. A je jen na tobě, zdali se tak začneš chovat a přestaneš dělat tyto nejčastější chyby.Příklady:

 • Místo abys ženu oslovil první, čekáš, že když se jí líbíš, osloví těona. OMYL! Oslovuješ Ty!
 • Když máš chuť jít tancovat, musí tě vést na parket ona. OMYL! Vedeš Ty.
 • Objednáváš-li jídlo, dáš ženě přednost, aby si objednala první ona. OMYL!
  Objednáváš Ty.
 • Čekáš, až tě ona políbí první. OMYL! Polib ji první Ty
Už chápeš ten rozdíl? Ty jsi zkrátka vůdce, nic si nekupuješ, ani jejíčas. Ona tě bude následovat jen tehdy, ukážeš-li, že s tebou nemá zametat a jsi víc, než je ona. Pak za
tebou půjde kamkoliv. Pozor, dominantní chlap neznamená nikdy agresivní! Agrese je projev nízké sebedůvěry, a to nemá nic s dominantní povahou společného. Chovej se klidně, měj pevnou chůzi a stůj pevně, a jednej stejně jistě, jako největší celebrity. Nebuď však arogantní, na lidech ti záleží a vyznáváš, že každý může mít svůj vlastní názor a ty ho respektuješ. Respektuješ totiž ostatní. Jsi chlap, máš hodnotu, máš svůj svět. Jsi totiž dominantní a na názorech jiných ti nezáleží, ale respektuješ to. To je to mocné kouzlo, které ženy milují. A projevem dominance je moc. Mocní lidé působí dominantně a naopak.

Nevšímáš si náznaků zájmu

Věděl jsi, že každého muže průměrně osloví za den zhruba 2 ženy? Ne? Tak to jsou fakta! Ony jsou totiž mimořádně aktivní, avšakne slovně, ale neverbálně, tedy tzv. řečí těla. Určitě už jsi o ní slyšel.Ženy navazují kontakty gesty a tělem, přičemž mívají různý význam. Některé tě zvou k verbálnímu oslovení, některými zase říkají „začni mě svádět“ nebo „chci tě políbit“. Protože my muži jsme přímí, je pro nás velmi těžké těmto drobným náznakům porozumět. Pochopíme-li však jejich nejčastější projevy, které byly vysledovány u žen a následným dotazováním upřesněny, podaří se nám zvýšit svoji výkonnost při svádění o více jak 200%. Což takhle si tedy říci pár konkrétních příkladů a přeložit je do našeho mužského jazyka?

 • Očkem se na tebe 3x podívá a uhne pohledem. Překlad: Pojď mě oslovit.
 • Dívá se ti na rty. Překlad: Polib mě.
 • Hraje si s vlasy. Překlad: Zajímáš mě, pokračuj.
 • Prstem si jezdí po rtech. Překlad: Začni mě svádět,líbíš se mi
 • Prstem obkresluje okraj skleničky. Překlad: Jsem nadržená, začni mě svádět
 • Upravuje si oblečení. Překlad: Chci se ti líbit
 • Dlouze se na tebe podívá (více jak 3s). Překlad: Pojď mě oslovit.
Ženy takovéto náznaky zájmu dělají jak vědomě, tak nevědomě. Ony si myslí, že to muž pochopí. Bohužel většina z nás nechápe, dokud na něj neukazuje prstem „pojď ke mně“. Jenže, to žena nikdy neudělá, protože dřív použila právě své vyjádření zájmu a pokud to muž nezaregistroval ve svém vědomí, myslí si, že se mu nelíbí.

Když se budete snažit minimalizovat tyto chyby a mno dalších jako je, že neumíte chodit upraveni, kladete na ní moc velký nátlak. Příklad: Žadoníte stále o číslo, žadoníte o sex atd. Málo nasloucháte, na první schůzce se nechováte stejně jako při seznámení a mnoho a mnoho dalšího. Je důležité, abyste tyto chyby minimalizovali a uvidíte jaký efekt to bude mít na Vaše svádění.

Pánové, řiďte se těmito pravidly a dejte si pozor na tyto chyby a uvidíte ten rozdíl a pokud se Vám tento článek libí dej mu like, případně ho sdílej se svými přáteli.

 

Podobné články

One Comment

 1. Líbání na první schůzce
  10/09/2014 at 18:00 Odpovědět

  […] vědět, zda udělal dobrý dojem. Chceme věřit tomu, že to rande bylo přesně podle představ (http://www.svetsvadeni.cz/10-chyb-cim-holku-odradis/) a že dívka už je minimálně po uši zamilovaná. Takto to mají muži. A […]

Zanech zde svoji stopu... přidej komentář! :-)